Fly4free.pl

Przygoda wzywa: tanie loty do miasta Meksyk z Berlina za 1770 PLN

1770 PLN
Foto: Jess Kraft / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ruszcie do kraju, w którym czeka was kulinarna uczta, gdzie zapoznacie się z historią starożytnej cywilizacji Majów oraz będziecie mieli okazję zrelaksować się nad wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego lub Spokojnego! Swoistą bramą do podróży tego typu jest stolica Meksyku – zapraszam.

Do miasta Meksyk wybrać się będziecie mogli w listopadzie – poniżej w tekście znajdziecie kilka przykładowych terminów. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Iberia z wygodnymi przesiadkami w Madrycie. Bez dodatkowych kosztów do Meksyku zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Iberia
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 361 PLN/2 osoby/noc

W mieście Meksyk proponuję wam spędzić kilka dni, a następnie ruszyć na eksplorację kraju. Na ten krótki okres rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Gillow. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD. Na miejscu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 299 PLN/6 dni

Najlepszy sposób na odkrywanie uroków Meksyku? Własne auto! Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do stolicy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »