Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 29 Kwi 2012 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
ryanair przygotowuje sie do wprowadzenia RCP w Polsce :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#122 PostWysłany: 04 Maj 2012 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
mi w zeszły tygodniu bez problemu przeszły 4 transkacje

@Robin - a co Ci pisze jak odrzuca?

dwa najczęstsze błędy podczas kupowania biletu to:
1. transakcja powyżej 500zł
2. wybranie błędnej karty na liście kart
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 07 Maj 2012 12:47 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Robin napisał(a):
nie mogę użyć karty F4F!

Spróbuj z innego komputera i innego IP.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 07 Maj 2012 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
@Robin: Nie, to nic nie daje. Już było omawiane to w tym temacie - proxy, TORy, VPNy czy cokolwiek do zmiany adresu IP nie pomaga.
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 07 Maj 2012 13:32 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Robin napisał(a):
przypuśćmy że mam 3 karty F4F
czy ma sens próbowanie przez te inne

i jak załapie raz to już będę mógł kupować tą, jedną wybraną kartą?

Tu NIE chodzi o kartę, tylko o zablokowanie danego IP/komputera. Wielokrotnie gdy miałem odrzuconą transakcję poprosiłem kogoś żeby mi kupił bilet moją kartą albo sam z innego IP i innego komputera się połączyłem i było OK.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 07 Maj 2012 14:22 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Robin napisał(a):
to teraz kochani panowie redaktorzy, następnym razem jak będziecie na jakiejś konferencji FR to zamiast pytać o nowe trasy czy inne wygibasy, to proszę zapytać dlaczego kupowanie biletów FR musi być takie irytujące!!!!

Mailowałem o tym z panią Katarzyną Gaborec (przedstawicielka Ryanair na Polskę). Ona o tym nic nie wie, wmówiła mi że to na pewno błąd przy wpisywaniu numeru karty itp. Po wymianie kilku wiadomości przestała odpisywać...
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 07 Maj 2012 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
rajan jest mega irytujący pod każdym względem, szkoda, że wizz się tak szybko nie rozwija :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 07 Maj 2012 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
@mucha

Może podasz maila do niej ;)

Więcej osób coś może zdziała.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 07 Maj 2012 15:20 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 7
mucha napisał(a):
To NIE JEST BLOKADA KARTY. Gdy spróbujesz tą samą kartą ale z innego komputera i innego adresu IP, przejdzie bez problemu.

Cytuj:
i jeszcze odsetki karty kredytowej, bo wpłata jest traktowana jako wyplata gotówki

Doładowanie Netellera to transakcja bezgotówkowa. W każdym banku.


Niestety ale w Citibanku to transakcja gotówkowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 09 Maj 2012 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Ja wczoraj/dzisiaj próbowałem kupić bilet kartą Kokos ( mc prepaid)

Na karcie miałem 110pln , lot był za 103pln (wylot z polski ,OW, więc teoretycznie bez konwersji ) i też mi nie przeszło

wysłane z tapToka z telefonu bratek
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 09 Maj 2012 10:40 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 16
Niestety ja dzisiaj mam podobny problem :( karta bz wbk.

chciałam kupić kilka biletów. ze względu na ograniczenie karty (500zł/transakcję), musiałam rozbić to na kilka rezerwacji. 3 mi przeszły bez problemu a 4ta za nic nie chce...po wprowadzeniu wszystkich danych (łacznie z nr karty i cvv) i kliknięciu ok wyskakuje mi strona "Błąd w procesie płatności". oczywiście sprawdzałam, czy nie ma błędu w danych, które wprowadziłam - wszystko jest poprawnie. zmieniłam przeglądarkę z firefoxa na operę i też nic. zadzwoniłam do banku - oni w ogóle nie widzą tych transakcji (myślałam, że będą może widzieli, że system odrzuca transakcję z jakiegoś powodu).

mam w tej chwili dostęp do 1 kompa... czy to możliwe, że system ryanaira nie pozwala na kilkukrotną rezerwację z tego samego ip?

edit: doczytałam wcześniejsze wątki... więc sroki za dublowanie... mam tylko nadzieje, że mój ban zniknie szybciej aniżeli bilety...


Ostatnio edytowany przez Casandra, 09 Maj 2012 10:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 09 Maj 2012 10:48 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Casandra napisał(a):
czy to możliwe, że system ryanaira nie pozwala na kilkukrotną rezerwację z tego samego ip?

Casandra, tak jest.
Można spekulować jak to możliwe, ale ten wątek jest świadectwem że takie rzeczy się dzieją.
rw30, oczywiście limity płatności w necie masz ustawione > 0
?
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 09 Maj 2012 11:15 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 16
Abcn napisał(a):
Casandra napisał(a):
czy to możliwe, że system ryanaira nie pozwala na kilkukrotną rezerwację z tego samego ip?

Casandra, tak jest.
Można spekulować jak to możliwe, ale ten wątek jest świadectwem że takie rzeczy się dzieją.
rw30, oczywiście limity płatności w necie masz ustawione > 0
?


UDAŁO SIĘ!!! :)))) próba rezerwacji z innego kompa i ip uwieńczona sukcesem! :))))

moje transakcje nie przekroczyły limitu (o to też pytałam w banku).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 09 Maj 2012 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Abcn napisał(a):
Casandra napisał(a):
czy to możliwe, że system ryanaira nie pozwala na kilkukrotną rezerwację z tego samego ip?

Casandra, tak jest.
Można spekulować jak to możliwe, ale ten wątek jest świadectwem że takie rzeczy się dzieją.
rw30, oczywiście limity płatności w necie masz ustawione > 0
?


Nie ma tam wogole takiej opcji, wiec nie ma czego ustawiac:smile:


wysłane z tapToka z telefonu bratek
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 09 Maj 2012 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Casandra napisał(a):
chciałam kupić kilka biletów. ze względu na ograniczenie karty (500zł/transakcję), musiałam rozbić to na kilka rezerwacji. 3 mi przeszły bez problemu a 4ta za nic nie chce...po wprowadzeniu wszystkich danych (łacznie z nr karty i cvv) i kliknięciu ok wyskakuje mi strona "Błąd w procesie płatności". oczywiście sprawdzałam, czy nie ma błędu w danych, które wprowadziłam - wszystko jest poprawnie. zmieniłam przeglądarkę z firefoxa na operę i też nic. zadzwoniłam do banku - oni w ogóle nie widzą tych transakcji (myślałam, że będą może widzieli, że system odrzuca transakcję z jakiegoś powodu).

mam w tej chwili dostęp do 1 kompa... czy to możliwe, że system ryanaira nie pozwala na kilkukrotną rezerwację z tego samego ip?

System blokad wygląda najprawdopodobniej tak: maks. 3 rezerwacje na 24 godziny, później blokada na 24 godziny po trzeciej rezerwacji.
Można ominąć jeżeli skorzystasz z innego komputera i IP. (najlepiej inny dostawca) Próby zmian IP poprzez proxy, TOR, VPN itd. nie pomagają. Wszelkie sztuczki z czyszczeniem ciasteczek, trybami prywatności, literówkami w imionach czy nazwiskach również nie pomagają.
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 09 Maj 2012 11:47 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 16
rw30 napisał(a):
Abcn napisał(a):
Casandra napisał(a):
czy to możliwe, że system ryanaira nie pozwala na kilkukrotną rezerwację z tego samego ip?

Casandra, tak jest.
Można spekulować jak to możliwe, ale ten wątek jest świadectwem że takie rzeczy się dzieją.
rw30, oczywiście limity płatności w necie masz ustawione > 0
?


Nie ma tam wogole takiej opcji, wiec nie ma czego ustawiac:smile:


wysłane z tapToka z telefonu bratek


hmm... chyba jednak taka opcja jest :) przynajmniej u mnie dzisiaj była :) 4ta rezerwacja z innego kompa przeszła bez problemu :)

dziękuję wszystkim serdecznie za odpowiedzi! maniacy fly4free, jak zawsze, jesteście BEZCENNI :)))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 09 Maj 2012 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Chaykin napisał(a):
System blokad wygląda najprawdopodobniej tak: maks. 3 rezerwacje na 24 godziny, później blokada na 24 godziny po trzeciej rezerwacji.
Można ominąć jeżeli skorzystasz z innego komputera i IP. (najlepiej inny dostawca) Próby zmian IP poprzez proxy, TOR, VPN itd. nie pomagają. Wszelkie sztuczki z czyszczeniem ciasteczek, trybami prywatności, literówkami w imionach czy nazwiskach również nie pomagają.

Ostatnio placilem MC PP za 4 odcinki w odstepie kilku minut i zupelnie zapomnialem o mozliwosci blokady. Na szczescie przeszly, wiec chyba reguly nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 09 Maj 2012 11:52 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 16
Pawel_T napisał(a):
Chaykin napisał(a):
System blokad wygląda najprawdopodobniej tak: maks. 3 rezerwacje na 24 godziny, później blokada na 24 godziny po trzeciej rezerwacji.
Można ominąć jeżeli skorzystasz z innego komputera i IP. (najlepiej inny dostawca) Próby zmian IP poprzez proxy, TOR, VPN itd. nie pomagają. Wszelkie sztuczki z czyszczeniem ciasteczek, trybami prywatności, literówkami w imionach czy nazwiskach również nie pomagają.

Ostatnio placilem MC PP za 4 odcinki w odstepie kilku minut i zupelnie zapomnialem o mozliwosci blokady. Na szczescie przeszly, wiec chyba reguly nie ma.



Reguła jest chyba jedna: z Ryanairem z reguły nie ma żadnych reguł ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 10 Maj 2012 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Właśnie próbowałem zrobić jedną rezerwację i na trzech różnych komputerach / IP / operatorach nie przeszło.

Wygląda na to, że uszczelnili system i również po karcie blokują.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 10 Maj 2012 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
A próbowałeś inna kartą (o ile masz) - być może przestali blokować po IP a zaczęli po karcie? Choć znając FRancę pewnie blokują po obu teraz. :/
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group