Fly4free.pl

Coś nowego! Tanie loty do Victoria Falls z Pragi za 1985 PLN

1985 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yana Zubkova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zejdźcie z utartej ścieżki podróżniczej i zamiast do „oklepanych” miejsc, postawcie na coś naprawę nowego! Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny przelotów do Zimbabwe i zobaczcie na własne oczy niesamowite Wodospady Wiktorii!

Do Afryki wybrać się będziecie mogli w terminach pomiędzy sierpniem a wrześniem – kilka przykładowych dat znajdziecie wypisanych poniżej. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na praskim lotnisku im. Václava Havla.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Lufthansa oraz Eurowings, a po drodze czeka was przesiadka na lotnisku we Frankfurcie oraz przystanek w Windhuk. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: sierpień – wrzesień
Linia lotnicza: Eurowings oraz Lufthansa
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel 448 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Azambezi River Lodge, który znajduje się w sąsiedztwie parku narodowego Zambezi. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. W cenie zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2325 PLN/12 dni

Zachęcam was także do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Zimbabwe. Mając do swojej dyspozycji auto zobaczycie i zwiedzicie to, co sobie wcześniej zaplanujecie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jak rozumiem w Windhok nie czeka nas żadna przesiadka, a tylko międzylądowanie i dalej polecimy tym samym samolotem.
adam1987, 20 czerwca 2022, 21:47 | odpowiedz
 Tak, dokładnie. Dziękuje, poprawiłem.
adam1987 Jak rozumiem w Windhok nie czeka nas żadna przesiadka, a tylko międzylądowanie i dalej polecimy tym samym samolotem.
Kamil Walinowicz, 21 czerwca 2022, 7:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »