Fly4free.pl

Piękna Kanada: loty do Calgary z Berlina za 1953 PLN

1957 PLN
Foto: Matthew Fournier / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście fanami wypoczynku na łonie natury? Piesze wędrówki po górskich szlakach nie są wam obce? W takim razie musicie wybrać się na urlop do Calgary. To kanadyjskie miasto jest swego rodzaj bramą do niesamowitego parku narodowego Banff – gwarantuję wam, że wyjazdu wrócicie zachwyceni.

Do Kanady będziecie mogli wybrać się w okresie pomiędzy wrześniem a październikiem (na przykład 21-28 września). Pozostałą część dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Podróż do Calgary rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczych Air France oraz Wesjet.. Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki w Paryżu oraz na terenie Kanady. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: wrzesień – październik
Linia lotnicza: Air France oraz Wesjet
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel 673 PLN/2 osoby/noc

W Kanadzie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Canmore Inn & Suites, który znajduje się miejscowość Canmore, w odległości 5 km od parku narodowego Banff. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2607 PLN/7 dni

Pragniecie zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca w parku narodowym Banff oraz prowincji Alberta? W takim razie zaraz po przylocie do Calgary wypożyczcie samochód. Za wynajem auta z segmentu SUV, na przykład Hyundai Kona lub podobny model zapłacicie od 372 PLN/doba.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »