Fly4free.pl

Promocja w Ryanair: loty do Włoch, Francji, Czech i Ukrainy od 42 PLN

42 PLN
Foto: Gabriele-Maltinti / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z promocji przygotowanej przez irlandzkiego przewoźnika i wybierzcie się na wycieczkę w jedno z europejskich miast. Potrzebujecie słońca? W takim razie ruszcie do Włoch lub na południe Francji. Znajdzie się również coś dla miłośników city breaków.

Starożytne zabytki w Rzymie, słoneczne plaże na Sardynii, romantyczne uliczki Pragi czy oryginalna Odessa? Do wyboru, do koloru – każdy znajdzie coś dla siebie. Na wycieczkę będziecie mogli wybrać się z KrakowaKatowic Warszawy. W zależności od waszego wyboru polecicie do WłochFrancji, Czech lub na Ukrainę. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair.

Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możecie tylko mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: styczeń – luty
Wylot z: Krakowa, Katowic, Warszawy (Modlin)
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 173 PLN/noc/2 osoby

W Cagliari polecam wam noclegi w 3* hotelu Colle dei Fiori Rooms. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który położony jest w pobliżu centrum miasta. Pokoje mają prywatne łazienki i duże, wygodne łóżka. Będziecie mieć dostęp do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Mediolanie zatrzymajcie się w apartamencie Duomo Inn, który położony jest przy samej katedrze Duomo. Do większości atrakcji dostaniecie się w kilka minut pieszo. Na miejscu znajdziecie pokój z prywatną łazienką, kuchnię i komfortowe łóżko.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Noppasin-Wongchum-Shutterstock
Sardynia
Foto: Babakin / Shutterstock
Foto: Tatyana-Vyc / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wszyscy podróżni przekraczający włoskie granice muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa – niezależnie od statusu szczepień.
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »