Fly4free.pl

Islandia wprowadza niezwykłą usługę dla turystów. „Szef nie zauważy różnicy”

islandia
Foto: Inspired by Iceland
Organizacja turystyczna Islandii właśnie wypuściła nową kampanię promocyjną. Dowiecie się z niej, że Kraina Lodu i Ognia przygotowała nową, specjalną usługę dla turystów. Na ich służbowe maile będą bowiem odpowiadać… islandzkie konie.

Islandia przyzwyczaiła nas już, że ich kampanie skierowane do turystów zwykle są pełne pięknych krajobrazów, często angażują lokalnych mieszkańców i zawsze mają coś co je wyróżnia – nutkę absurdu. Nie inaczej jest tym razem, bowiem islandzka organizacja turystyczna chce zwrócić uwagę na ważny problem, ale robi to w najbardziej osobliwy z możliwych sposobów.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-07-20T17:57:00.479Z przez Wakacje.pl

Na początku wideo promocyjnego widzimy turystów wśród typowych islandzkich atrakcji, którzy są notorycznie niepokojeni przez powiadomienia o nowych wiadomościach z pracy.

– Nic nie rujnuje wakacji bardziej niż praca – przekonuje (choć nie musi) lektor. – Na szczęście Islandia stworzyła idealne rozwiązanie: /OutHorse_<Your_Email> – dowiadujemy się.

Chwilę później widzimy popularne na Islandii konie, które na gigantycznych klawiaturach odpisują na… nasze e-maile. Twórcy kampanii przekonują, że konie zostały przeszkolone z korporacyjnych haseł i zwrotów.

– Twój szef nigdy nie zauważy różnicy – zapewnia organizacja turystyczna.

Nie możemy zagwarantować, że ten sposób zadziała, ale zawsze warto spróbować. O ile w ogóle potrzebujecie powodu, by przyjechać na Islandię i wyłączyć w trakcie wizyty powiadomienia z pracy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »