Fly4free.pl

Tanio! Loty do Bangkoku od 1564 PLN. Podróże z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia

1564 PLN
Mnich w Bangkoku
Foto: MehmetO / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tajlandia ponownie zaprasza do siebie turystów i podróżnych! Z tej okazji linie lotnicze oferują tanie bilety do tego uwielbianego przez wielu kraju Azji Południowo-Wschodniej. Skorzystajcie z okazji i już dziś zarezerwujcie przeloty do stolicy (Bangkoku) i to aż z 5 polskich miasta. Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Tanie bilety (już od 1564 PLN) kupicie na podróże pomiędzy lutym a majem przyszłego roku – dostępnych jest wiele terminów, w tym także takich obejmujących święta Wielkanocne czy długi weekend majowy.

Do Bangkoku udacie się z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii KLM, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Amsterdamie.

W razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z winy linii lotniczej otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą drogę. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty – maj 2022 r.
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 143 PLN/2 osoby/noc

Aby zobaczyć główne atrakcje Bangkoku, wystarczą 2-3 dni. Na ten krótki czas proponuję wam noclegi w 3* hotelu Tori Prestige Bangkok, który położony jest nieopodal stacji metra Phaya Thai oraz pomniku Victory Monument. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Podróż do Tajlandii

Kilka pierwszy dni po przylocie do stolicy kraju przeznaczcie na zwiedzanie Bangkoku. Oto miejsca, których nie możecie pominąć, w trakcie miejskiej eksploracji: Wielki Pałac Królewski, Świątynia Odpoczywającego Buddy (Wat Pho), świątynia Szmaragdowego Buddy oraz nadrzeczna świątynia Wat Arun. Nie zapomnijcie także o wizycie na targu Chatuchak oraz słynnej ulicy Khaosan.

Jeżeli chcielibyście dalej pozwiedzać, to z Bangkoku udajcie się na północ, do Chiang Mai – za bilety w dwie strony zapłacicie tylko 92 PLN! Preferujecie wypoczynek i odprężenie? W takim razie udajcie się na południe, gdzie znajdują się popularnie wyspy: Phuket oraz Ko Samui. Na pierwszą dolecicie z Bangkoku za 133 PLN (w obie strony), a na drugą za 505 PLN (w obie strony).

Foto: Small Fish / Shutterstock
Foto: Dan Freeman / unsplash.com
Foto: Travel man / Shutterstock
Przydatne informacje
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »