Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 09 Maj 2014 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
Jakie są aktualnie warunki na Dubai Connect? Nadal zakup lotów powyżej 1100USD na osobę i wtedy można liczyć na darmowy nocleg? Czy coś się pozmieniało?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 09 Maj 2014 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
W 2013 r. tylko przez 3 pierwsze miesiące od uruchomienia przez Emirates połączenia z WAW zniesiony był warunek minimalnej wartości taryfy.
Niedawno sam dowiadywałem się o warunki korzystania z Dubai Connect i uzyskałem taką informację:
- Dubai Connect jest skierowana do pasażerów, których czas przesiadki w Dubaju przekracza 8 godzin a nie przekracza 24 godzin i nie ma dogoniejszego (czyt.: z krótszą przesiadką) połączenia oferowanego przez Emirates;
- Wartość taryfy bez opłat lotniskowych musi wynosić minimum równowartość USD 1200;
- Bilet musi być wystawiony i opłacony, a do rezerwacji muszą być wprowadzone dane paszportowe;
- Usługę należy zamówić (zwracając się np. do biura Emirates w Warszawie) nie później niż 24 h przed planowanym odlotem.

Dubai Connect jest dostępny tylko dla biletów wystawionych na stocku Emirates (etix zaczynający się od numeru 176), niezależnie od miejsca jego zakupu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 18 Cze 2015 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
No to lipa z ceną minimalną.
Powiedziałem znajomej rodzinie, która ma 11h stopover , że mają nocleg a tu nic z tego.
Czy przy 11h jest jakiś sposób na położenie dzieci spać (6 i 10 lat). Przylatują do Dubaju około północy.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 18 Cze 2015 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 483
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
zawiert napisał(a):
No to lipa z ceną minimalną.
Powiedziałem znajomej rodzinie, która ma 11h stopover , że mają nocleg a tu nic z tego.
Czy przy 11h jest jakiś sposób na położenie dzieci spać (6 i 10 lat). Przylatują do Dubaju około północy.


Jedyna darmowa opcja to spać na lotnisku - lotnisko żyje swoim życiem całą dobę i ciężko będzie znaleźć jakiś cichy zakątek, szczególnie wolny od komunikatów ;-) Sprawdź informację na http://www.sleepinginairports.net/mideast/dubai.htm - szczególnie opis na początku artykułu oraz sekcję Rest Zones.

Lecieliśmy w zeszłym roku przez Dubaj z rocznym dzieckiem, nocne przesiadki 7-godzinne minęły bez problemu, ale córka zdążyła się wyspać w samolocie ;-) Na lotnisku dostępne są bezpłatnie wózki-spacerówki, ale dzieci w takim wieku już raczej będą spały na fotelach lub na ziemi. Polecam maty samopompujące - nie zajmują wiele miejsca, a jest dużo wygodniej niż spać na fotelach... Testowaliśmy niedawno podczas nocki na lotnisku w Abu Dhabi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 18 Cze 2015 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
Kurcze to słabo. Akurat jedna córka znajomych ma szczególne potrzeby i wymaga wyciszenia. Trudno, pozostaje im szukać hotelu.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 19 Cze 2015 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 483
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
zawiert napisał(a):
Kurcze to słabo. Akurat jedna córka znajomych ma szczególne potrzeby i wymaga wyciszenia. Trudno, pozostaje im szukać hotelu.

Może Ci się przydać - http://www.tripadvisor.com/HotelsNear-g295424-qDXB-Dubai_Emirate_of_Dubai.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 02 Sty 2016 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 217
niebieski
Co do tych 1100 USD to chyba coś się pozmieniało. Leciałem kiedyś Emirates do Indii jeszcze za czasów wiz i pomimo długich przesiadek nie spełniłem właśnie kryterium ceny biletu. Mam lot w 1 stronę za 660 USD z długą przesiadką 21 godzin, którą specjalnie zaplanowałem na zwiedzanie ale dorzucili mi jeszcze możliwość skorzystania z tej usługi więc dlaczego by nie skorzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 15 Gru 2016 14:59 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 34
odświeżam temat,
jak teraz wygląda sprawa z Dubai Connect, mam bilet za około 2250 zł x 4 szt na trasie WAW-DXB-SGN z przesiadką trwająca 11 godzin. Powrót to samo.

w warunkach Dubai Connect, nie ma nic napisane o kwocie minimalnej. Jakie są Wasze ostatnie doświadczenia? pytać o to przy check-in, czy dopiero w Dubaju?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 15 Gru 2016 19:36 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Dubaj connect rezerwuje sie min 24 h przed wylotem. Zadzwon zapytaj
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 15 Gru 2016 19:48 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Przyłączam się do prośby, żeby ktoś rozjaśnił jak to wygląda.

1. Czy poza minimalnym czasem przesiadki istnieje jednak ta progowa cena biletu? Regulamin jest nieprecyzyjny, piszą że jest, ale nie piszą jaka to kwota ;)
2. Czy bilety kupione przez OTA są wykluczone z Connecta?

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 15 Gru 2016 19:55 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Cytuj:
Jak zarezerwować usługę Dubai Connect

Podczas dokonywania rezerwacji na stronie emirates.com pasażer zostanie poinformowany, czy jego bilet / taryfa uprawnia do skorzystania z Dubai Connect. Po zakupie biletu on-line usługę Dubai Connect będzie także można zamówić przez Internet, logując się do swojego konta i wchodząc w zakładkę „Zarządzaj rezerwacją”. Prosimy zwrócić uwagę, iż istnieje możliwość wyszukiwania najlepszych połączeń, co oznacza, że w przypadku kiedy nie zostanie wybrany pierwszy dostępny lot z Dubaju, koszty dłuższej przesiadki mogą nie zostać pokryte.
Przy dokonywaniu zakupu w lokalnym biurze Emirates należy sprawdzić, czy bilet / taryfa będzie uprawniać agenta Emirates do zarezerwowania dla Państwa usługi Dubai Connect.
W przypadku zakupu biletu w biurze podróży należy poinstruować agenta, aby zarezerwował dla Państwa tę usługę, przy założeniu, iż bilet/cena uprawniają do tego.
Usługa ta jest dostępna dla pasażerów w wieku co najmniej 18 lat i dotyczy wyłącznie przesiadek odbywających się w Dubaju. Niepełnoletni pasażerowie (poniżej 18 roku życia) mogą skorzystać z tej usługi pod warunkiem, że podróżują w towarzystwie osoby pełnoletniej (w wieku co najmniej 18 lat).
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 15 Gru 2016 20:05 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
To info nie rozwiązuje to wg mnie kwestii kupna biletów przez OTA...

-- 15 Gru 2016 19:48 --

Dzwoniłem na infolinię. Dla potomnych: ;)

- Minimum 8H przesiadka + brak możliwości przebookowania na dogodniejszy lot,
- Minimalna wartość base fare to 1200USD, ale miła Pani potwierdziła że zdarzało się że usługa przechodzi na tańszych biletach.
- Nie można ustalić tego po numerze lotu, tylko jedynie na założonej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 15 Gru 2016 23:23 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Usługa zależy też od klas rezerwacyjnych dlatego nie można tego ustalić przed założeniem rezerwacji. W większości wypadków wszelkie promocyjne klasy rezerwacyjne nie łapią się na tą usługę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 16 Gru 2016 11:09 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 34
to chyba do podręcznego zabiore pompowaną karimatę ;)


Ostatnio edytowany przez Zeus, 16 Gru 2016 11:12, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 17 Gru 2016 15:06 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
Witam nie wiem czy w dobry dziale pisze ale czy ktoś sie orientuje czy 2 godziny na przesiadkę na Lotnisku DXB starczy mam lot z Londynu do Bangkoku z przesiadką w Dubaju
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 17 Gru 2016 15:22 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Spokojnie powinno starczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 18 Sty 2017 17:48 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 59
Cześć,

nie mogę dokopać się do takiej informacji. Mam 11h przesiadki w DUbaju (na jednym bilecie of course), czy linia zapewnia hotel w takim wypadku?
p.s. Kumpel miał taką sytuację z tureckimi liniami, najniższa taryfa ale dali nocleg na bogato i bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 18 Sty 2017 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
To zależy także od tego czy o wcześniejszej godzinie jest inne połączenie EK do miejsca docelowego.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 28 Sie 2017 21:40 

Rejestracja: 28 Lut 2012
Posty: 176
rozek napisał(a):
Cześć,

nie mogę dokopać się do takiej informacji. Mam 11h przesiadki w DUbaju (na jednym bilecie of course), czy linia zapewnia hotel w takim wypadku?
p.s. Kumpel miał taką sytuację z tureckimi liniami, najniższa taryfa ale dali nocleg na bogato i bez problemu.


i był hotel?

my lecimy WAW - DXB - SGN, w DXB mamy ponad 11h stopover (22.05-9.40) i zastanawiam się czy będzie hotel? ktoś wie? lot oczywiście w ECO
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 28 Sie 2017 22:45 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Wszystko zależy od taryfy w jakiej jest bilet. Jeśli lecicie w Eco to pewnie macie jedną z tańszych więc szanse marne. Jest to opisane na stronie EK, ew. zawsze można do nich zadzwonić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group