Fly4free.pl

W stronę słońca! Zbiór lotów na greckie wyspy od 324 PLN (wyloty z 3 miast)

324 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nejdet-Duzen
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Krajobrazy jak z pocztówek! Przygotowałem dla was zbiór na słoneczne greckie wyspy, a poniżej znajdziecie tylko najlepsze kierunki! Romantyczne Cyklady, pełną zabytków Kretę, a może nieodkrytą Kefalonię? Wybór należy do was.

Poniżej znajdziecie zestawienie najciekawszych lotów na greckie wyspy w okazyjnych cenach. Możecie przebierać w dostępnych kierunkach, a jako miejsce wylotu do wyboru macie Gdańsk, Kraków oraz Warszawę.

W przypadku lotów na pokładzie samolotów linii lotniczych Wizz Air oraz Ryanair czekają was bezpośrednie podróże. Propozycje od Aegean Airlines zawierają bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Atenach. Bilety w Wizz Air w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: czerwiec – listopad
Linie lotnicze: Ryanair, Wizz Air, Aegean Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel od 118 PLN/pokój

Planujecie wycieczkę na Korfu? Rekomenduję wam postawić na zakwaterowanie w niedrogim, świetnie ocenianym pensjonacie Haroula Apartments.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Krecie proponuję zatrzymać się w rodzinnym hotelu Evilion. Poza klimatyzowanymi pokojami z prywatną łazienką do waszej dyspozycji będzie tam też odkryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »