Fly4free.pl

Bezpośrednie loty do Kalifornii: bilety do Los Angeles z Berlina za 1559 PLN. Wiele dostępnych terminów

1559 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wygląda na to, że ponownie doczekaliśmy się konkurencji w przelotach na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Do wyścigu o pasażerów dołączyła linia Norse Atlantic Airways, która oferuje bilety do słonecznej Kalifornii w atrakcyjnych cenach.

Do USA wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy sierpniem a październikiem – część z dostępnych terminów zajdziecie wypisanych poniżej. Podróż do Los Angeles rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg.

W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Norse Atlantic Airways z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży podręcznych, będziecie musieli zapłacić 25 USD w jedną stronę. Natomiast bagaż rejestrowany (nadawany do luku) kosztuje 70 USD w jedną stronę.

Termin podróży: sierpień – październik
Linia lotnicza: Norse Atlantic Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)


Hotel 527 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi w obiekcie Value Inn Hollywood, który znajduje się nieopodal Barnsdall Art Park. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkignu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 2877 PLN/13 dni

Co powiecie na wycieczkę z Los Angeles do Las Vegas? A może by tak zobaczyć Wielki Kanion? W takim razie wypożyczycie samochód zaraz po przylocie do Miasta Aniołów. Z własnym autem łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsc, które zapragniecie odwiedzić.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »