Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Lip 2016 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
flugladen.de od razu odpada - poczytaj sobie o nich + unister ogłasza bankructwo więc pewnie oni też , jak dla mnie ticket pl jest ok wielokrotnie korzystałem, gotogate też ale ostatnio były jakieś negatywne komentarze , opodo też bym odpuścił bo to to samo co edreams, Jak cena jest podobna to dla mnie tickets.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 27 Lip 2016 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2188
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
kolega wyżej myli flugladen z fluege. To zupełnie dwie różne strony, a flugladen jak najbardziej godny polecenia.
Ja bym się zastanawiał między - flugladen.de(BudgetAir to klon) a tripstą, a unikałbym opodo
_________________
Image
Image


Ostatnio edytowany przez bonifacy, 27 Lip 2016 12:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 27 Lip 2016 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
Dzięki za podpowiedź.
Po weryfikacji cen najlepiej wychodzi - BudgetAir oraz Flighttix
Kupowaliście może ostatnio przez nich tixy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Lip 2016 11:59 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Ja kilka razy korzystałem z Tripsty, ale to były takie okazje, że np. LOT robił szaloną środę i Tripsta miała większy kontyngent (a bezpośrednio się już wyprzedały), albo np. kupowałem przez Tripstę przesiadkę z Aegeana na... Aegeana (bezpośrednio się nie dało).
Niby wszystko ok, tylko jest opłata, a do tego przynajmniej kilka razy było podwójne przewalutowanie, bo podają w złotówkach, a okazuje się, że pobierają w ojro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Lip 2016 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Istotnie nie doczytałem , nie napisałeś o fluege, sorry za pomyłkę , flugladen jest ok to niemiecka wersja budget air, które też jest godne polecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Lip 2016 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
chester0 napisał(a):
Istotnie nie doczytałem , nie napisałeś o fluege, sorry za pomyłkę , flugladen jest ok to niemiecka wersja budget air, które też jest godne polecenia.


czyli rozumiem, że flugladen oraz budget air są spoko :)

a korzystał ktoś z Flighttix.pl / Flighttix.de ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Lip 2016 13:50 

Tak, są spoko. Zobacz jeszcze te ceny na kayak.es tam przekierowuje często na budgetair.es, a ten daje dobre ceny.
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Lip 2016 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Tylko pytanie czy da się zapłacić , bo bywają z tym problemy, dawno nie korzystałem z budget to nie jestem na bieżąco.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Lip 2016 15:20 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Od jakiegoś czasu da się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 28 Lip 2016 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 310
niebieski
Anonymous napisał(a):
Tak, są spoko. Zobacz jeszcze te ceny na kayak.es tam przekierowuje często na budgetair.es, a ten daje dobre ceny.


dzięki - a Twoja opinia o Flighttix.pl / Flighttix.de ? - często pojawiają się z najlepszą ceną
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Lip 2016 12:43 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 4
Podejmuję ten wątek, ale chcę się skupić na BudgetAir.PL.

Oni podają cenę w PLN, przeczytałem ich regulamin (warunki) i mowa jest w nim, że: "O ile nie zaznaczono inaczej, ceny Usług podane w Witrynie wyrażone są w euro, z wyłączeniem podatków lokalnych, które mogą być nakładane przez organy niektórych krajów i za zapłacenie których odpowiada
Klient". Nie ma jednak nic wprost o tym, w jakiej walucie POBIERANA jest zapłata.

No i tu zagwozdkę mam, bo taka np. Tripsta też podaje kwoty w PLN, a obciąża przyjmując za bazę euro, więc robi się przewalutowanie i niemiłe zaskoczenie. Czy ma ktoś doświadczenie z BudgetAir.pl - czy tu PLN w cenie to także PLN jako bazowa waluta obciążenia, czy jest tak samo jak w Tripsta (przewalutowanie z euro)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 28 Lip 2016 12:50 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 256
Jak masz kartę z 3D Secure, to przed opłatą można będzie to sprawdzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 28 Lip 2016 13:14 

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 118
Obciążają w walucie, która się wyświetla, czyli w tym wypadku PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 28 Lip 2016 13:18 

DERKER napisał(a):
a Twoja opinia o Flighttix.pl / Flighttix.de ? - często pojawiają się z najlepszą ceną

Nie mam zdania, nie korzystałem z ich usług.
Góra
 PM off  
      
#35 PostWysłany: 02 Wrz 2016 12:02 

Rejestracja: 15 Cze 2012
Posty: 27
Hej

kolejne godziny mijaja i niestety dalej nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. Ma ktoś pomysł jak znaleźć możliwość zabookowania lotu jak poniżej u jakiegoś tańszego pośrednika ? Jeszcze wczoraj lot był dostępny na tickets.pl, niestety dziś go nie wyszukuje. Na innych droższych serwisach wciaż jest dostępny , ale na tickets był w okolicach 1100 zł


http://goo.gl/flights/Dyn5

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 30.88 KiB | Obejrzany 11365 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Wrz 2016 12:47 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Może po prostu nie ma dostępności na te daty. Bo z tego co widzę to promocja jest wciąż aktualna na tej trasie.

Załącznik:
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg [ 24.64 KiB | Obejrzany 11093 razy ]
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Wrz 2016 13:00 

Rejestracja: 15 Cze 2012
Posty: 27
próbuję ugryźć temat z każdej strony, termin jest dość dowolny (20.10-10.11), jak wyszukuję lot np na 2.11 OW to znajduje mi za 1012 zł, jak chcę wydłużyć pobyt w HKG to cena wzrasta. Jak próbuję dopasować np ostatni lot do tego z 2.11 a przesuwam wylot z Pragi to cena też podbija. Wczoraj spokojnie znajdowało mi na kayaku takie połaczenia, dziś już nie. Na innych strona za to sa te polaczenia, ale z wyzszymi cenami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 07 Paź 2016 17:28 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Aby odpowiedzieć na pytanie autora postu: OTA - które wybrać? Takie OTA, które daje najlepszą zniżkę na naszą kartę którą posiadamy oraz nie jest na czarnej liści, które należy omijać.

PS. może ktoś podzieli się informacjami jakie OTA obecnie dają fajne zniżki?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 05 Cze 2017 08:16 

Rejestracja: 15 Lip 2015
Posty: 32
pozwolilem sobie zadac jeszcze raz pytanie poniewaz wczesniej zadalem je chyba na nieodpowiedniej , podgrupie,, Mianowiecie Mam pyt. Chce zakupic bilety na trasie TOKIO-Cebu i zastanawiam sie przez ktorego operatora bede mial ewent. mniej problemow w kontekscie wystawienia rezerwacji, e ticket. Na kayak.es mozemy kupic za posrednictwem viayar.com lub e dream platnosc w euro z karty w euro w mbank lub skyscaner Vanila air platnosc w jenach z karty w euro mastercard rowniez karta mastercard w m banku Jest jeszcze kiwi ale zdecydowanie drozej Cena za bilety jest zbiezna w obu przypadkach Ma ktos doswiadczenie w tych lov costowych liniach? Mam 6 dni do wylotu i wolalbym uniknac ewent. problemow z posrednikeim choc z drugiej stony oszczednosc miedzy viayar i vanila air vs kiwi jest bardzo duza. Prosze o podpowiedz jezeli ktos korzystal z tych posredników Z gory przepraszam jezeli naruszylem jakis punkt regulaminu forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 20 Lip 2017 13:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11323
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Nie chcę zakładać osobnego tematu, więc dopiszę się tutaj: czy ktoś rezerwował kiedyś przez flightfinder.fr? kayak.fr znalazł mi właśnie tam najtańsze krajówki LOTu na termin, który mnie interesuje. Czy nie ma problemu z polskimi kartami i czy w razie potrzeby kontaktu dogadam się z nimi po angielsku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group