Fly4free.pl

Podróż na Maderę za 1327 PLN. Bezpośrednie loty (bez WDC) z Warszawy i tydzień w 4* hotelu

1327 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Castro Cicero / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chętnie „wyskoczysz” gdzieś, gdzie aktualnie jest lepsza pogoda niż w Polsce? W takim razie postaw na wyspę wiecznej wiosny. Na Maderze przez cały rok panują idealne warunki do relaksu, jak i aktywnego wypoczynku, a temperatura powietrza zawsze oscyluje tam w granicach 17-22 stopni Celsjusza.

Do Funchal udasz się na przełomie listopada i grudnia (27.11-4.12) z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Ważne! Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Na Maderze zatrzymasz się w 4* hotelu Muthu Raga Madeira, który od centrum Funchal oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 27 listopada – 4 grudnia
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 1327 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1261 PLN/2 osoby

Warszawa – Funchal – Warszawa »

Hotel 1392 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Maderze rekomenduję ci pobyt w 4* hotelu Muthu Raga Madeira. Każdy pokój jest ogrzewany i wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie obiektu mieści się bezpłatny parking, basen oraz taras z leżakami, a we wszystkich pomieszczeniach możesz korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 631 PLN/tydzień

Chcesz z wyjazdu „wyciągnąć” jak najwięcej? W takim wypożycz samochód zaraz po przylocie na Maderę. Mając do swojej dyspozycji auto, dostaniesz się wszędzie tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »