Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 29 Wrz 2018 07:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 28
Kilometry: 58 836
niebieski
Zdjęcia robią na mnie spore wrażenie, aż nie do uwierzenia że wrzucane są podczas tak intensywnego wyjazdu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
#82 PostWysłany: 29 Wrz 2018 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1589
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
przemos74 napisał(a):
Urzędnik bardzo miły i z uśmiechem wita mnie w swoim kraju, gdzie spędzę najbliższe 8 godzin.


Kwintesencja podróżowania @przemos74 ;) . Relacja na poziomie - jak zawsze - i szczerze podziwiam, że potrafisz wytrzymać takie tempo. Obstawiam, że ja zasnąłbym gdzieś po drodze, spóźniając się tym samym na jeden z lotów.
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 29 Wrz 2018 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
Piękny, młody i ubrany jak z żurnala. I ty się dziwisz, że cię jakiś menel chciał skroić?!? Ja po takim maratonie lotniskowym wyglądam tak, że bezdomni mi swoje miedziaki z puszek oddają;-)
A tak poza tym świetna relacja, że o fotach biznes klasy nie wspomnę. Nie przestawaj pisać!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 29 Wrz 2018 15:22 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 479
Loty: 329
Kilometry: 500 093
niebieski
Po raz kolejny dziękuję za zabranie forumowiczów w wirtualną podróż. Czułem się prawie jak gdybym to ja zmieniał saloniki czy też zastanawiał się jakie menu będzie serwowane w następnym locie w C. Dzięki Tobie życie pomiędzy jednym a drugim własnym RTW staje się łatwiejsze ;)
_________________
Image

Relacja [LIVE] RTW w 8 dni


Ostatnio edytowany przez Yossarian, 29 Wrz 2018 19:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 29 Wrz 2018 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 320
niebieski
Dziękuję za świetną relację okraszoną nie mniej świetnymi zdjęciami.
Gratulacje!
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 30 Wrz 2018 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 379
Kilometry: 577 487
srebrny
Świetnie się czyta Twoje relacje, choć dla mnie jest to ogromny poziom abstrakcji, gdyż prawdopodobnie w połowie umarłym ze zmęczenia i zagubienia w strefach czasowym.
Cytuj:
(...)Ten zaczął iść szybciej, równo ze mną, stawał się głośniejszy i zrozumiałem, że chce pieniądze. Kiedy przyspieszyłem, odpowiedziałem coś po angielsku to nagle wyszedł przede mnie i spojrzał mi w oczy. Miał całe przekrwione, były dosyć ciemnej karnacji i niższy ode mnie. Stawał się agresywny i zniecierpliwiony.(...)

Dwa spostrzeżenia:
1. Naprawdę zdziwiłbym się, gdybyś w Bogocie spotkał kogoś wyższego od siebie :lol:
2. Wprawdzie nie testowałem w Ameryce Południowej (bo nie byłem), ale na tego typu osobników często działa... język polski. Po angielsku zwykle typ spod ciemnej gwiazdy zna parę słów, ale gdy grzecznie odpowiadasz po Polsku i ni jak nie rozumiesz innego języka zwykle odpuszczają.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 30 Wrz 2018 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Apocalipse napisał(a):
2. Wprawdzie nie testowałem w Ameryce Południowej (bo nie byłem), ale na tego typu osobników często działa... język polski. Po angielsku zwykle typ spod ciemnej gwiazdy zna parę słów, ale gdy grzecznie odpowiadasz po Polsku i ni jak nie rozumiesz innego języka zwykle odpuszczają.


Też to stosuję, zazwyczaj działa, w Ameryce Południowej też. Mnie w Bogocie nic nieprzyjemnego nie spotkało, ale za to w Pereirze przyczepił się do nas osobnik podobnego pokroju, z dziurą w nodze, i było mało przyjemnie, na szczęście jakoś zbiegliśmy, ale do uraz do miasta pozostał.

A tak w ogóle to świetna wyprawa i relacja. Szacun!
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 30 Wrz 2018 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
@przemos74 Ukłon w Twoją stronę za kolejną mega relację.
Mnóstwo zdjęć, forma relacji jak i sam tekst pozwala być w tych wszystkich miejscach razem z Tobą.

Pozostaje tylko czekać na kolejną Twoją relację, kolejną wyprawę w Listopadzie.

1 Miejsce w relacji miesiąca gwarantowane. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 02 Paź 2018 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
O matko, dziękuję za tyle pozytywnych komentarzy. Jest mi naprawdę bardzo miło!

@silazak najczęściej to przypadek, ale dla kolejnych kółek w Y/J polecam taryfę z AKL/ICN do SCL + MAD-TYO, ona ma duży potencjał i jest temat na forum.
@tropikey masz rację, tempo znowu za duże z tym wszystkim, ale na tyłku usiedzieć nie mogę, eh...
@asiasz hehe, dzięki!
@SPLDER byłem między 7 rano, a 12 w południe, trudno mi powiedzieć, ale na pewno nie zaczynaj na peryferiach tylko do razu jedź (taksówką/Uberem) do ścisłego centrum
@klapio teraz trochę lepszy telefon to było mi łatwiej niż wywoływać RAWy z lustrzanki, ale jednak trochę czasu potrzeba:) mam nadzieję, że w listopadzie też podołam.
@oskiboski jedzenia tyle, że po powrocie mój żołądek rzeczywiście musiał odpocząć. 3mam kciuki za Twój trip w 2019!
@D4fc4 @Yossarian @firley7 @peta dzięki! :)
@igore tempo znowu za mocne, zmęczenie wyszło po powrocie, ale już jestem w pełni sił i po kolejnym lotniczym weekendzie;)
@elwirka w Bogocie wyszedłem na miasto akurat w bluzie z kapturem ;) ale maraton był rzeczywiście intensywny, raczej już nie powtórzę tego w tej formule (ost. mówiłem to samo, wiem... :roll: )
@Apocalipse @Kasica88 dziękować! to w sumie musi być prawda z tym językiem polskim, jakbym miał podobną sytuację to przetestuję, chociaż wolałbym nie;)
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 02 Paź 2018 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja probowalam czytac o tej taryfie AKL/ICN do SCL + MAD-TYO, ale na FT jest juz 550 postow i trudno przedrzec sie. Chcialam dosztukowac cos z AKL, a ostatnie posty sa glownie ze startem w ICN.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 02 Paź 2018 10:42 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
@przemos74 @Kasica88 @Apocalipse
Z językiem polskim kilka razy testowane. Zawsze działa.
W sytuacjach napiętych, soczysta wiązanka w ojczystym języku ma zazwyczaj taki ładunek emocjonalny, że nawet jak przeciwnik nie zrozumie ani słowa, to przekaz załapuje od razu. Niestety mi odpowiednich emocji w żadnym innym znanym języku nie udaje się wykrzesać.
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 02 Paź 2018 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
Z moich skromnych doświadczeń wynika, że (w niektórych krajach) lepiej sprawdza się wiązanka przekleństw w języku rosyjskim. Z mafią niewielu chce zadzierać;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 02 Paź 2018 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ja testowalem nie raz z sukcesem wiazanki arabskie. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 02 Paź 2018 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 28
Kilometry: 58 836
niebieski
@przemos74 teraz z niecierpliwością czekam na Twoją relację w listopadzie i mam nadzieję na podsumowanie właśnie zakończonego RTW.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 02 Paź 2018 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Aga_podrozniczka napisał(a):
Ja probowalam czytac o tej taryfie AKL/ICN do SCL + MAD-TYO, ale na FT jest juz 550 postow i trudno przedrzec sie. Chcialam dosztukowac cos z AKL, a ostatnie posty sa glownie ze startem w ICN.


Pobaw się w Matrixie, bo pokazuje najwięcej i wszystko praktycznie jest kupowalne na Priceline. Te posty z początku są nadal ważne, tylko działają na nowe daty. Możesz też wymieszać klasy (część w eko, a część w biz) uzyskując rozsądne ceny i sporo mil w niektórych programach.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 03 Paź 2018 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
@przemos74 jak zwykle świetna robota i mega rtw :) Nie wiem jak Ty to robisz, że w trakcie tak intensywnego wyjazdu dajesz radę jeszcze wrzucać tak dobrą i szczegółową relację, ale podziwiam :) Ja nie mogę się zebrać do swojej sprzed paru miesięcy.. wstyd ;)

Wczoraj kończyłam czytać ostatnie posty pod koniec pracy - tak się wkręciłam, że aż nieświadomie zostałam po godzinach :lol:
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 03 Paź 2018 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@przemos74
klasa sama dla siebie - brawo

rozne kraje rozne miejsca poza wifi, z jakiego wariantu dostepu do internetu na telefonie/sprzecie korzystasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 03 Paź 2018 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
@olajaw dziękuję! a i czekam na Twoją relację:)
@correos dzięki! Internet tym razem z karty MTXC, później kupiłem sima w Boliwii, dalej jechałem tylko na lotniskowym WiFi.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 03 Paź 2018 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Dobra robota. Świetna relacja. Gratuluję! 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 03 Paź 2018 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
I ja dorzucę od siebie: @przemos74, duży szacunek dla Ciebie za tą wyprawę i relację...
Powinieneś zacząć pisać powieści przygodowe.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
firley7 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 103 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group