Fly4free.pl

Podróż na Maltę za 1355 PLN. Loty (bez WDC) z Katowic i 7 nocy w 4* hotelu

1355 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Karina Movsesyan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie wypoczywać w cieple, ale z dala od tłumów? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się w czerwcu na niewielką śródziemnomorską wyspę. Od siebie dodam, że Malta to idealny kierunek dla osób lubiących łączyć relaks ze zwiedzaniem.

Na urlop udacie się w terminie 6-13 czerwca. Podróż na Maltę rozpoczniecie i zakończcie w katowickim porcie lotniczym im. Wojciecha Korfantego. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Pebbles Resort, który usytuowany jest w nieopodal centrum miejscowości Bugibba. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusami nr X1 (przystanek Kennedy), a za bilet zapłacicie tylko 2 EUR.

Termin podróży: 6 – 13 czerwca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie 1355 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 714 PLN/2 osoby

Katowice – Malta – Katowice »

Hotel 1995 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Pebbles Resort. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W łazience znajduje prysznic. Na terenie obiektu mieszczą się dwa baseny, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »