Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
link do formularza wizowego https://dichvucong.bocongan.gov.vn/boco ... matt=26277


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#181 PostWysłany: 08 Sie 2017 18:00 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 972
niebieski
Witam
Jak to jest wypełniam wniosek wziowy poprzez strone www. Dostaje za 3 dni potwierdzenie.
Drukuje je i lece do wietnamu tam na lotnisku załatwiam sprawę. Czy jest jeszce jakaś opłata dodatkowo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#182 PostWysłany: 08 Sie 2017 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dokladnie, placisz za wize jednorazowo 25$, pod warunkiem, ze masz polski paszport. ;)
Szwajcarzy np. nie moga aplikowac o e-visa. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#183 PostWysłany: 12 Sie 2017 19:12 

Rejestracja: 25 Cze 2016
Posty: 20
Ktoś wie jakie są możliwości zapłacenia za e-vizę do Wietnamu? Nie mamy kart kredytowych - tylko same debetówki + Revoluty. Nie będzie problemów z płatnością? - Bo wszyscy się pozytywnie wypowiadają o e-vizie, ale nikt nie wspomniał o płatnościach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#184 PostWysłany: 12 Sie 2017 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Gustlik napisał(a):
Ktoś wie jakie są możliwości zapłacenia za e-vizę do Wietnamu? Nie mamy kart kredytowych


Ciezkie czasy bez karty kredytowej, a nie masz kogos z rodziny czy znajomych, kto za Ciebie zaplaci karta i oddasz mu cash? ;)
Nie wiem gdzie w PL mozna dostac karte kredytowa Prepaid.
W CH mozna kupic Prepaid Master czy Visa z doladowaniem w kioskach.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#185 PostWysłany: 13 Sie 2017 08:50 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4057
złoty
To teraz nie załatwia sie juz wizy przez pośrednika, który pobiera 10$ opłaty, a resztę płaci się na lotnisku? Dobrze rozumiem, ze 25$ to cała opłata za wizę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#186 PostWysłany: 13 Sie 2017 09:16 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Dobrze rozumiesz. Nie trzeba już płacić za żadne promesy.
Można płacić nieswoją kartą.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#187 PostWysłany: 13 Sie 2017 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3709
srebrny
Tak.
Płatność i wniosek online.
Na miejscu stempel i wjazd. Szybko i sprawnie.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#188 PostWysłany: 13 Sie 2017 12:18 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4057
złoty
To wizy do nowego paszportu nie dostanę?! Takie ładne, zawsze się cieszyłem na jej widok ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#189 PostWysłany: 13 Sie 2017 12:49 

Rejestracja: 06 Cze 2013
Posty: 9
kostek966 napisał(a):
jako pierwsze zrób sobie skan pierwszej strony paszportu i zdjęcia paszportowego, następnie przygotuj kartę najlepiej dolarową i na niej minimum 26$, a potem wejdź na stronę która jest podana wyżej


Witam
Mam pytanie czy zdjęcie twarzy do aplikacji e-visa musi być zdjęciem zeskanowanym z paszportu które np.mam od czterech lat czy też aktualne zrobione u fotografa w dniu dzisiejszym ?
Wiem że na wzorzec na stronie
https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US ... uc-dien-tu

jest zdjęcie takie jak w paszporcie tylko po co powielać ,jeśli skan strony z paszportu już je zawiera ?
Jak to u Was było drodzy podróżnicy ?

A teraz pytanie na temat płatności, przecież można płacić każdą kartą kredytową nawet złotówkową tylko będzie przewalutowanie w zależności od banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#190 PostWysłany: 13 Sie 2017 14:00 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Zdjęcie musi być w miarę aktualne, na stronie znajdziesz wytyczne. Skan zdjecia w średniej jakości przechodzi :).
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#191 PostWysłany: 13 Sie 2017 15:12 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Informacja z lipca. Przekroczenie granicy na lotnisko w Sajgonie zajęło mi 2 minuty. Miałem wizę on-line.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#192 PostWysłany: 13 Sie 2017 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4511
złoty
oczywiście można płacić każdą kartą, tylko dolarową wychodzi najtaniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#193 PostWysłany: 14 Sie 2017 06:30 

Rejestracja: 06 Cze 2013
Posty: 9
Dziękuję za odpowiedź .
1. Mam pytanie przy wypełnianiu wizy on-line na dole jest punkt "Requested information" a w nim do wypełnienia daty "Grant Evisa valid from
(DD/MM/YYYY) *" .Jakie daty tam trzeba wpisać ponieważ obok jest rubryka "do" ? Czy to się rozchodzi od kiedy wiza ma być ważna i do kiedy mam wylot?
2. Powyżej jest również rubryka "Intented date of entry
(DD/MM/YYYY) *" Czy tutaj wpisuje datę przylotu do Wietnamu ?

Dziękuje i pozdrawiam :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#194 PostWysłany: 14 Sie 2017 07:54 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Dobrze rozumujesz. Pierwsze to od kiedy będzie ważna wiza, a drugie kiedy zamierzasz wlecieć/wjechać na terytorium Wietnamu. Driga data nie jest strasznie mocno wiążąca - są przypadki kiedy osoby przylatują dzień później z różnych względów i jest ok.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#195 PostWysłany: 14 Sie 2017 08:47 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4057
złoty
Ile wczesniej można aplikować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#196 PostWysłany: 14 Sie 2017 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3709
srebrny
viewtopic.php?p=911097#p911097
oraz kolejny post wyjaśnia
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#197 PostWysłany: 14 Sie 2017 11:52 

Rejestracja: 06 Cze 2013
Posty: 9
Mikolaj2206 napisał(a):
Dobrze rozumujesz. Pierwsze to od kiedy będzie ważna wiza, a drugie kiedy zamierzasz wlecieć/wjechać na terytorium Wietnamu. Driga data nie jest strasznie mocno wiążąca - są przypadki kiedy osoby przylatują dzień później z różnych względów i jest ok.

Wydawało mi się że data przylotu musi się wiązać równoznacznie z datą rozpoczęcia ważności wizy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#198 PostWysłany: 15 Sie 2017 09:56 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 972
niebieski
Poratujcie mnie oco chodzi z tym cs takiego pisze

Załączniki:
33.jpg
33.jpg [ 133.28 KiB | Obejrzany 906 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#199 PostWysłany: 15 Sie 2017 11:27 

Rejestracja: 16 Sty 2014
Posty: 13
lukasz.zst napisał(a):
Poratujcie mnie oco chodzi z tym cs takiego pisze


Też miałem to samo, nie wiem czemu "Name incorrect", chyba po prostu zły błąd pokazują, bo miałem wszystko ok.
Klikasz "Edit" i zgłaszasz wniosek na nowo. Ja jedyne co zmieniłem, to dodałem dokładny adres w Polsce (chociaż to pole nie było wymagane). Wiza była kolejnego dnia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#200 PostWysłany: 16 Sie 2017 06:32 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 972
niebieski
Numer paszportu jest to kolor czerwony czy żółty
W wniosku w pisuje sie np dwa imienia i nazwisko jeśli sie ma

Załączniki:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 48.63 KiB | Obejrzany 844 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group