Fly4free.pl

Tanie loty do Las Vegas za 1693 PLN. Podróże z Berlina

1693 PLN
Wielki Kanion
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Julien Hautcoeur / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Należycie do grona osób, które preferują aktywny wypoczynek? W takim razie postawcie na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, a dokładniej na Las Vegas. Jest to swego rodzaju brama do wspaniałych amerykańskich parków narodowych – doliny śmierci, wielkiego kanionu, zionu, bryce canyon oraz słynnej doliny monumentów.

Na eksplorację USA udacie w terminach pomiędzy wrześniem a październikiem (na przykład 9-23 września) – poniżej w tekście znajdziecie kilka przykładowych dat. Podróż do Las Vegas rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines, British Airways oraz Finnair z wygodnymi przesiadkami w Europie oraz na terenie Stanów Zjednoczonych. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: wrzesień – październik
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways, Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 543 PLN/2 osoby/noc

W Las Vegas proponuję wam noclegi w 3* Downtown Grand Hotel & Casino, który znajduje się w samym sercu miasta. W cenie pobytu zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi, parkingu, centrum fitness oraz odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 3799 PLN/14 dni

Chcecie przywieźć z wyjazdu jak najlepsze wspomnienia? W takim razie musicie wypożyczyć samochód zaraz po przylocie do Las Vegas, ponieważ z własnym autem do każdego parku dojedziecie szybko i wygodnie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »