Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 338 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 28 Gru 2017 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
W moim przypadku obecnie chyba tylko Indie i Australia. W każde inne miejsce mogę jechać :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
#222 PostWysłany: 28 Gru 2017 18:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 338
Kilometry: 500 411
No to i ja się wypowiem :) Dla mnie nie ma takich miejsc chyba. Mogę i chcę jechać wszędzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
vtec lubi ten post.
 
      
#223 PostWysłany: 28 Gru 2017 18:50 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
@Roku, szczególnie syryjskie miasta zachęcają do zwiedzania :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#224 PostWysłany: 28 Gru 2017 19:24 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 38
Mało jest takich miejsc gdzie nie chciałbym jechać, wszędzie jest coś ciekawego do zobaczenia, zwiedzenia. Niektóre miejsca odkładam raczej na później, na kiedyś, przesuwam na koniec listy :) Do miejsc odłożonych na później lub takich gdzie nigdy się tam nie wybiorę należą:

Bułgaria, Mołdawia: Nie ma tam nic, co bym chciał zobaczyć

Arabia Saudyjska, Etiopia, Somalia, itp arabskie i afrykańskie kraje gdzie można zginąć za wiarę, trafić do więzienia za byle co. Oraz część Czarnej Afryki gdzie potrzebna jest masa szczepień.

Syria, Pakistan, Afganistan i pozostałe tereny wojenne

Korea Północna: choć sam nie wiem, z jednej strony duża ciekawość, z drugiej duży strach

Moim zdaniem temat powinien być nazwany trochę inaczej. Bo większość wypisuje kraje gdzie nie chce jechać, a niekoniecznie jest tam fajnie.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Gru 2017 23:27, edytowano w sumie 1 raz
Literówki
Góra
 Profil Relacje PM off
kryskaM lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 29 Gru 2017 12:36 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 70
Loty: 88
Kilometry: 191 861
ja chyba podobnie jak @Roku nie mam takich krajów (oprócz ogarniętych wojną itd.)
Jakoś nigdy specjalnie nie ciągnęło mnie do Egiptu (choć chciałabym zobaczyć piramidy i Luksor), Turcji (tej "wypoczynkowej" bo Stambuł bardzo chętnie), Tunezji (w tym roku quasi służbowo byłam na Djerbie akurat), ale na totalny odpoczynek z dzieciakami poza sezonem i popróbowanie np. nurkowania czemu nie jak cena dobra?
@rw30 :) do krajów do odwiedzenia dla kajtowych spotów dopisz sobie jeszcze Wietnam (Mui Ne), poza kajtem też rewelacyjne miejsce
@dominik85 - ja co do idei się zgadzam; co do konkretnie Bułgarii to nie do końca - byłam na późną majówkę i choć po raz pierwszy zraziłam się do wyjazdu poza sezonem to same krajobrazy, Sozopol i wybrzeże na południe, Nessebar baaaardzo ładne a jest jeszcze pozostała część wybrzeża i interior, góry na pewno kraj ma wiele do zaoferowania wystarczy tylko podejść do tego nie jak do standardowego urlopu na plaży ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 29 Gru 2017 13:13 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dzisiaj to niecpecjalnie chce mi się jechać do Germanii. Byłem tam już ponad 1000 razy(to nie pomyłka z zerami) wiec chyba dopiero...jutro pojadę :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 29 Gru 2017 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1194
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Ja z całą pewnością nie wyjechałabym do kraju, w którym jest wojna.
A jedynym konkretnym krajem na liście never see są u mnie Indie - i to nie ze względu na brud, smród i malarię ale przede wszystkim ze względu na molestowanie, gwałty i przemoc wobec kobiet, również nieletnich, i ogólne przyzwolenie na to wszystko. Okropność :(
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#228 PostWysłany: 29 Gru 2017 15:15 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Na pewno nie ciagnie mnie do Afryki. Oprocz Maroka, bo pomimo bardzo roznych opinii uwazam, ze warto tam jechac chociazby tylko po to aby zobaczyc Szefszawan.
Pozatym afrykanski kontynent nie pociaga mnie w ogole. Uwazam, ze nie znalazlabym tam dla siebie nic co by mnie zainteresowalo.

Inne panstwa w ktorych moja stopa na pewno nie postanie to:
-Afganistan
-Pakistan
-Bangladesz

Z bardziej popularnych destynacji to nie ciagnie mnie w ogole na wiekszosc karaibskich wysp (oprocz Kuby i Aruby)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Gru 2017 23:30, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#229 PostWysłany: 31 Gru 2017 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
kamo375 napisał(a):
W moim przypadku obecnie chyba tylko Indie i Australia. W każde inne miejsce mogę jechać :)

Z tą Australią to mnie zaskoczyłeś. Dla sporej grupy forumowiczow to numer jeden na liście pt. Gdzie chciałbym polecieć jak wygram coś w totka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 31 Gru 2017 09:41 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1318
srebrny
Numer jeden pewnie dlatego, że daleko. U mnie Australia też jest gdzieś na końcu listy, do odwiedzenia tuż przed emeryturą. Tamtejsze atrakcje będą pewnie wyglądać tak samo za kilkadziesiąt lat więc nie ma się co spieszyć.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#231 PostWysłany: 31 Gru 2017 10:34 

Rejestracja: 05 Lis 2016
Posty: 22
dziwny ten post i odpowiedzi po nim chodzące. Korzystam z tego forum aby znaleźć miejsca warte pojechania a nie krytyki rejonów, których się nie zna ( nieznane zawsze straszne i be..?). Co innego opinie o miejscu, do którego trafiłeś, a które może rozczarować bądź być niebezpieczne. Ale to w innych postach znajdę.
Ja ze swojej strony (60+) w wiele miejsc nie polecę , bo jestem ostrożna, bo mam swoje wybory kulturowe, bo czasu ...nie starczy. Ale czy to znaczy, że mam wypisywać listę negatywów ? Jak ktoś , gdzieś nie chce jechać to chyba jego sprawa .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 31 Gru 2017 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Mnie nie kręcą póki co kraje skandynawskie ( ze względu na ceny ), Paryż też zostawiłem sobie na kiedyś tam.
Wcześniej Egipty i Mykonosy odrzucałem na wstępnie, teraz zaczynam brać je jednak pod uwagę ze względu na nurkowanie.
Prawda jest taka ,że jeśli bilet będzie miał odpowiednio niską cenę to i tak go kupię :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 31 Gru 2017 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Zakopane (Polska) - dołożyłem po ostatnich informacjach o skrajnie pazernych lokalsach i nieodpowiedzialnych, jak też awanturniczych przyjezdnych (wyraz "turysta" jakoś mi przez klawiaturę nie chciał przejść).
PS nie mylić Zakopanego z moimi ukochanymi Tatrami
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#234 PostWysłany: 05 Sty 2018 12:17 

Rejestracja: 05 Sty 2018
Posty: 2
pabien napisał(a):
To na temat.
Nie bardzo mi się chce jeździć do Skandynawii. Z prozaicznej przyczyny - za drogo w stosunku do stopnia wyjątkowości. Wolę pojechać do Niemiec.

OT tym razem nie będzie. Dzięki za Twoje przedostatnie zdanie w odpowiedzi.


Czekam jeszcze ze Skandynawią, własnie, że względów finansowych. Nie byłam nigdy, ale gdy oglądam różne relacje, to dla mnie ma wyjątkowość Za kilka lat marzy mi się zobaczenie zorzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 22 Sty 2018 10:17 

Wg Tripadvisora Casablanka w Maroku będzie jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na świecie w 2018 roku,

https://businessinsider.com.pl/lifestyle/podroze/popularne-kierunki-podrozy-2018-r-tripadvisor/vk0d8ny

A ja słyszałem od osób , które extra jechały tam ponad 500 km OW z Agadiru wynajętym autem , że to miasto jest nieciekawe. Szkoda czasu i kasy. Lepiej jechać gdzie indziej w Maroku. Inne miejsca z TOP 10 Tripadvisora również chyba nie są aż takim hitem podróżniczym.

Komu tu wierzyć ? :roll:
Góra
 PM off  
      
#236 PostWysłany: 22 Sty 2018 10:19 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
Anonymous napisał(a):
Komu tu wierzyć ? :roll:

Tylko sobie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
 
      
#237 PostWysłany: 22 Sty 2018 10:26 

Też tak myślę.

Zachwalali mi Marrakesz. A mnie rozczarował. Odradzali Issauirę , a tam mi się najbardziej podobało[ szkoda że tylko 2 dni z całego tygodnia tam spędziliśmy]
Góra
 PM off  
      
#238 PostWysłany: 22 Sty 2018 10:35 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Anonymous napisał(a):
Wg Tripadvisora Casablanka w Maroku będzie jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na świecie w 2018 roku,

https://businessinsider.com.pl/lifestyle/podroze/popularne-kierunki-podrozy-2018-r-tripadvisor/vk0d8ny

A ja słyszałem od osób , które extra jechały tam ponad 500 km OW z Agadiru wynajętym autem , że to miasto jest nieciekawe. Szkoda czasu i kasy. Lepiej jechać gdzie indziej w Maroku. Inne miejsca z TOP 10 Tripadvisora również chyba nie są aż takim hitem podróżniczym.

Komu tu wierzyć ? :roll:

dokladnie, miasto jest nieciekawe. nic tam nie ma, nie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 22 Sty 2018 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Casablanca oferuje niewiele w porównaniu z innymi miastami w Maroku. Owszem wrażenie robi meczet Hassana II - trzeci największy meczet na świecie. Poza nim niewiele więcej można zobaczyć. Medyna jest mała, brakuje w niej zabytków w stylu medresy czy meczety jak w innych medynach. Nie jest też jednym wielkim sukiem jak ta w Fezie. Większość handlarzy ustawia się wzdłuż murów medyny, przy Boulevard Tahar El Alaoui. Jest za to cicha, w miarę czysta. I na pewno nieturystyczna. Zależy co kto lubi.

Załączniki:
DSCF1488.JPG
DSCF1488.JPG [ 352.45 KiB | Obejrzany 758 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#240 PostWysłany: 22 Sty 2018 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Wydaje mi sie, ze zalezy kto co lubi, ja nawet w niefajnych miejscach potrafie znalezc cos, co mnie zainteresuje. :)
Lubie obserwowac ludzi, podac reke najwiekszemu Biedakowi z ulicy, nawet nauczyc sie kilka slow w lokalnym dialekcie.
Wlasnie w najbardziej nieciekawych miejscach bylem zaproszony przez miejscowych do domu na obiad czy kolacje, a tego nie zastapi zadna wycieczka. :)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 338 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Pinezkiz3city oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group