Fly4free.pl

Lato na Maderze za 921 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami

921 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tim Roosjen / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze w trakcie tegorocznego lata udajcie się na wyspę wiecznej wiosny. Zobaczcie malowniczą zieleń Madery, odkryjcie liczne atrakcje, na przykład Curral das Freiras oraz sprawdźcie na własnej skórze, dlaczego wielu nazywa ją europejskimi Hawajami.

Na portugalską wyspę udacie się w terminie 17-20 września (sobota-wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Katowic, realizowany na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Bez dodatkowych opłat będziecie podróżowali z samym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie zarezerwują posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Na Maderze zatrzymacie się w świetnie ocenianym 3* hotelu Residencial Mariazinha by Petit. Z lotniska dostaniecie się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: lato
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 921 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 837 PLN/2 osoby

Katowice – Funchal – Katowice >>

Hotel 1004 PLN/2 osoby/pobyt

Na Maderze zatrzymajcie się w 3* hotelu Residencial Mariazinha by Petit. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu wybrzeża. Na miejscu skorzystacie z ogrodu, restauracji i darmowego WiFi. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 584 PLN/pobyt

Samochód to absolutna konieczność na wyspie. Pozwoli on szybko dostać się do hotelu, a następnie zwiedzać niezależnie. Wypożyczcie go tuż po wylądowaniu w Portugalii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »