Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sie 2016 23:02 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Zastanawiam się nad zakupem nausznych słuchawek wygłuszających. Czy ktoś z Was ma może coś do polecenia w rozsądnej cenie.
Niestety Bose QC25 w oficjalnej dystrybucji mają cenę dosyć zaporową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 19 Sie 2016 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Taniej można tylko w USA. A raczej można było gdy dolar był sporo tańszy niż euro. Cena w numerkach identyczna.
Popatrz na innych producentów ale znajomy który próbował chyba ze cztery rodzaje stanowczo najwyżej stawiał właśnie Bose. Ja osobiście - ze względu na minimalizm wolałem QC20, znam rownież pare osób które wymieniały duże na mniejsze, czysto dla wygody w transporcie. Ale cenowo to chyba na jedno wychodzi.
Cena niska nie jest ale uważam to za jeden z lepszych zakupów "podróżniczych". Oprócz znakomitej redukcji szumów, rownież bardzo dobrze spisują sie od strony muzycznej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sie 2016 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Ja od kilku miesięcy używam AKG N60 NC. Są sporo mniejsze, ale dzięki temu składają się do naprawdę kompaktowych rozmiarów. Co prawda nie mam porównania z innymi ani nie jestem też audiofilem, ale jestem z nich bardzo zadowolony. Cena wyjściowa nie jest wiele niższa od Bose, ale jakiś czas temu były dołączane do abonamentów u jednego z operatorów komórkowych i na Allegro można co jakiś czas znaleźć nówki za 600-700 zł. Zdecydowanie jeden z lepszych moich zakupów, a jeszcze bardziej niż w podróży przydają się w pracy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sie 2016 07:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
kumkwat_kwiat napisał(a):
Zastanawiam się nad zakupem nausznych słuchawek wygłuszających. Czy ktoś z Was ma może coś do polecenia w rozsądnej cenie.
Niestety Bose QC25 w oficjalnej dystrybucji mają cenę dosyć zaporową.


Cena faktycznie wysoka, ale system QuietComfort robi różnicę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sie 2016 08:53 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 42
Loty: 219
Kilometry: 448 013
rozważ AUDIO-TECHNICA ATH-ANC9 - cena od 199 USD a brzmienie niby lepsze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Sie 2016 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Jeżeli koniecznie chcesz słuchawki wygłuszające to wybierz Bose. Czytałem sporo, osobiście wszystkie kluczowe marki porównywałem i Bose jest tu zdecydowanym liderem.
Obecnie mam AKG, ale właśnie planuję zakup QC35.
Kupując poza oficjalnym kanałem uważaj, bowiem jest sporo podróbek i niestety łatwo wtopić pieniądze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Sie 2016 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 63
Weź AKG N60 NC. Ja je mam od kilku miesięcy. Zapłaciłem coś około 900 zł i nie żałuję.
_________________
Natura nie łamie swych praw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Sie 2016 13:27 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Dzięki za opinie będę mieć zgryz co wybrać. Ale do zakupu jeszcze trochę czasu.
Co do podróbek Bose, to czy są jakieś cechy charakterystyczne po których można to poznać (poza źródłem i ceną zakupu :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Sie 2016 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Cena Bose jest praktycznie stała. Wiec każde odstępstwa są podejrzane.
Z ciekawostek kozę jeszcze warto dodać że słuchawki Bose można np wziąć za mile w LH (ponad 80tys). Bez wnikania czy sie opłaca, możliwość jest
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 21 Sie 2016 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Tu porównanie oryginałów i podróbek



Przejrzyj sklepy w UK -teraz funt słabo stoi i można trafić fajne okazje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Sie 2016 20:59 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Mam Bose QC35 i Sony MDR-10R. Moim skromnym zdaniem jezeli chodzi o jakosc dzwieku nie ma wiekszej roznicy, natomiast jezeli chodzi o wygluszenie to roznica jest diametralna. Bose praktycznie zagluszaja wszystko, co tez nie zawsze jest pozadane. Bose maja zasadnicza jak dla mnie wade w przyciskach. Przyciski sa bardzo male i blisko siebie w dodatku sekwencyjne a nie jak w Sony "wajchowate". Odnosnie ceny Bose kosztowalo £289 i jak przedmowcy mowia, nie trafisz taniej poniewaz cena jest stala, niewazne jaki sklep, za Sony zaplacilam £70 przecenione z £199.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Wrz 2017 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Bardzo dobra cena na słuchawki Bose QuietComfort 35 999 zł.

Z okazji otwarcia Galerii Północnej w Warszawie, ilość sztuk ograniczona.
Oferta będzie dostępna wyłącznie w sobotę 16.09.
Także jak ktoś planował zakup i ma po drodze, to warto spróbować zawalczyć.

http://galeriapolnocna.pl/promocja/ispot-bose-quietcomfort-35-cena-999-pln
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
becek uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 14 Wrz 2017 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Ostatnio testowałem kilkanaście par słuchawek z aktywnym wygłuszaniem i przyznam że Bose mimo pozycjonowania swoich produktów jako "premium" wcale nie grały najlepiej - zniekształcały dźwięk przy włączonej funkcji NC.
Dużo tańsze od nich Sony MDR-ZX770 rozkładają Bose na łopatki jakością dźwięku, choć efekt wyciszenia jest mniejszy.
Warto spędzić godzinę czy dwie w MM czy Saturnie i spróbować wszystkich wystawionych modeli.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 14 Wrz 2017 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Zawsze warto samemu sprawdzić co komu pasuje. A i tak później następuje reality check w warunkach bojowych. W samolocie jakiś hałas i tak przenika wiec moim zdaniem skupianie sie na super hifi w samolocie ma sens mniej wiecej taki sam jak samochodzie ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez BrunoJ, 14 Wrz 2017 20:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 14 Wrz 2017 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
sposob-na-cisze,18,102315

Tu jest drugi, starszy temat.

Powtorze co tam pisalem - naoszczedzalem sie na lotach i samolotach to stwierdzilem ze moge kupic najlepsze co jest na rynku. Zwlaszcza ze 800-900 zl za gorsze to i tak spory wydatek.

Kupilem je sobie w zeszlym roku w listopadzie za jakies 1300 zl jak funt mial dolek - akurat fartem zlapalem. Wtedy byly za 280 funtow, widze ze juz cene dostosowali do kursu funta...

Polecam zdecydowanie. Ostatnio lecialem troche dluzsza trase w Q400, i jak je na moment zdjalem to az sie zdziwilem jak reszta ludzi w samolocie moze w takim halasie siedziec. Algorytm wycina glownie szum, przytlumia pozostale dzwieki, niestety placzace dziecko w samolocie bedzie slychac. Ale i tak jest ekstra. Nie wyobrazam sobie teraz latac bez nich.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 14 Wrz 2017 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ja mialem Denona AH-NCW500, bylem zadowolony, ale podarowalem Rosjanowi na trasie transyberyjskiej, za to ze jest ogromnym fanem muzyki polskiej. :)
Sluchal np. Anny German, ktorej piosenek nawet nie znalem.
Zastanawiam sie nad zakupem jakiegos sprzetu np. Bose QuietComfort 35. Polecacie???
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 14 Wrz 2017 22:15 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
a ja mam od niedawna takie oto słuchawki http://www.jabra.pl/music/jabra-vega ,mąż długo wybierał, czytał i w końcu mi kupił, bo chciałam takie właśnie wygłuszjace do samolotu. Niestety dopiero końcem października lece więc w podróży dopiero wtedy je sprawdzę, ale jak na razie są extra-jak moje dzieci sie kłócą to nic nie słysze :lol: :lol: :lol: . Mają jednak jeden mankament-są dość "pancerne"-w sumie dobrze, ale dla mnie baaardzo ciężkie(w sensie dużo ważą :cry: )więc zbyt długo ich nie potrafię używać :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 14 Wrz 2017 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
justysia75 napisał(a):
Mają jednak jeden mankament-są dość "pancerne"-w sumie dobrze, ale dla mnie baaardzo ciężkie(w sensie dużo ważą :cry: )więc zbyt długo ich nie potrafię używać :cry:


Ciezkie rzeczy sa podobno w akustyce najlepsze, jak kupowalem kolumny do wzmacniacza to pytalem o najciezsze i kupilem takie, gdzie jedna wazy prawie 70kg. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 14 Wrz 2017 22:25 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
to sie zgadza, tez nie wiedziałam do pewnego momentu dlaczego nasze kolumny są takie małe, a takie ciężkie :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 14 Wrz 2017 22:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
cccc napisał(a):
Ciezkie rzeczy sa podobno w akustyce najlepsze,
Ale kolumn nie nosi się na głowie, a słuchawki a i owszem :lol:
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group