Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
link do formularza wizowego https://dichvucong.bocongan.gov.vn/boco ... matt=26277


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#161 PostWysłany: 30 Maj 2017 20:45 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 5
Nando napisał(a):
tusia6631 napisał(a):
becek napisał(a):
u nas dochodzi vat,pit srit i cif


Więc jeśli wybiore e-vise to mam pewność że nie zapłacę centa więcej niż te 25$ ?
:)

Tak, zapłacisz 25$ (USD), ile dokładnie w PLN zależy od przewalutowania w Twoim banku.



Super! Dzięki za odpowiedź!
Rozumiem, że korzystam z tej stronki, tak?
https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US ... uc-dien-tu

Czym ona się rózni od tej: https://visa.mofa.gov.vn/_layouts/regis ... nForm.aspx ? Przyznam że ta mi się nie ładuje w całości i nie wiem czy to błąd systemu czy mój internet odmawia posłuszeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#162 PostWysłany: 30 Maj 2017 20:49 

Rejestracja: 14 Mar 2017
Posty: 13
Loty: 7
Kilometry: 23 879
Super! Dzięki za odpowiedź!
Rozumiem, że korzystam z tej stronki, tak?
https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US ... uc-dien-tu

Czym ona się rózni od tej: https://visa.mofa.gov.vn/_layouts/regis ... nForm.aspx ? Przyznam że ta mi się nie ładuje w całości i nie wiem czy to błąd systemu czy mój internet odmawia posłuszeństwa.[/quote]
Dokładnie tak, korzystasz z: https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US ... uc-dien-tu


Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Maj 2017 22:23, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#163 PostWysłany: 30 Maj 2017 20:56 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 5
Nando napisał(a):


A co tu wpisaliście?
Po prosry adres hostelu? Czy "oversea permanent residential adress" czyli swój domowy?
Image
(link do zdjecia gdyby sie obrazek poprawnie nie wuświetlał: http://ifotos.pl/z/aqnwexa )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#164 PostWysłany: 30 Maj 2017 21:01 

Rejestracja: 14 Mar 2017
Posty: 13
Loty: 7
Kilometry: 23 879
Tak, adres hotelu.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Maj 2017 22:25, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#165 PostWysłany: 30 Maj 2017 21:08 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 5
Dziękuję ;)
A sprawdzają ten adres? Jeszcze nie mam nic zabookowane, myślałam dać jakiś pierwszy lepszy adres hostelu który znajde na Booking. com.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Maj 2017 22:25, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#166 PostWysłany: 30 Maj 2017 21:15 

Rejestracja: 14 Mar 2017
Posty: 13
Loty: 7
Kilometry: 23 879
Szczerze mówiąc to wątpię, oni mają obowiązek meldunkowy dlatego w każdym miejscu zamieszkania (hotel/hostel/kwatera) pracownik robi kopię paszportu i wysyła do urzędu - być może pośrednio z tego powodu trzeba podać adres w wizie, na wszelki wypadek zarezerwuj hotel na booking.com z opcją bezpłatnego odwołania, wyrób wizę a później usuń rezerwację.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Maj 2017 22:25, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#167 PostWysłany: 30 Maj 2017 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
tusia6631 napisał(a):
Hej,
jak rozumiem e-visa kosztuje 25$ i nie ma juz żadnych dodatkowych opłat, a wiza w konsulacie w Wawie 250zł i też już bez dopłat?

Skąd taka róznica w cenie?


Jesli nie przekraczasz granicy droga lodowa i ladujesz w Vietnamie na ktoryms z tych 4 lotnisk:

Tan Son Nhat (Ho Chi Minh City)
Noi Bai International Airport (Hanoi)
Danang Airport (Da Nang)
Cam Ranh International Airport (Nha Trang)

to mozesz wyrobic tansza tzw. "Visa on Arrival".

https://vietnamvisa.govt.vn/
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#168 PostWysłany: 30 Maj 2017 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
e-visa kosztuje 25$ ale jeszcze pobierają opłatę za płatność i razem wychodzi ok. 25,9 $, jeśli na karcie macie tylko 25$ to płatność nie przejdzie, chyba że bank was skredytuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#169 PostWysłany: 30 Maj 2017 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
tusia6631 napisał(a):
A sprawdzają ten adres? Jeszcze nie mam nic zabookowane, myślałam dać jakiś pierwszy lepszy adres hostelu który znajde na Booking. com.

Nie miałem nic klepnięte przed aplikowaniem o wize. Po prostu wpisałem Hanoi. Myślę, że możesz to spokojnie olać.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#170 PostWysłany: 30 Maj 2017 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
cccc napisał(a):
tusia6631 napisał(a):
to mozesz wyrobic tansza tzw. "Visa on Arrival".

https://vietnamvisa.govt.vn/

@cccc pod podanym linkiem wyrobisz approval letter, który jest już zbędny, a za wizę i tak musisz zapłacić na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#171 PostWysłany: 30 Maj 2017 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Zgadza sie, moj blad, zapomnialem ze pobieraja dodatkowo oplate za wize.
Ta wiza ma sens, gdy planuje sie wielokrotny wjazd do Vietnamu, polaczyc np. z Kambodza, czy innym krajem i wrocic z powrotem do Vietnamu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#172 PostWysłany: 31 Maj 2017 04:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 234
Loty: 330
Kilometry: 690 493
niebieski
Kończąc temat mojej wizy, wszytko skończyło się dobrze. Troszkę zaniepokoiła mnie opinia jednego z forumowiczów, który napisał, że z wizą, która zacznie obowiązywać za 3 dni nie zostane wpuszczony do samolotu. Przerobiłem więc troche PDF z wizą, którą dostałem. Datę wjazdu cofnąłem o 3 dni i taki plik wrzuciłem na komórkę. Na lotnisku w Sydney, okazało się, że rzeczywiście bez tego małego szwindlu mógłby być problem z wejściem na pokład. Na szczęście Pani przy odprawie tylko sprawdziła czy daty się zgadzają i wydała karty pokładowe. Po wylądowaniu w Wietnamie okazałem już oczywiście oryginalne wizy. Co można było przewidzieć, wsród pograniczników zapanowała pełna konsternacja. Każdy każdemu pokazywał nasze wizy. Po ok. godzinie zapadła decyzja, że możemy wyrobić jeszcze jedną wizę nie posiadając promesy. Efekt: po 25$ i wiza na miesiąc w paszporcie. Pozdrawiam ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#173 PostWysłany: 31 Maj 2017 04:37 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Chwalisz się dokonaniem fałszerstwa?
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#174 PostWysłany: 31 Maj 2017 04:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
kuba0999 napisał(a):
Kończąc temat mojej wizy, wszytko skończyło się dobrze. Troszkę zaniepokoiła mnie opinia jednego z forumowiczów, który napisał, że z wizą, która zacznie obowiązywać za 3 dni nie zostane wpuszczony do samolotu. Przerobiłem więc troche PDF z wizą, którą dostałem. Datę wjazdu cofnąłem o 3 dni i taki plik wrzuciłem na komórkę. Na lotnisku w Sydney, okazało się, że rzeczywiście bez tego małego szwindlu mógłby być problem z wejściem na pokład. Na szczęście Pani przy odprawie tylko sprawdziła czy daty się zgadzają i wydała karty pokładowe. Po wylądowaniu w Wietnamie okazałem już oczywiście oryginalne wizy. Co można było przewidzieć, wsród pograniczników zapanowała pełna konsternacja. Każdy każdemu pokazywał nasze wizy. Po ok. godzinie zapadła decyzja, że możemy wyrobić jeszcze jedną wizę nie posiadając promesy. Efekt: po 25$ i wiza na miesiąc w paszporcie. Pozdrawiam ;)


Mamy wyjatkowo pomyslowych Forumowiczow. ;)
Takimi przekretami mozna narobic sobie balaganu, byc np. cofnietym z granicy i wrocic na wlasny koszt, dostac sie na czarna liste u przewoznika, czy tez byc zablokowanym na x lat w systemie wizowym.
Poza tym, gdyby niedaj Boze cos sie stalo w drodze, linie lotnicze moga nie wyplacic odszkodowania. ;)
Miales szczescie, ze celnicy przymkneli oko, mogli odeslac Cie z powrotem tymi samymi liniami, ktorymi przyleciales, poniewaz przewoznik ponosi odpowiedzialnosc za transport pasazera.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#175 PostWysłany: 17 Cze 2017 13:26 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 25
Loty: 16
Kilometry: 13 011
Gdyby ktoś potrzebował promesy wizowej (nie e-wizy) to organizujemy je tutaj na miejscu.

https://wczasywazji.pl/uslugi/wizy.html
_________________
[b]Zbazowany w Wietnamie - https://wczasywazji.pl//b]
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#176 PostWysłany: 25 Lip 2017 12:04 

Rejestracja: 25 Lip 2017
Posty: 1
Mam pytanie odnośnie e-wizy do Wietnamu. Lecę do Tajlandii i na 2 tygodnie chcę jechać do Wietnamu, ale jeszcze nie mam sprecyzowanego planu, rozważam 2 opcje, lot z Bangkoku do Hanoi albo przejście lądowe między Kambodżą i Wietnamem. We wniosku o e-wizę należy wpisać przejście graniczne, na którym planuje się przekroczenie granicy. Czy ktoś miał może sytuację, że przekraczał granicę w innym miejscu niż zadeklarowane na e-wizie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#177 PostWysłany: 25 Lip 2017 12:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Wyrób na miejsce normalną wizę i po ptokach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#178 PostWysłany: 07 Sie 2017 19:07 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Witam
Lece do Vietnamu do Ho chi min
Gdzie njalpiej wyrobic wizę i ile to kosztuje
lece sam pierwszy raz tak daleko . Prosze o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#179 PostWysłany: 07 Sie 2017 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lukasz.zst

https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/web/g ... g-chu-ttdt

Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#180 PostWysłany: 07 Sie 2017 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
jako pierwsze zrób sobie skan pierwszej strony paszportu i zdjęcia paszportowego, następnie przygotuj kartę najlepiej dolarową i na niej minimum 26$, a potem wejdź na stronę która jest podana wyżej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group