Fly4free.pl

Tanie loty do Ameryki Południowej: Kolumbia, Peru i Brazylia z Berlina od 1815 PLN

1815 PLN
peru
Foto: saiko3p / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przygotowałem dla was zestawienie biletów lotniczych do Ameryki Południowej w bardzo konkurencyjnych cenach. Wycieczka po Kolumbii, odkrywanie atrakcji Brazylii, a może podziwianie Machu Picchu, czyli zaginionego miasta Inków? Zdecydujcie sami!

W podróż polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France i KLM z lotniska w Berlinie. Dostępnych jest dużo terminów od marca do czerwca. Po drodze czekają was przesiadki na lotnisku w Paryżu lub Amsterdamie.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziecie mieli z tym problemu. Wylot z Berlina? Sprawdźcie nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

Termin podróży: marzec – czerwiec
Linie lotnicze: KLM / Air France
Bagaż: podręczny

Hotel

W stolicy Kolumbii polecam zatrzymać się w 4* Bogotá 100 Design Hotel. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Peru rekomenduję pobyt w 4* Wyndham Costa Del Sol Lima City, który położony jest blisko centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dokąd się wybrać?

Bogocie musicie przejść się po Plaza Bolivar – to serce kolumbijskiej stolicy. Koniecznie zajrzyjcie do Muzeum Złota, gdzie znajduje się największa na całym świecie kolekcja wyrobów wykonanych z tego kruszca — jest ich około 30 tysięcy!

Będąc w Limie, warto przespacerować się pomiędzy dwoma największymi placami starego miasta – Plaza San Martin i Plaza de Armas. Polecam odwiedzić (za darmo) hol budynku Grand Hotelu oraz zobaczyć katedrę, Pałac Biskupów oraz Pałac Gubernatora, obecną siedzibę prezydenta kraju.

Sao Paulo to największa metropolia Ameryki Południowej i centrum biznesowego całej Brazylii. Tutaj nie będziecie mogli narzekać na nudę! W mieście czeka na was wiele zabytków,  muzeów i tarasów widokowych z wysokich, nowoczesnych budynków.

palmy w kolumbii
Foto: Exequiel Schvartz / Shutterstock
Foto: Pavel Svoboda Photography / Shutterstock
Foto: Simon Mayer / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aby wjechać do Kolumbii, należy posiadać ze sobą certyfikat szczepień oraz uzupełniony formularz Check-Mig.
  • Podróżni udający się do Peru nie muszą okazać negatywnego wyniku testu molekularnego na COVID-19, jeżeli zaszczepieni są przeciwko COVID-19 dwoma dawkami (lub jedną, w przypadku szczepionek jednodawkowych) na co najmniej 14 dni przed podróżą do Peru.
  • Podróżujący do Brazylii muszą posiadać dokument potwierdzający wykonanie testu w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, z wynikiem ujemnym lub niereaktywnym, testu antygenowego, wykonanego w ciągu 24 godzin przed wejściem na pokład lub testu laboratoryjnego RT-PCR wykonanego 72 godziny przed wejściem na pokład.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Przeczytajcie relację z podróży do Peru napisaną przez naszego czytelnika.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Dzięki fly4free kupione. Ceny faktycznie są bardzo korzystne również w klasie business. Poza tym istnieje możliwość - w razie rezygnacji z lotu- zwrotu kwoty za bilet na voucher dla podróży przewidzianych do końca czerwca br. (Przy zakupie bezpośrednio na klm.com)
richard parker, 17 stycznia 2022, 18:42 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »