Fly4free.pl

HIT! Loty do Włoch z Polski za 9 PLN (w jedną stronę)! Oferta dostępna dla wszystkich!

9 PLN
Oferta wyprzedana
samolot Wizz Air
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Węgierska linia lotnicza Wizz Air zrobiła nam „spóźniony” mikołajkowy prezent. Nie zmarnujcie takiej okazji i już dziś zarezerwujcie przeloty na Półwysep Apeniński oraz Sycylię za rewelacyjne 9 PLN – w jedną stronę.

Na wycieczkę do Włoch wybrać się możecie w terminach pomiędzy 10 grudnia a 28 lutego przyszłego roku. Za znakomite 9 PLN w jedną stronę podróżować będziecie z Katowic, Krakowa i Warszawy na wybranych trasach do Włoch.


Oferta dostępna jest dla wszystkich – nie musicie posiadać konta Wizz Discount Club w celu zakupu biletów! Jednak pamiętajcie, że w najniższej cenie zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: grudzień – luty
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Foto: Fabio Dell / Shutterstock
Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »