Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1421 PostWysłany: 11 Maj 2021 21:47 

Rejestracja: 22 Cze 2018
Posty: 8
@Chupacabra Wiesz co, widziałem to powyżej, ale:

https://www.fcrentacarmallorca.com/rentacar-en.php - ta wypożyczalnia działa tylko w miejscu po przeciwległej stronie wyspy. A na travelocity też wyszukuje kosmiczne ceny :/

Więc nie widzę nic więcej :(


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 12 Maj 2021 01:39, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#1422 PostWysłany: 11 Maj 2021 22:28 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
@helmans Dziś zarezerwowałem przez travelocity Seata Ibizę na 7 dni, za 145EUR, w Avisie na lotnisku.

Jeśli chcesz znaleść dokładnie w okolicy swojej miejscowości to google maps ma opcję "wyszukaj w pobliżu". Oto wyniki dla Platja de Muro.
https://www.google.com/maps/search/car+rental/@39.8015105,3.1089635,15.05z/data=!4m8!2m7!3m6!1scar+rental!2sPlatja+de+Muro,+Spain!3s0x12962d1f74f3b8b9:0xd4fe01bbbffc3748!4m2!1d3.1182256!2d39.8089205

I jest Panda za 140EUR/tydzień z udziałem własnym 700EUR lub 196EUR z pełnym ubezpieczeniem.

A tu chyba mamy powód wzrostu cen: https://www.majorcadailybulletin.com/news/local/2021/01/05/77087/mallorca-tourism-car-hire.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
helmans uważa post za pomocny.
 
      
#1423 PostWysłany: 27 Maj 2021 12:21 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 14
Hej, a miał ktoś z Was doświadczenia z wypożyczalnią EAGLE RENT A CAR z Cala Millor? Wątek tej wypożyczalni gdzieś tu się kiedyś przewijał ( chyba za dwa czy lata temu), ale generalnie za dużo opinii n/t tej firmy nie ma w necie.
Pytam, ponieważ reklamują się jako wypożyczalnia wystawiająca m.in. umowę po polsku, nie chcą żadnych zaliczek, kaucji itp. Cena 40 EUR / dzień. Ponieważ szukam auta na tydzień w lipcu/sierpniu kontaktowałem się z nimi telefonicznie. Odebrał młody chłopak, przyjął rezerwację i... tyle :D Żadnych maili, wszystko na tel. i SMS! Wszystko tak prosto, że aż niewiarygodnie. Korzystał może ktoś z ich usług? W sumie nie tracę żadnych pieniędzy, ale nie chciałbym zostać bez auta w zamówionym terminie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1424 PostWysłany: 07 Cze 2021 10:00 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
Drivalia, lotnisko PMI
Wypożyczałem na 7 dni. Dojazd do wypożyczali busikiem. Na busa trzeba poczekać chwile (o ile nie jest już podstawiony). Odbiór z terminalu odlotów. Płaciłem 203 euro, ford focus st, automat, full ubezpieczenie. Przy oddawaniu Pan obejrzał samochód, sprawdził paliwo i tyle. Samochód umyłem przed oddaniem. Natomiast widziałem że ludzie oddawali nie umyte. W środku nie sprzątałem, syfu nie zostawiłem, ale przesadnie czysto też nie było.

Ogólnie mogę polecić, wszystko szybko i sprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1425 PostWysłany: 08 Cze 2021 10:58 

Rejestracja: 08 Cze 2021
Posty: 1
Witam. Również wybieram się na Majorkę we wrześniu i również myślę o wypożyczeniu auta, miałem sprawdzoną wypożyczalnie Cicar która obejmowała w ofercie tą wyspę, po kontakcie z nimi nie mają dostępnych aut w tej lolalizacjiw terminie wrześniowym Aczkolwiek w innym być może coś by znaleźli, przeglądając wiele stron i ofert, ceny diametralnie poszly w górę parząc na zeszły roka nawet luty marzec , jeśli ktoś do tego czasu były na wyspie i wynajmował auto w rozsądnych cenach byłbym wdzięczny o podanie biura i info czy na miejscu ceny również są tak wywindowane. Czy warto się w trzymać i wynająć auto bezpośrednio na wyspie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1426 PostWysłany: 23 Cze 2021 15:21 

Rejestracja: 23 Cze 2021
Posty: 1
Zastanawiam się nad wypożyczeniem auta z Centaura z pełnym ubezpieczeniem na Majroce na 4 dni (100 euro). Problem w tym, że nie mam auta i bardzo niepewnie jeżdżę. Jak faktycznie wyglądają te pełne ubezpieczenia, czy faktycznei w przypadku przerysowania czy wgnioty z mojej winy będę mógł spokojnie spać?

Załączniki:
12345.jpg
12345.jpg [ 93.54 KiB | Obejrzany 2230 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1427 PostWysłany: 24 Cze 2021 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@pak99
Po to jest to pełne ubezpieczenie by nie musieć się przejmować np. szkodami parkingowymi. Widzę w warunkach, że nie ma depozytu ani wkładu własnego, więc wypożyczalni trudniej by było pobrać ewentualne odszkodowanie na poczet strat. Poczytaj w warunkach ubezpieczenia co ono dokładnie obejmuje.
Dodatkowo możesz przeczytać ten wątek z forum - opinie o Centauro:
centauro-opinie-recenzje-uwagi-promocje,1621,153116&hilit=centauro
oraz poszukać w wyszukiwarce na forum w różnych tematach opinii ze współpracy z ta firmą i ich podejściem do klienta:
search.php?keywords=centauro
Ja osobiście korzystałam z Centauro w Lizbonie i byłam bardzo zadowolona - miałam wtedy ubezpieczenie zewnętrzne, a nie od nich. Auta nie porysowałam bardziej niż je dostałam (miało pozaznaczane ich sporo na umowie + dużo rys małych oficjalnie nieuznawanych za szkodę), a pracownik przy odbiorze tylko je obszedł i rzucił okiem czy nie ma jakiś wielkich nowych rys i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1428 PostWysłany: 25 Cze 2021 20:34 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 396
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Odpowiedz dzisiaj z Autos Cano odnosnie wypozyczenia auta na sierpien tlumaczy dlaczego ceny tak poszly w gore - brak aut

Dear Agnieszka,
Thank you for your email and request with Autos CANO.
Unfortunately we are completely booked out with all car groups for the dates given.

We also cannot recommend any other car rental firm, as there is a huge shortage of cars this summer on Mallorca.

I wish I had better news for you, sorry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1429 PostWysłany: 01 Lip 2021 11:23 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 48
twójbyły napisał(a):
Drivalia, lotnisko PMI
Wypożyczałem na 7 dni. Dojazd do wypożyczali busikiem. Na busa trzeba poczekać chwile (o ile nie jest już podstawiony). Odbiór z terminalu odlotów. Płaciłem 203 euro, ford focus st, automat, full ubezpieczenie. Przy oddawaniu Pan obejrzał samochód, sprawdził paliwo i tyle. Samochód umyłem przed oddaniem. Natomiast widziałem że ludzie oddawali nie umyte. W środku nie sprzątałem, syfu nie zostawiłem, ale przesadnie czysto też nie było.

Ogólnie mogę polecić, wszystko szybko i sprawnie.



masz namiar na obecna stronę firmy ? google kieruje na inna firmę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1430 PostWysłany: 01 Lip 2021 15:42 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 45
Wydaje mi się, że wskazywanie konkretnych wypożyczalni jako najlepszych to trochę tak bazowanie na opiniach o hotelu, jednemu się śniadanie podoba a drugiemu nie. Na każdym lotnisku jest sporo wypożyczalni, a tym bardziej na takich jak w Palmie. Nie ma problemu aby znaleźć oferty na lotnisku czy w miejscu docelowym. Pozostaje kwestia ceny i pełnego (lub nie) ubezpieczenia. Na balearach wypożyczenie auta jest bardziej kosztowne niż na wyspach kanaryjskich niestety i trzeba mieć tą swiadomość.Teraz w czasach covidu tym bardziej ceny będą skakać. Ja ostatnio na początkuu czerwca brałem auto z Vanrell z drugim kierowcą i pełnym ubezpieczeniem koszt od wtorku rano 10:00 do soboty wieczorem 20:00 - 225 euro (roczna Skoda Fabia). A szukałem lokalizacji wypożyczalni obok miejsca pobytu w google .
Gdybym zrobił i opłacił rezerwację z ich strony miesiąc wcześniej byłoby taniej, ale ze względów covidowych zrobiłem to dopiero będąc na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1431 PostWysłany: 02 Lip 2021 10:22 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
Yuhri napisał(a):
twójbyły napisał(a):
Drivalia, lotnisko PMI
Wypożyczałem na 7 dni. Dojazd do wypożyczali busikiem. Na busa trzeba poczekać chwile (o ile nie jest już podstawiony). Odbiór z terminalu odlotów. Płaciłem 203 euro, ford focus st, automat, full ubezpieczenie. Przy oddawaniu Pan obejrzał samochód, sprawdził paliwo i tyle. Samochód umyłem przed oddaniem. Natomiast widziałem że ludzie oddawali nie umyte. W środku nie sprzątałem, syfu nie zostawiłem, ale przesadnie czysto też nie było.

Ogólnie mogę polecić, wszystko szybko i sprawnie.



masz namiar na obecna stronę firmy ? google kieruje na inna firmę


https://www.leasysrent.es/es/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1432 PostWysłany: 09 Lip 2021 10:36 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Jestem już po pobycie, więc mogę polecić z czystym sumieniem wypożyczalnię Record Go. Najlepiej rezerwować bezpośrednio na ich stronie, nawet jeśli u jakiegoś pośrednika jest kilka EUR taniej, bo nie trzeba stać w kolejkach, tylko można skorzystać ze stanowisk self-service.
Przede wszystkim biuro ma na lotnisku, więc nie trzeba szukać busa wypożyczalni, tracić czas i jechać kilka km do biura.
Polecam opcję Just Go z pełnym ubezpieczeniem, w moim przypadku była tylko 25 EUR droższa od standardowej na tydzień wypożyczenia (przełom czerwca i lipca).
Poza tym warto sprawdzać ceny każdego dnia, pierwsza rezerwacja w maju to było prawie 400 EUR za tydzień (samochód Ford Fiesta lub podobny). Z trudem przełknąłem tę kwotę, ale nigdzie w tym czasie taniej nie było. ;) Później na początku czerwca tą samą klasę udało się zarezerwować za 203 EUR. Warto dodać, że poprzednie rezerwacje bez problemu można anulować i zwrot na kartę następuje w przeciągu 2-3 dni roboczych. A na ok. 1,5 tygodnia przed rozpoczęciem wypożyczenia nawet znalazłem auto wyższej klasy (Ford Focus lub podobny) jeszcze taniej, bo za 128 EUR z pełnym ubezpieczeniem i za tyle finalnie wypożyczyłem.
Zamiast Ford Focus dostaliśmy Seata Aronę, miał trochę słaby silnik, ale poza tym bez zastrzeżeń. Samochód prawie nowy, czysty i sprawował się bez zarzutów.
Sam odbiór samochodu szybki o ile korzysta się z samoobsługowych kiosków. Trochę miałem wątpliwości odnośnie braku papierowej umowy (którą jednak może pracownik na żądanie wydrukować), ale powiedziano mi, ze umowa elektroniczna w pdf, którą dostaje się na maila w zupełności wystarczy policji w razie ew. kontroli.
Przy wypożyczeniu płaci się depozyt za bak paliwa, w tym przypadku Arony było to ok. 62 EUR.
Zwrot bezproblemowy, przy Just Go nawet nie sprawdzali samochodu, a po 2 dniach depozyt paliwowy został zwrócony. Samochód przy zwrocie nie był brudny, ale też na pewno nie był w 100% czysty, jednak nie było z tym żadnych problemów i nie mam dodatkowego obciążenia karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1433 PostWysłany: 27 Lip 2021 20:46 

Rejestracja: 07 Wrz 2018
Posty: 30
Czy może ktoś polecić jakąś tanią i dobrą wypożyczanię w Arenal? Wybieram się we wrześniu i chciałabym wynająć auto na około 3 dni. Lepiej wypożyczyć przez internet juz teraz, czy na miejscu? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1434 PostWysłany: 27 Lip 2021 22:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Zarezerwuj teraz w opcji z darmowym anulowaniem i sprawdzaj co jakiś czas czy nie spadają. Jeśli spadną, to robisz nową rezerwację a poprzednią anulujesz. Szukaj u pośredników typu doyouspain lub economycarrentals.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1435 PostWysłany: 28 Lip 2021 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
W końcu przyjemne ceny w PMI - w opcji last minute - cena za 5 dni :

Podane ceny wyskakują po rejestracji i zalogowaniu ( bez jest tylko -30%)

