Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1361 PostWysłany: 11 Lut 2020 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@dziabulek tak, na lotnisku. Ich parking jest w budynku kilka minut piechotą od hali odlotów
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#1362 PostWysłany: 26 Lut 2020 18:23 

Rejestracja: 25 Lut 2020
Posty: 24
Poczytalem powyzsze posty i zastanawiam sie nad 2 opcjami: Wiber all inclusive albo wypozyczalnia Eagle. Ktos ostatnio korzystal z te drugiej? Slyszalem ze chlopacy sa ok i nie ukrywam ze extra rzeczy jak foteliki (mam 2 dzieci) sa za darmo, wiec to dla mnie wazne, a cena 30 EUR poza sezonem za dzien (AC, OC, NW, Assistance) tez wydaje sie OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1363 PostWysłany: 02 Mar 2020 01:15 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 45
Dzięki lekturze ostatnich wpisów w tym wątku, skorzystałem z AUTOS CANO i mogę śmiało polecić.
Korzystałem tydz temu. Za 7 dni 140 eur, z pełnym ubezpieczeniem zero excess (to chyba stała cena za auto tej klasy w tym okresie), dostałem świeżego Seata Toledo. Zdecydował wygodny odbiór i zwrot przed terminalem (wyloty). Czekają na Ciebie z kartką z nazwiskiem, opłaca się tylko kartą lub gotówką, podpis i dają kluczyki. Zwrot z taką samą ilością paliwa z jaką się bierze auto. Trzeba się tylko umówić o której godz się zwraca i też czekali na wylotach. Wszystko szybko i sprawnie i wygodnie, choć wiem, że można taniej. Foteliki dają w cenie, chociaż ja nie korzystałem, dzieciom wziąłem te smart kids belt zamiast fotelików.
Góra
 Profil Relacje PM off
slawekg lubi ten post.
 
      
#1364 PostWysłany: 22 Cze 2020 12:10 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Ryan planowo ląduje na PMI o 23:20. Przylatuję w czwartek, auto planuję oddać w niedzielę ok. 14:00.

Nie mogę się pogodzić z tym, że pół godziny wcześniej i płaciłbym za wynajem auta o połowę mniej, a tak muszę dopłacić za późny odbiór ok. 200-300 PLN. Już chyba wszystkie możliwości przejrzałem - i lokalne firmy, i sieciówki, i multi-wyszukiwarki, i nie widzę możliwości przeskoczenia tego.
Zastanawiam się, czy nie lepiej pojechać jakimś busem/taxi do jakiegoś hotelu blisko lotniska, a auto wziąć następnego dnia. No ale to też trochę chore i czasu szkoda.

Czasu szkoda, kasy szkoda... chyba w domu zostanę :lol:

A tak poważnie - ktoś ma jakiś genialny pomysł, żeby było dobrze i tanio?
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1365 PostWysłany: 22 Cze 2020 12:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Też się nad tym zastanawiałem (choć biletów jeszcze nie mam :) ) - ja bym spał w okolicach lotniska i brał samochód z rana. Wyjazd krótki, więc bagażu rejestrowanego chyba ze sobą nie ciągniesz? Nocleg i tak musisz mieć, a zaoszczędzone 200 PLN będziesz mógł przejeść, przehulać, itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1366 PostWysłany: 22 Cze 2020 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
pytanie, czy i jak doliczyć stracony czas (zwłaszcza to w przypadku weekendowych / okołoweekendowych wyjazdów jest dla mnie kluczowe), kasę wydaną na bus / taxi, nocleg w miejscu w którym i tak nie chcemy zostać itp. - czy się to po prostu opyla. Ale to już subiektywna oczywiście ocena.

ja jesienią 2018 miałem podobny problem, w dodatku lądowanie miałem planowo o bodajże 22.45, więc był jakiś tam cień szansy że zdążę bez dopłaty (i ustawiłem odbiór samochodu na tę właśnie godzinę). Niestety odlot nie nastąpił o czasie, dotknęliśmy ziemi w sumie o czasie, no ale zanim wyszliśmy z samolotu i zanim dostałem się (biegiem oczywiście) do wypo - była już 23 czy 23.05. I nie, nie znalazłem żadnej wypożyczalni na lotnisku, gdzie można by wypożyczać bez dopłaty po 23.00.

w RecordGo (w którym brałem samochód, przez doYouSpain) dopłata wynosiła wtedy bodajże 40€
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 22 Cze 2020 13:40, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1367 PostWysłany: 22 Cze 2020 16:37 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
@rw30 z ust mi to wszystko wyjąłeś. :) Czekanie do rana, czy do popołudnie na auto ma też wady. I koszty. Co prawda można ten czas poświęcić na zobaczenie Palmy, ale nie to jest moim priorytetem w czasie tego wyjazdu.

Na razie napisałem do Autos Cano, i zaproponowali dopłatę w wysokości 25 euro, a nie 50 jak reszta. Zawsze coś. Tyle, że oni nie mają Mini Cabrio, a takie autko sobie zaplanowałem na ten wyjazd. Jak nie urok, to przemarsz wojska...

Wysłałem jeszcze kilka maili, zobaczymy, może jeszcze komuś będzie się chciało zostać pół godziny dłużej w pracy za kilka euro.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1368 PostWysłany: 23 Cze 2020 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
marcinsss napisał(a):
Czekanie do rana, czy do popołudnie na auto ma też wady. I koszty.

Owszem, zaoszczedzenie kilku, kilkunastu godzin ma znacznie wieksza wartosc niz €25 czy €40.
A odkupienie czasu sporo kosztuje.

@marcinsss, sprawdz, czy to Mini Cabrio to model gwarantowany. W wiekszosci wypozyczalni rezerwuje sie auto w danej klasie (male cabrio to moze byc Mini ale tez np. 207cc), a w niektorych gwaratnowane sa tylko drogie modele (dla przykladu Hertz Prestige Collection).
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1369 PostWysłany: 05 Lip 2020 12:15 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Lecimy na tydzień od 17.07.
Najtaniej wyszła wypożyczalnia Autos Cano - 175€. (Zero excess, second driver)
Dodam przy tym, że auto z najniższej klasy bo Nissan Micra lub Renault Twingo. W związku z tym moje pytanie czy te auta są w miarę nowe?
Kolejna sprawa czy wypożyczalnie na Majorce pozwalają zabierać auta na Minorkę i czy obowiązuje wtedy ubezpieczenie?
Jak to jest praktykowane?


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 05 Lip 2020 17:38, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1370 PostWysłany: 09 Lip 2020 17:19 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Tenroh napisał(a):
Lecimy na tydzień od 17.07.
Najtaniej wyszła wypożyczalnia Autos Cano - 175€. (Zero excess, second driver)
Dodam przy tym, że auto z najniższej klasy bo Nissan Micra lub Renault Twingo. W związku z tym moje pytanie czy te auta są w miarę nowe?
Kolejna sprawa czy wypożyczalnie na Majorce pozwalają zabierać auta na Minorkę i czy obowiązuje wtedy ubezpieczenie?
Jak to jest praktykowane?


Prośba o pomoc...
Niestety okazało się, że w Autos Cano nie mają aut z niższych grup i mogą mi zaproponować jedynie Seata Ibizę z ich grupy D w cenie 40€/doba co daje 280€ :cry:
W Viberze jeszcze gorzej. Z Eagle nie odpisują. Drivalia też drożej.
Macie jakiś pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1371 PostWysłany: 09 Lip 2020 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@Tenroh, masz Europcara w dobrych cenach.
Do tego kupon na €20, ktory za chwile wrzuce do odpowiedniego watku.

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 166.23 KiB | Obejrzany 1213 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1372 PostWysłany: 09 Lip 2020 19:50 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Ale powyższe nie jest z drugim kierowcą i pełnym ubezpieczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1373 PostWysłany: 09 Lip 2020 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Tenroh napisał(a):
W Viberze jeszcze gorzej. Z Eagle nie odpisują. Drivalia też drożej.
Macie jakiś pomysł?



ten co zwykle - doyouspain

ja sobie patrzę czasem na malagę bo niedługo tam coś wypożyczę, tam za ok 200€ to można wypożyczyć w lipcu Juke'a na 2 tyg. Pewnie na majoce powinno być podobnie / niewiele drożej.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#1374 PostWysłany: 09 Lip 2020 20:48 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Przy takich cenach lepiej postawić na klasyki Vanrell lub Centauro z jakimś kodem.Trochę taniej,ale pewne. Transport na Minorkę przy cenach promów można sobie odpuścić. Lepiej kupić bilety lotnicze na kolejny wyjazd. Wyjdzie podobnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1375 PostWysłany: 09 Lip 2020 21:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@Tenroh sprawdzaj codziennie albo nawet dwa razy dziennie doyouspain - ceny są zmienne, w zeszłym tygodniu udało mi się zrobić rezerwację za 20 EUR (ale nie zero excess, bo biorę ubezpieczenie zewnętrzne) za 2 dni w Wiber. Też na lipiec.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1376 PostWysłany: 09 Lip 2020 22:02 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
A Wiber sprawdzaj w nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1377 PostWysłany: 10 Lip 2020 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Kashpir napisał(a):
@Tenroh sprawdzaj codziennie albo nawet dwa razy dziennie doyouspain - ceny są zmienne, w zeszłym tygodniu udało mi się zrobić rezerwację za 20 EUR (ale nie zero excess, bo biorę ubezpieczenie zewnętrzne) za 2 dni w Wiber. Też na lipiec.


tak, to powyżej to taka złota myśl i to nie tylko na Majorkę / lipiec ale różne inne lokalizacje. Ceny na DYS tańcujo jak szalone (wydaje się że różne wypo mają promki w różnych momentach po prostu), myślę że warto, w momencie jak cena w miarę nam odpowiada, już zrobić rezerwację (ale z możliwością anulowania!) a potem, jeśli ktoś liczy że jeszcze może zaoszczędzi, można ciągle sprawdzać... i w razie czego zrobić ponownie, a starą anulować
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#1378 PostWysłany: 10 Lip 2020 10:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@rw30 ja dokładnie tak robię - rezerwacja za 20 euro zastąpiła wcześniejszą za 26 euro 8-) zwrot od doyouspain za anulowaną rezerwację wpadł dosyć szybko - na revolucie środki następnego dnia roboczego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1379 PostWysłany: 10 Lip 2020 14:32 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Dzięki za wszystkie triki, ale niestety w tym momencie to wszystko na nic. Viber faktycznie w godzinach wieczornych/nocnych trochę schodzi z ceny, ale nawet wtedy cena jest bardzo wysoka.
Na doyouspain zaglądam non stop, ale tu także cena bardzo słaba.
Na ten moment 280€ z Autos Cano to zdecydowanie najlepsza oferta, ale to dla mnie cena kosmos :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1380 PostWysłany: 13 Lip 2020 10:23 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Tenroh napisał(a):
... Z Eagle nie odpisują. ...
Macie jakiś pomysł?


Może zadzwoń do Eagle?
Eagle w mailu do mnie napisał(a):
W celu szybszej rezerwacji najlepiej proszę o kontakt z numerem telefonu :
0048 602 421 411
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group