Fly4free.pl

Tania przygoda! Paryż, Montreal i Vancouver w jednej podróży z Krakowa za 1664 PLN

1664 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na wycieczkę do wspaniałej Kanady? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty podróży, w trakcie której odwiedzicie romantyczny Paryż, wciągający Montreal i zjawiskowe Vancouver.

Wasz wyjazd rozpocznie się 19 stycznia w Krakowie, skąd wyruszycie do Paryża. W stolicy Francji będziecie mieć niecałe 2 dni na zwiedzanie miasta, by udać się do Montrealu. W terminie 26 stycznia – 1 lutego wybierzecie się na wycieczkę do Vancouver. Do Paryża wrócicie 4 lutego, gdzie będziecie mieć około 3 godzin na przesiadkę i powrót do Polski.

Skorzystacie z samolotów linii lotniczych EasyJet, Austrian Airlines, Air Canada i Flair Airlines. Bez dodatkowych opłat możecie ze sobą zabrać bagaż podręczny.

Termin podróży: 19 stycznia – 4 lutego
Linia lotnicza: EasyJet, Austrian Airlines, Air Canada i Flair Airlines
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Paryż 19 stycznia
Paryż – Montreal 21 stycznia
Montreal – Vancouver 26 stycznia
Vancouver – Montreal 1 lutego
Montreal – Paryż 3(4) lutego
Paryż – Kraków 4 lutego

Hotel od 579 PLN/noc/2 osoby

W Paryżu postawcie na 4* hotelu Eiffel Blomet, który mieści się w samym centrum miasta. W obiekcie znajdziecie siłownię i basen wewnętrzny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Montrealu proponuję wam pobyt w 4* hotelu Bonaventure. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Skorzystacie tam z basenu i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Vancouver rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Blu. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, dostępem do WiFi i pięknym widokiem na miasto.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »