Fly4free.pl

Wycieczka na Islandię za 1313 PLN. Loty z Krakowa, auto i domek na tydzień

1313 PLN
Foto: basiczto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zbierzcie rodzinę lub grupę znajomych i ruszajcie do mistycznej krainy ognia i lodu. Wygasłe wulkany, gorące źródła, gejzery oraz majestatyczne wodospady czekają na wasze odkrycie!

Na Islandię udacie się w terminie 11 – 18.10. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Październik to początek „sezonu” na zorzę polarną. Przy sprzyjających warunkach (dobra pogoda, brak świateł na nocnym niebie oraz oczywiście wzmożona aktywność słoneczna) będziecie mieli szansę na własne oczy zobaczyć ten niesamowity spektakl cieni i świateł!

Od razu po wylądowaniu wynajmijcie samochód. Na wyspie to konieczność, by poruszać się pomiędzy atrakcjami. Do jego wypożyczenia wystarczy wam polskie prawo jazdy.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w Fossatun Camping Pods & Cottages. Do waszej dyspozycji będą specjalnie zaaranżowane domki letniskowe – będzie to dobra baza wypadowa dla waszych wycieczek po wyspie.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: domek

Za loty w dwie strony, wypożyczenie samochodu oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 1313 PLN za osobę, przy 4 podróżnych biorących udział w wycieczce.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 1008 PLN/4 osoby

Kraków – Keflavik – Kraków >>

Hotel 2531 PLN/4 osoby/pobyt

Fossatun Camping Pods & Cottages to znajdujący się „na odludziu” kompleks domków wakacyjnych. W okolicy panują świetne warunki do obserwacji zorzy (brak świateł ludzkich osad). Przy odrobinie szczęścia będziecie mieli szansę podziwiać to niezwykłe zjawisko – na przykład ze znajdującego się na świeżym powietrzu jacuzzi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 1713 PLN/4 osoby

Na Islandii bez auta ani rusz! Uwierzcie na słowo, niełatwo będzie dotrzeć nawet do najsłynniejszych atrakcji z pomocą komunikacji zbiorowej. Z tego względu polecam wam wypożyczyć samochód tuż po wylądowaniu w Keflaviku.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Dzień dobry,  czy jest możliwość zmiany terminu, napszyklad grudzień ?Jaka cena by była za 2 osoby dorosłe i 12 letnie dziecko. I co zaliczamy do tej ceny .Dziękuję bardzo I proszę o kontakt. 
Agnieszka Majcherczyk, 31 maja 2022, 10:11 | odpowiedz
 Dzień dobry, w grudniu są bardzo podobne ceny. Po wejściu w linki proszę wybrać interesującą Panią datę. W cenie są przeloty, noclegi i samochód. 
Agnieszka Majcherczyk Dzień dobry,  czy jest możliwość zmiany terminu, napszyklad grudzień ?Jaka cena by była za 2 osoby dorosłe i 12 letnie dziecko. I co zaliczamy do tej ceny .Dziękuję bardzo I proszę o kontakt. 
Kamil Walinowicz, 31 maja 2022, 14:08 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »