Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1441 PostWysłany: 17 Sie 2021 07:40 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Jeśli lubisz stać kilkadziesiąt minut w kolejce, zamiast wcześniej cieszyć się wakacjami, to pewnie jakoś przeżyjesz. ;)
Pytanie, czy rzeczywiście na stronie Ryanair była aż tak dobra cena, że była warta kupowania przez pośrednika, zamiast bezpośrednio na stronie RecordGo?
W moim przypadku różnica pomiędzy różnymi pośrednikami i stroną wypożyczalni to było niecałe 6 EUR przy tygodniowym wypożyczeniu. A poza tym pamiętaj, że ceny są dynamiczne i możesz np. za kilka dni trafić na lepszą na stronie RecordGo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1442 PostWysłany: 17 Sie 2021 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
U mnie 29.07 kolejka minimum 2h .
Co do cen sprawdzaj PO ZALOGOWANIU ceny na Recordgo.
U mnie były takie same jak u pośredników.
Co do podpisu przy zadaniu - łaski nie robią. Jak pani na swoim komputerku po oględzinach powie że jest ok to wyciągasz papier z kontraktem i grzecznie prosisz o potwierdzenie wcześniejszego na piśmie z jej podpisem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1443 PostWysłany: 17 Sie 2021 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Jeśli ktoś nie chce stać w długich kolejkach do wypożyczalni, może sprawdzić czy cena w Wiber nie jest akurat w jego terminie pobytu niedużo wyższa. W taryfie "All-inclusive" odbiór kluczyków jest z automatu "SmartBox", a w wersji "Smart Car" idzie się od razu na parking i otwiera auto przy użyciu aplikacji w telefonie (jak w carsharingu)
Góra
 Profil Relacje PM off
radas86 uważa post za pomocny.
 
      
#1444 PostWysłany: 17 Sie 2021 10:32 

Rejestracja: 02 Sie 2021
Posty: 10
Cena była mega dobra, bo udało mi się skorzystać z vouchera z newslettera i płacę jakieś 40% mniej niż ceny na stronie RecordGo, i to po zalogowaniu. Mimo to nadal sprawdzam codziennie jak kształtują się ceny i cały czas są sporo wyższe niż to co zapłaciłem - jak spadną, to spróbuję zarezerwować bezpośrednio, ale jak różnica nadal będzie taka duża to chyba zaryzykuję te kolejkę... Lecę w piątek w ostatni weekend sierpnia, myślicie że nadal będzie tak źle jak teraz? To już praktycznie rok szkolny, to może będzie mniej chętnych... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1445 PostWysłany: 02 Wrz 2021 10:27 

Rejestracja: 04 Wrz 2018
Posty: 3
Czołem!
Ma ktoś może jakieś kody zniżkowe/VIP customer code do wypożyczalni Vanrell? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1446 PostWysłany: 08 Wrz 2021 20:48 

Rejestracja: 04 Wrz 2015
Posty: 3
Witam, czy ktoś ostatnio odbierał samochód w Record go i może powiedzieć czy w dalszym ciągu są kolejki??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1447 PostWysłany: 08 Wrz 2021 23:44 

Rejestracja: 02 Sie 2021
Posty: 10
Cześć. Ja odbierałem auto w ostatni piątek sierpnia i kolejki do okienek były, chociaż myślę że krótsze niż 2h. Korzystałem finalnie z kiosku, gdzie kolejki nie było, więc formalności poszły całkiem sprawnie (zarówno odbiór, jak i zwrot).
Przy rezerwacji na stronie, mogę z czystym sumieniem RecordGo polecić. Jak to wygląda przy brokerze, nie mogę się wypowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off
zoomie uważa post za pomocny.
 
      
#1448 PostWysłany: 09 Wrz 2021 13:12 

Rejestracja: 04 Wrz 2015
Posty: 3
Cześć dzięki za odpowiedź. Ja też rezerwacji dokonałem na ich stronie. Rozumiem że kiosk to samodzielne stanowisko gdzie po zeskanowaniu kodu QR z rezerwacji dopełnia się formalności. Czy przed wypożyczeniem uzupełniałeś dane personalne w aplikacji?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1449 PostWysłany: 09 Wrz 2021 13:57 

Rejestracja: 02 Sie 2021
Posty: 10
Tak dokładnie to działa - skanujesz kod lub wpisujesz numer rezerwacji i wykonujesz to o co prosi komputer. Kioski mają czytniki kart więc od razu można też załatwić przy nim kwestie kaucji. Ja miałem 2 płatności do wykonania - kaucję na uszkodzenia 400€ + paliwo około 80€. Na szczęście wszystko sprawnie oddali w przeciągu kilku dni po zwrocie auta.
Wpisywałem moje dane osobowe wcześniej przez stronę, co spowodowało że były wypełnione automatycznie w kiosku, więc zaoszczędziłem dodatkowe kilka minut na lotnisku. Jak masz dodatkowego kierowcę to jego dane niestety trzeba już wpisać na miejscu. Trzeba też okazać prawo jazdy swoje i dodatkowego kierowcy pracownikowi który chodzi i pilnuje tych kiosków, dlatego warto pamiętać żeby te dokumenty mieć przy sobie.
Na koniec poproś o wydrukowanie umowy. Wtedy będziesz mógł ją podać przy zwrocie do podpisu, żeby mieć podkładkę że auto było oddane w dobrym stanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1450 PostWysłany: 09 Wrz 2021 14:07 

Rejestracja: 04 Wrz 2015
Posty: 3
Jeszcze raz dziękuję za cenne informacje. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1451 PostWysłany: 13 Wrz 2021 12:37 

Rejestracja: 13 Wrz 2021
Posty: 1
To jeszcze ja mam pytanie odnośnie wypożyczalni Record, Zrobiłęm rezerwację niestety nie mogę uzupełnić danych ponieważ system wymusza podanie danych dotyczących końca ważności prawa jazdy. Mam ważne bezterminowo, więc niezbyt wiem jaką datę mam podać. Czy ktoś miał podobny problem? (podejrzewam ,że to częsta sytuacja, niestety od tygodniu wypożyczalnia nie odpisała na mejla)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1452 PostWysłany: 13 Wrz 2021 12:38 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Wpisz najdalszą, jaka wchodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1453 PostWysłany: 13 Wrz 2021 14:48 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Dokładnie, nie ma to żadnego znaczenia, bo prawo jazdy jest i tak bardzo pobieżnie weryfikowane przy samoobsłudze w kiosku.
Góra
 Profil Relacje PM off
910N lubi ten post.
 
      
#1454 PostWysłany: 08 Paź 2021 16:36 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 22
czesc, probowalem znalesc auto na Recordgo na 7 dni od 16.10 z PMI , ale najtansza opcja to 752 euro. Czy to sa normalne ceny na Majorce czy cos zle robie? dzieki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1455 PostWysłany: 08 Paź 2021 16:45 

Rejestracja: 25 Sty 2020
Posty: 11
Loty: 18
Kilometry: 39 430
Okolo dwoch tygodni temu wypozyczałem na miejscu i ceny zaczynały sie od 45-50 euro za dobe.

Na bookingu i kayaku wybrany termin to cena od 1 200 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1456 PostWysłany: 08 Paź 2021 16:56 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@acm1899
A dlaczego nie poszukasz w innej wypożyczalni? Będzie taniej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1457 PostWysłany: 08 Paź 2021 16:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@acm1899 niestety wyszukiwanie na ostatnią chwilę zwykle nie bywa tanie. Nie wiem czy musi być regordgo, ale np. na doyouspain najtańszy samochód to obecnie cena 262 EUR (Click rent z podstawowym ubezpieczeniem), czyli bardzo podobnie jak znalazł @lukaszgospo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1458 PostWysłany: 08 Paź 2021 18:27 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 22
dzieki za odpowiedzi, szukalem akurat w recordgo bo patrzac po ostatnich wpisach myslalem ze ta jest pierwszym wyborem na wsrod forumowiczow. Znalazlem przez skyscanner wynajem za 234 euro czyli nie jest tak zle jak to na poczatku wygladalo ;) To akurat jest na trip.com, czy to jest dobra firma ? Ogolnie to bede pierwszy raz w zyciu wynajmowal auto wiec jakbyscie mieli jakies rady odnosnie juz samego odbioru, uzytkowania i zwrotu to bede wdzieczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1459 PostWysłany: 08 Paź 2021 19:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Weź opcję z pełnym ubezpieczeniem i full-full.
Poszukaj np. na carjet.com lub doyouspain.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1460 PostWysłany: 20 Paź 2021 15:55 

Rejestracja: 20 Paź 2021
Posty: 3
Cześć,

Na wstępie witam wszystkich forumowiczów - to mój pierwszy post po latach przeglądania forum.
Chciałem przestrzec przed wypożyczalnią RecordGo na lotnisku w Palmie, jak również poprosić o poradę.

Po wynajmie na 4 dni (12-16.10.21) w formule Total Comfort Cover (Just GO), 3 dni po powrocie do Polski moja karta Revolut została obciążona bez ostrzeżenia kwotą 387,55€.
Samochód nie był przeze mnie uszkodzony, został oddany z pełnym bakiem paliwa zgodnie z umową, 10min przed czasem.

Jedyną komplikacją było to, że oddałem go na drugim piętrze parkingu, a powinienem na pierwszym. Po prostu nie mogłem znaleźć wjazdu po ciemku. Poinformowałem o tym fakcie pracownika wypożyczalni, dałem mu numer miejsca postojewego. Pracownik potwierdził, że OK.

Obecnie czekam na odpowiedź z ich strony za co jest w/w opłata, ale jedyne co mi przychodzi do głowy, to ten parking.

Czy miał ktoś podobne doświadczenia? Co z tym robić, oprócz oczywistego zgłoszenia skargi do nich? Mają 30dni roboczych na odpowiedź - to za długo, sprawa może się rozmyć.

dziękuję z góry
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group