Wycieczka na Islandię za 1313 PLN. Loty z Krakowa, auto i domek na tydzień

1313 PLN Islandia z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Zbierzcie rodzinę lub grupę znajomych i ruszajcie do mistycznej krainy ognia i lodu. Wygasłe wulkany, gorące źródła, gejzery oraz majestatyczne wodospady czekają na wasze odkrycie!
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Islandię udacie się w terminie 11 – 18.10. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Październik to początek „sezonu” na zorzę polarną. Przy sprzyjających warunkach (dobra pogoda, brak świateł na nocnym niebie oraz oczywiście wzmożona aktywność słoneczna) będziecie mieli szansę na własne oczy zobaczyć ten niesamowity spektakl cieni i świateł!

Od razu po wylądowaniu wynajmijcie samochód. Na wyspie to konieczność, by poruszać się pomiędzy atrakcjami. Do jego wypożyczenia wystarczy wam polskie prawo jazdy.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w Fossatun Camping Pods & Cottages. Do waszej dyspozycji będą specjalnie zaaranżowane domki letniskowe – będzie to dobra baza wypadowa dla waszych wycieczek po wyspie.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: domek

Za loty w dwie strony, wypożyczenie samochodu oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 1313 PLN za osobę, przy 4 podróżnych biorących udział w wycieczce.

Podróż 1008 PLN/4 osoby

Kraków – Keflavik – Kraków >>

Hotel 2531 PLN/4 osoby/pobyt

Fossatun Camping Pods & Cottages to znajdujący się „na odludziu” kompleks domków wakacyjnych. W okolicy panują świetne warunki do obserwacji zorzy (brak świateł ludzkich osad). Przy odrobinie szczęścia będziecie mieli szansę podziwiać to niezwykłe zjawisko – na przykład ze znajdującego się na świeżym powietrzu jacuzzi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 1713 PLN/4 osoby

Na Islandii bez auta ani rusz! Uwierzcie na słowo, niełatwo będzie dotrzeć nawet do najsłynniejszych atrakcji z pomocą komunikacji zbiorowej. Z tego względu polecam wam wypożyczyć samochód tuż po wylądowaniu w Keflaviku.

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 28.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacyjna wycieczka do Budapesztu za 651 PLN ☀️✈️ Loty z Warszawy + ⭐⭐⭐⭐ hotel 🏰😎
Budapeszt z Warszawy 651 PLN

Wakacyjny city break: wycieczka do Budapesztu w świetnym teminie

Początek lata na końcu Italii 💚🤍❤️ Wycieczka do Kalabrii za 1109 PLN 🌊🍋
Włochy z Katowic 1109 PLN

Początek lata na południu Włoch: wycieczka do Kalabrii

Dominikana na 11 dni od 3541 PLN ☀️🏖️ Loty + apartament z dostępem do basenu 👙💦
Dominikana z 2 miast 3541 PLN

Wypoczynek w Dominikanie: 11 dni relaksu na Karaibach

Sycylia first minute za 789 PLN 🍋🏝️ Okołoweekendowe loty do Palermo + hotel ze śniadaniami 🏛️🇮🇹
Włochy z Krakowa 789 PLN

Sycylia first minute: city break w pełnym zabytków Palermo

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Dzień dobry,  czy jest możliwość zmiany terminu, napszyklad grudzień ?Jaka cena by była za 2 osoby dorosłe i 12 letnie dziecko. I co zaliczamy do tej ceny .Dziękuję bardzo I proszę o kontakt. 
Agnieszka Majcherczyk, 31 maja 2022, 10:11 | odpowiedz
 Dzień dobry, w grudniu są bardzo podobne ceny. Po wejściu w linki proszę wybrać interesującą Panią datę. W cenie są przeloty, noclegi i samochód. 
Agnieszka Majcherczyk Dzień dobry,  czy jest możliwość zmiany terminu, napszyklad grudzień ?Jaka cena by była za 2 osoby dorosłe i 12 letnie dziecko. I co zaliczamy do tej ceny .Dziękuję bardzo I proszę o kontakt. 
Kamil Walinowicz, 31 maja 2022, 14:08 | odpowiedz