Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 25 Lip 2017 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 988
A korzystał ktoś może z usług
Carlton Leisure , okazuje się że teraz w skyscaner pokazuje się to samo polaczenie i jeszcze taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#62 PostWysłany: 25 Lip 2017 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Cytuj:
Expedia zas jest jedna z najiewszych firm w branzy na swiecie.
Co to znaczy?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 25 Lip 2017 21:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Korzystałam wiele razy z amerykańskiej expeda.com. Na kilkadziesiąt razy miałam raptem dwie małe wpadki. Ogólnie mogę polecić, chociaż zazwyczaj jest droga.
Korzystałam też kilka razy z Carlton Leisure. Ale przy pakietach służbowych. Nie pamiętam aby były kłopoty.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 25 Lip 2017 21:42 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Te opinie na trustpilot nie są fikcyjne i mają swoją przyczynę. Możesz zresztą przełączać i sprawdzać różne wersje językowe serwisu expedia. Jeśli nie ma problemu z daną rezerwacją, to właściwie nic nie wiesz na temat jakości danego OTA. Tak na szczęście jest z większością rezerwacji, dlatego większość osób napisze, że "miałem/miałam 100 rezerwacji z expedia" i wszystko było ok. To jednak nie jest podstawa do oceny OTA. Prawidziwa weryfikacja OTA zaczyna się gdy pojawiają się problemy z rezerwacją, np. hotel skasuje nocleg albo linia lotnicza. Wtedy, gdy są trudności, można ocenić czy dane OTA dobrze funkcjonuje. I tu już nie jest tak pozytywnie jeśli chodzi o expedia - choć zależy to od jej odmiany. Ja miałem raz taką sytuację (expedia.de), że wystawca biletu wielosegmentowego (linia lotnicza) skasował większą część rezerwacji. Expedia NIE powiadomiła mnie o niczym, ale ponieważ mam w zwyczaju sprawdzać swoje rezerwacje, zauważyłem to 2 tygodnie przed odlotem. Od tego momentu zaczęło się pasmo irracjonalnych telefonów do expedii. Dzwoniłem chyba z 10 razy, bilet był przywracany, po czym znikał i tak w kółko. Najgorsze jednak było to, że ANI RAZU expedia nie raczyła mnie w żadnej formie powiadomić (ani emailem, ani telefonicznie), że coś się dzieje z moją rezerwacją. Na koniec, to znaczy 12 h przed wylotem (!) w końcu oświadczyli, że nie potrafią biletu wystawić tak jak był na początku i... mogą mi zwrócić pieniądze. Nie muszę tłumaczyć, że to była dla mnie ewidentna strata. Dodatkowo wyobraźcie sobie, co by było, gdybym jednak nie zachował czujności i sprawdzał tej rezerwacji... i o takie sytuacje właśnie chodzi gdy mamy oceniać dane OTA. Prawdopodobnie 98% przypadków przebiega bezproblemowo i nikt nie ma zastrzeżeń. Złe opinie biorą się z tych 2%, w których expedia powinna zareagować i zrobiła to źle (szczegóły - w opiniach pisanych przez ludzi).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 25 Lip 2017 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 988
Rezerwacja zrobiona w Carlton Leisure, na razie bez problemów. Co dalej ? Czekać na etickety!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 26 Lip 2017 07:01 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Skoro kupiłeś to jakie możesz mieć inne wyjście.
Czekasz na e-tickety i lecisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 26 Lip 2017 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 988
@walerek Zapytałem ponieważ jest to moja 1 daleka podróż i pierwszy raz kupowałem bilety przez OTA więc nie mam zielonego pojęcia.
Jak długo się czeka na bilety? jest jakiś standard czy każde OTA ma własne widzimisię !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 26 Lip 2017 07:53 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
To zależy od OTA.
Powinni ci wystawić je w ciągu 24h, chociaż zdarzały sie przypadki na forum że i dłużej.
Najpierw sprawdź konto karty czy masz blokadę na tę transakcję.
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
lovenz uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 16 Lis 2017 10:40 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 1
Planuje kupić lot do Tajlandii i znalazłem dobrą ofertę Qatar Airways.

Bilety można kupić przez:
- GOTOGATE
- AIRTICKETS
-OPODO
- TICKETS.PL
- QATAR AIRWAYS

Zastanawiam się, która opcja umożliwi mi w razie co zwrot biletów. Czy kupno na którymś z tych serwisów z dodatkowo płatną opcją zwrotu biletu czy kupno bezpośrednio w Qatar Airways daje wkalkulowaną możliwość zwrotu?
I czy płatność kartą bezpośrednio w Qatar Airways powoduje dodatkowe opłaty za pobranie środków z Visa Debit?

Nie mogę znaleźć tych informacji w Terms & Conditions..
Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 16 Lis 2017 10:54 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Zwrot biletow umozliwic ci taryfa "fully Flex" w Qatar airways.
Góra
 Profil Relacje PM off
becek uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 16 Lis 2017 11:36 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
marcin90jarosz napisał(a):
Czy kupno na którymś z tych serwisów z dodatkowo płatną opcją zwrotu biletu czy kupno bezpośrednio w Qatar Airways daje wkalkulowaną możliwość zwrotu?

Moim zdaniem zwrot będzie najłatwiej otrzymać wybierając elastyczną taryfę bezpośrednio na stronie linii.
marcin90jarosz napisał(a):
I czy płatność kartą bezpośrednio w Qatar Airways powoduje dodatkowe opłaty za pobranie środków z Visa Debit?

To znaczy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 27 Gru 2017 09:35 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 707
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
jest możliwość odroczonej płatności lub blokowania ceny biletu na kilka/kilkanaście godzin u jakichś pośredników ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 21 Wrz 2018 12:36, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 27 Gru 2017 10:01 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@lukasz666, może nie odroczenie płatności, ale expedia, priceline - darmowa anulacja do 24h
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz666 uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 27 Gru 2017 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Też orbitz.com jak wyzej
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz666 uważa post za pomocny.
 
      
#75 PostWysłany: 17 Mar 2018 21:31 

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 1
Cześć! Przymierzam się do zakupu biletów do Indii i mam do was pytanie ponieważ na stronie kayak pokazuje mi możliwowść zakupu na stronach: tripsta, gotogate, mytrip, budgetair gdzie wychodzi dużo taniej niż bezpośrednio u linii lotniczych. Czy korzystaliście z tych stron, jak tak to co najbardziej polecacie? Z góry dziękuje za odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 17 Mar 2018 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
budgetair-pl,1568,101030
tripsta-pl,1568,106262
gotogate-pl,1568,49542
mytrip-com,1568,92774
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Rezerwacja biletu
#77 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:02 

Rejestracja: 04 Lut 2018
Posty: 12
Witam
Potrzebuję porady. Planuję podróż do Kanady i znalazłem już zadowalającą cenę biletu. I tutaj moje pytanie, czy przy takiej samej cenie, bilet lepiej zarezerwować na tickets.pl czy na GotoGate?
Proszę o szybką odpowiedź zanim bilety w podanej cenie znikną
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja biletu
#78 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:13 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Aż nie wiem, co najlepiej Ci odpisać. Jeśli przeczytałeś:

tickets-pl,1568,37661

gotogate-pl,1568,49542

i nadal nie wiesz - to może rzuć monetą.

ps. ja bym kupiła na gtg :)
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja biletu
#79 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:19 

Rejestracja: 04 Lut 2018
Posty: 12
Czytałem te opinie ale za bardzo nie pomogły.
Mam ogromny dylemat przez która stronę zakupić bilety. Gdyby chodziło o małą sumę to szybciej bym się decydował a niestety tu chodzi o 2 bilety po 3200zł za osobe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja biletu
#80 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:22 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Kup gdzie taniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group