Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 82  Następna
Autor Wiadomość
#1341 PostWysłany: 26 Wrz 2019 08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2018
Posty: 2
Loty: 10
Kilometry: 12 062
Cześć. Przeczytałam prawie całe to forum, jednak jestem tak zielona jak nigdy. Nigdy nie wypożyczaliśmy samochodu, to będzie pierwszy raz. Jedziemy na Majorkę na 7 dni z 2,5 letnim dzieckiem. Gdzie najlepiej wypożyczyć samochód?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#1342 PostWysłany: 26 Wrz 2019 09:17 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
wez wibera z all inclusiv i za duzo nie myśl.
Góra
 Profil Relacje PM off
mremwhite lubi ten post.
mremwhite uważa post za pomocny.
 
      
#1343 PostWysłany: 26 Wrz 2019 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Jaki jest mniej więcej czas transferu z lotniska PMI do siedziby Wiber-a ?

I czy mieliście kolejki przy wypożyczeniu / oddawaniu samochodu ?

Na razie mam Europcar All inclusive rate z autoeurope.com za 140 Eur ale na lotnisku , w Wiber miałbym z all inclusive za 120 Eur, nie wiem czy gra warta świeczki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1344 PostWysłany: 26 Wrz 2019 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
-- 26 Wrz 2019 08:21 --

@Abcn czy ktokolwiek tu moderuje - podawanie prywatnych adresow emailowych (ktore prawdopodobnie nie sa prywatne, ale jak to sprawdzic? - mam na myśli sekcję 'adresy mailowe DYS u góry strony') w czasach GDPR / RODO to wg. mnie nienajlepszy pomysl. Jeśli wolicie sprawdzać czy mam rację czy nie - zostawcie to tak jak jest. Jeśli nie, to usuńcie.

-- 26 Wrz 2019 08:23 --

mremwhite napisał(a):
Cześć. Przeczytałam prawie całe to forum, jednak jestem tak zielona jak nigdy. Nigdy nie wypożyczaliśmy samochodu, to będzie pierwszy raz. Jedziemy na Majorkę na 7 dni z 2,5 letnim dzieckiem. Gdzie najlepiej wypożyczyć samochód?


najlepiej na lotnisku.
Jak weźmiecie pełne ubezpieczenie to bez różnicy gdzie.
Jak nie, to wystrzegajcie się GoldCar / OK rent a car i paru innych przed których tu ostrzegamy. Tak czy inaczej, jakieś ubezpieczenie należałoby wziąć.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mremwhite lubi ten post.
 
      
#1345 PostWysłany: 14 Paź 2019 16:10 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 73
Wypożyczliśmy auto z Drivalia i śmiało mogę polecić. Wzięliśmy pakiet z pełnym ubezpieczeniem, w cenie dodatkowo dostaliśmy dodatkowego kierowcę. Wzięliśmy nienajtańszą opcję, bo chcieliśmy samochód w klasie C. Ostatecznie dostaliśmy Nissan Juke w dieselu.

Warto dodać, że wypożyczalnia nie znajduje sie w terminalu lotniska, podczas rezerwacji warto wpisać nr lotu, aby obsługa mogła monitorować lot i wysłać po Was busa. My przylecielismy późno, bo do wypożyczenia samochodu byliśmy gotowi ok 23:45, wypożyczalnia naliczyła nam 35€ za późny odbiór samochodu (cenowo i tak wychodziło najlepiej, inne firmy też miały za to dodatkową opłatę). Zadzwoniliśmy do nich, bez problemu wysłali po nas busa na lotnisko, do ich biura jedzie się 5-7 minut.

Chcieliśmy opcję Full-Full jeśli chodzi o paliwo, ale Pani z obsługi powiedziała nam, że jest koniec sezonu i mają dla nas ofertę Full-Empty. Dostajemy pełny bak 50l i chcieliby żebyśmy zwrócili jak najbardziej pusty bak, a zwrócą nam różnicę tego co zostanie. Ostatecznie całkiem nieźle na tym wyszliśmy i tak musieliśmy samochód dotankować, przy oddaniu dostaliśmy zwrot za 1/4 baku bo tyle było na liczniku.

Sprawna obsługa, polecam zdecydowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1346 PostWysłany: 14 Paź 2019 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
Pytanie ile wam policzyli za ten bak, jak za darmo to całkiem fajna oferta ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#1347 PostWysłany: 15 Paź 2019 09:15 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 73
Pobrali 50 € opłaty za cały bak o pojemności 50l. Wyszło więc zdecydowanie na plus bo diesel kosztował ok 1,3-1,35 € :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1348 PostWysłany: 15 Paź 2019 09:29 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@Antek12 , Brałem z wibera 27 wrzesnia ok. godz. 13.00. Z lotniska do ich siedziby jedzie się 5 minut. Tam chyba z 5 stanowisk (przy każdym było pusto) .Spisanie , zapłata kk , miłego pobytu. Zamiast zwykłej fiesty dostałem fiestę ST , 2019 rocznik , 10 tys. przebiegu . Bardzo fajne auto. Brałem opcje All , za 6 dni zapłaciłem 97 euro. Na powrocie oddajesz kluczyki , jak jest all to dziekuję , bus na lotnisko 5 minut. Ogólnie w opcji all moge ich polecić. Koło ich siedziby sa 2 stacje ( shell i jedna tanśza 24 godzinna , ale na KK) , aldi , lidl i ikea , takze po przylocie można zrobic jakies zakupy , ew. tanio coś zjeść.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#1349 PostWysłany: 03 Gru 2019 18:35 

Rejestracja: 19 Sty 2018
Posty: 21
Polecam Vanrelll
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1350 PostWysłany: 18 Gru 2019 15:08 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Po przeczytaniu ostatnich postów bez zastanowienia zacząłem wyszukiwanie od wibera z opcją ALL. Cena na tydzień 28.04.-05.05 prawie 300 Euro. Czy oni zawsze mieli takie wysokie ceny? Sprawdziłem vanrell w opcji comfort i porównywalna klasa to koszt ok. 150 Euro. Gdzie jest haczyk. Czy chodzi o te wykluczenia poniżej. Z tego by wynikało, że vanrell w opcji comfort to jednak nie to samo co wiber w opcji ALL?
Damage to the vehicle or personal injury to third parties due to negligent driving, driving under the effect of alcohol or drugs, and/or reckless driving.
Damage caused by driving over roads in bad condition.
Filling the car up with the wrong fuel.
Key loss or damage.
Damage to the car locks or interior of the vehicle.
Damage to the underside of the car.
Damage caused by incorrect clutch use.
Damage, loss or theft of the vehicle´s accessories (such as the antenna, jack, windscreen
wipers, petrol cap, boot tray, triangles, GPS, jackets, child car seats etc.) or of your personal belongings.
VANRELL does not accept any responsibility for any possessions that you may leave behind in the vehicle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1351 PostWysłany: 18 Gru 2019 15:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Sprawdź ceny Wibera w środku nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#1352 PostWysłany: 18 Gru 2019 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Ja na Majorce polecam RecordGo. Zresztą wszędzie gdzie mają wypożyczalnie to korzystam. Ceny budżetowe, czasami niesamowicie niskie o ile ktoś nie bierze ekstrasów. Wielokrotnie testowałem. Nigdy większej wtopy nie było, ale to jest budżetowa wypożyczalnia, więc np. trzeba się liczyć z kolejkami , warto robić fotki z wszystkich stron autku przy wypożyczeniu i nie zostawiać kosztowności w aucie (zasada z wszystkich wypożyczalni - przyjmij, że okoliczne złodziejaszki mają klucze do wszystkich aut z wypożyczalni).

Korzystałem już chyba ponad 10 razy i chyba mam fuksa bo nigdy nic nieprzyjemnego mnie przy tych wypożyczeniach nie spotkało. Jak już to odwrotnie np. nowe auto z przebiegiem 70km.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#1353 PostWysłany: 18 Gru 2019 17:01 

Rejestracja: 11 Sie 2017
Posty: 22
Loty: 92
Kilometry: 217 198
Ja na Majorce skorzystałem z AUTOS CANO. Pełne ubezpieczenie, ceny dużo niższe niż Wiber. Wszystko załatwiane na parkingu lotniska. Bardzo miła obsługa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1354 PostWysłany: 18 Gru 2019 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
ofer napisał(a):
zasada z wszystkich wypożyczalni - przyjmij, że okoliczne złodziejaszki mają klucze do wszystkich aut z wypożyczalni

Na to nie wpadłem, dzięki.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1355 PostWysłany: 28 Gru 2019 21:30 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
slawekg napisał(a):
Ja na Majorce skorzystałem z AUTOS CANO. Pełne ubezpieczenie, ceny dużo niższe niż Wiber. Wszystko załatwiane na parkingu lotniska. Bardzo miła obsługa.

Na ich stronie żadnych informacji o zakresie ubezpieczenia, masz może papiery z twojego wyjazdu? Wg mnie słabo to wygląda, ale cena OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1356 PostWysłany: 29 Gru 2019 12:02 

Rejestracja: 11 Sie 2017
Posty: 22
Loty: 92
Kilometry: 217 198
santech napisał(a):
slawekg napisał(a):
Ja na Majorce skorzystałem z AUTOS CANO. Pełne ubezpieczenie, ceny dużo niższe niż Wiber. Wszystko załatwiane na parkingu lotniska. Bardzo miła obsługa.

Na ich stronie żadnych informacji o zakresie ubezpieczenia, masz może papiery z twojego wyjazdu? Wg mnie słabo to wygląda, ale cena OK.


Niestety nie zachowałem umowy. Zachował mi się mail od nich:
Kod:
For the dates required (3 days) we can offer you the 5-door Seat IBIZA, group D, for 25,00 Euros per day.

*The above price includes Fully Comprehensive Insurance with No Excess, 100% coverage, no deposit,
a second driver, unlimited kilometers, VAT, and our delivery / pick-up at the Airport.

*The fuel situation is that you take over the car "as is", (as we get it back from the person before you) -  normally all cars are a quarter full and you give it back roughly the same.

*You pay when you take over the car at the Airport, either with cash or your credit card. No upfront payments required.

*We wait for you at SALIDAS / DEPARTURES, which you find, when you take the lift up one floor in the Arrivals Hall (after you have picked up your luggage), and walk straight outside onto the street, where we will be standing under the bridge/walkway that connects the terminal building to the parking building with a sign with your name on.

We normally like to do everything very uncomplicated and fast, so that your holiday begins quickly when you have your car and everything is to your satisfaction.
Please note: A second driver, child seats and our services at the Airport are always free of charge.
The price we give you is the end price with no hidden or extra charges on top.
The above price includes all important insurances you need i.e. glass, tyres etc., it does not include personal belongings.

Na googlach mają w zasadzie same dobre opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#1357 PostWysłany: 29 Gru 2019 12:13 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Wygląda OK, ale diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Napisałem do nich z prośbą o przesłanie warunków.
Góra
 Profil Relacje PM off
slawekg lubi ten post.
 
      
#1358 PostWysłany: 17 Sty 2020 13:08 

Rejestracja: 17 Sty 2020
Posty: 6
Witajcie,
przeczytałem wątek od 40 strony więc coś już wiem , wybrałem 3 sprawdzone firmy z pełnym ubezpieczeniem , ceny za 5 dni w kwietniu, auto klasy polo/corsa/fiesta 5 drzwi :
- Wiber 139 e ( przy płatności kartą 135e ) , cena niezależna od godziny zwrotu , 2 dni temu pokazywało 155e , muszę sprawdzić w nocy.
- Vanrell 115 e , cena stała , ale jeśli przeskoczymy dobę np. odbiór o godz. 16:00 a zwrot 18:00 to już liczy 135 e
- Autos Cano 125 e , cena stała niezależnie od godzin zwrotu.

Podsumowując na ten moment Vanrell , ale trzeba uważać z godzinami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1359 PostWysłany: 03 Lut 2020 08:03 

Rejestracja: 03 Lut 2020
Posty: 7
a jak z cenami bo powiem szczerze tego jeszcze nie śledziłem, czy teraz cena załóżmy 150euro na wynajem w czerwcu za 2 miesiące zmieni się na 200 euro?
czy raczej to stała cena?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1360 PostWysłany: 11 Lut 2020 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@ofer co do Record , czy oni parking mają na lotnisku? Bo muszę oddać auto o 5:30 rano, kiedy biuro nie jest czynne. Wg ich strony oddaje się poprzez wrzucenie kluczyków do skrzynki. Pytanie tylko takie czy to jest obok lotniska, bo jakoś jeszcze trzeba na nie dotrzeć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 82  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group