Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 24 Paź 2018 16:03 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Gdzie dokładnie "pokazuje sie" ta informacja o dostepnosci Dubai Connect? Przesiadki 10 h, wartosc prawie 1500$, a informacji brak (chyba, że ślepy jestem).
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#102 PostWysłany: 25 Paź 2018 14:55 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Sprawdziłem temat, niestety nie jest tak kolorowo z tym Dubai Connect jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać.

Loty 30h z nocną przesiadką 10h w DXB, wartość 5200 zł, Economy Flex - Dubai Connect niedostępne. Pojawia się dopiero po zmianie na Economy Flex Plus Businness ("ciut" drożej wychodzi :P ).

Szkoda, bo już się trochę napaliłem.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 08 Lip 2019 23:52 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
Drodzy forumowicze, pytanie:

Za dwa tygodnie lecę Emiratami via DXB z 15h przesiadką w nocy. W panelu zarządzania rezerwacją pojawiła mi się opcja "Dubai Connect", wklikałem "prośbę o pokój", przyjęło i prosi mnie o odbiór vouchera (po przylocie, na lotnisku). Lecę w klasie O (Business Saver)

Problem jest taki, że wg. regulaminu ta przesiadka nie podlega programowi Dubai Connect (możliwy jest wcześniejszy lot na lotnisko docelowe z przesiadką 4h).

Waham się mocno, ponieważ nastawiałem się że kupię sobie na cel tej przesiadki jakis tani hotel w Deirze - zależy mi na tym żeby się porządnie wyspać, bo następny dzień wymaga pełni władz umysłowych :) Dubai Connect mnie zaskoczyło. No i teraz tak - jeżeli zaryzykuję i zgłoszę się po ten voucher, po czym odbiję się od regulaminu, to nie będę miał już raczej szansy wziąć jakiegokolwiek normalnego hotelu w normalnej cenie.

Czy jest szansa że to przejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group