Skusiłem się na opcję tańszą + Riverside malta annual

https://www.recordrentacar.com/en/offers-car-hire/

Załącznik:
Zrzut ekranu 2021-07-28 215955.jpg
Zrzut ekranu 2021-07-28 215955.jpg [ 143.67 KiB | Obejrzany 1793 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1436 PostWysłany: 29 Lip 2021 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Polecam. Właśnie korzystam. Miałem jeszcze nieco lepsza cenę - rezerwowany chyba ok tydzień przed przyjazdem. Na lotnisku, przy stanowiskach recordgo robi się wszystko na monitorkach (opłata, depozyt, agreement itd). Umowę dostaje się na maila i z umową zasuwamy na parking po odbiór kluczyków i auta.
Ja dostałem w tej opcji Seata Aronę z przebiegiem 3000km. W opcji full-full trzeba przy oddaniu mieć paragon ze stacji oddalonej od lotniska max 10km.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1437 PostWysłany: 29 Lip 2021 14:12 

Rejestracja: 07 Wrz 2018
Posty: 30
w wyszukiwarkach po wpisaniu miejsca odbioru jaki El Arenal wychodza same propozycje od 1000 zł za 3 dni, co wydaje mi się strasznie dużą sumą. Czy nie da się w El Arenal wynająć nic taniej? Jedyna opcja to jechać po auto na lotnisko ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1438 PostWysłany: 29 Lip 2021 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Raczej tak. A w czym problem , bilety MKS po około 2 EUR.

@kaloszz1 zwłaszcza że teraz masz 3 dni za 350 pln

Załącznik:
Zrzut ekranu 2021-07-29 180948.jpg
Zrzut ekranu 2021-07-29 180948.jpg [ 150.33 KiB | Obejrzany 1660 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1439 PostWysłany: 11 Sie 2021 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Już po zdjęciu blokady na KK więc śmiało mogę polecić RecordGo :)
Jak wcześniej wspomniał @sranda - najlepiej wypożyczyć bezpośrednio na stronie - mamy wtedy możliwość użycia automatu (kiosku) do podpisania umowy i odbioru dokumentów i nie trzeba stać w największej kolejce pośród wszystkich wypożyczalni na PMI. A kolejkę miałem naprawdę sporą - z 50 osób na 2 czynne okienka.
Przy odbiorze kluczyków na parkingu możemy ładnie poprosić o wydruk kontraktu na papierze (przy kiosku nie ma takiej możliwości) - przydatne dla tych którzy jak ja mają tylko ubezpieczenie "Easy Cover" - przy oddaniu ładnie prosimy o podpis pracownika że z paliwem i autem wszystko ok. Auto należy umyć i odkurzyć przy oddaniu co by nie naliczyli kar za sprzątanie i mieć paragon z CPN do 10 km od lotniska.
Finalnie pożyczyłem Kia Ceed ( medium) za 109 EUR za 5 dni co w szczycie sezonu jest dla mnie mega dobrą ceną na PMI.
Wcześniejsze odwołania rezerwacji wracają na kartę w około 16h-24h od anulacji.
Kasa za zwrot paliwa wróciła po 24h, a blokada pre-autoryzacyjna na 400 Eur w 4 dni.

Auto to nówka Kia ceed - mega przyjemność z jazdy , zwłaszcza fenomenalny asystent pasa ruchu i Android Auto.

Reasumując 5+

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 100.68 KiB | Obejrzany 1524 razy ]


Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 46.63 KiB | Obejrzany 1524 razy ]


Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 76.98 KiB | Obejrzany 1524 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1440 PostWysłany: 17 Sie 2021 00:01 

Rejestracja: 02 Sie 2021
Posty: 10
Zarezerwowałem RecordGo przez Ryanair (Rentalcars) - trafiłem dobrą cenę. Do tego chcę dokupić ubezpieczenie zewnętrzne (WorldWideInsure) i mam nadzieję że jakoś to będzie. @Antek12, czy orientujesz się czy w takim scenariuszu też nie będzie problemu z uzyskaniem potwierdzenia pracownika przy zwrocie że bak jest pełen i auto całe? Wiesz jak to wyglądało u tych, co nie bookowali bezpośrednio na stronie RecordGo? Nie chciałbym opuszczać wyspy bez podkładki, że ja wywiązałem się ze swojej części umowy. :D

Jestem trochę przerażony kolejkami do odbioru auta, bo naczytałem się o nich sporo zarówno tutaj, jak i w innych miejscach w necie (choćby w opiniach na Google Maps) - mam nadzieję, że będzie to jakoś można przeżyć. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group