Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#1141 PostWysłany: 25 Paź 2018 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
grzegorz84 napisał(a):
Mamy tu jakiś poradnik jak radzić sobie z wyrzutni sumienia?
Ja pije.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#1142 PostWysłany: 25 Paź 2018 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Ja już się leczę
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
#1143 PostWysłany: 25 Paź 2018 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Po jakims czasie to juz samonapedzajaca sie maszyna. Nie chce mi sie leciec daleko, ale sa mile do spalenia, wiec trzeba. Ciezkie zycie ;-)

Jak na razie nie mam zadnych biletow na przyszlosc, ale jestem pewna, ze zaraz po powrocie z obecnego wyjazdu cos wymysle.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1144 PostWysłany: 25 Paź 2018 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Aga_podrozniczka napisał(a):
Nie chce mi sie leciec daleko, ale sa mile do spalenia, wiec trzeba. Ciezkie zycie ;-)

Aga nie narzekaj prosze, az takiej krzywdy nie masz, innym marza sie takie problemy. ;)
Ja po szalonych, daleko-dystansowych weekendach postawilem na kochana Europe: Krakow, Wa-wa, Ryga, Belgrad, Kijow, Tirana, Istambul, przy czym w samym Belgradzie i Kijowie bylo 6 weekendow pod rzad na zmiane, raz Belgrad raz Kijow. :D
Przy okazji byla wersja chinska i japonska, jak rowniez nauczylem sie troche j. serbskiego.
Mysle, ze to nie jest uzaleznienie tylko uciekamy od czegos, od rzeczywistosci czy monotonii zycia codziennego...
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1145 PostWysłany: 25 Paź 2018 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
Tak, w moim przypadku to jest zdecydowanie ucieczkowe - chyba od polskiej reality uciekam... ;-)

A w kontekście wcześniejszych dyskusji, w pewnym momencie zacząłem szukać złotego środka między pracą i podróżami i teraz mogę pracować w głównie zdalnie, mimo że full time.

To oznacza, że co prawda nie mogę spędzić 3 miesięcy włócząc się po Himalajach, jak parę lat temu, ale za to mogę sobie osiąść gdzieś w Azji na kilka m. i udawać expata. Całkiem to fajne.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1146 PostWysłany: 25 Paź 2018 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
cccc napisał(a):
Aga_podrozniczka napisał(a):
Nie chce mi sie leciec daleko, ale sa mile do spalenia, wiec trzeba. Ciezkie zycie ;-)

Aga nie narzekaj prosze, az takiej krzywdy nie masz, innym marza sie takie problemy..

To jeden z moich standardowych problemow, z dwoch z ktorych nabiaja sie znajomi. Drugi jest równie "powazny" i przyjemny, aczkolwiek dotyczy innego hobby.

Jestem teraz na wyjezdzie i pracuje zdalnie i wcale nie jest fajnie. Business hours wypadaja mi od 22.00 do 6.00, wiec codzienne zarwana noc, a nie ma kiedy odsypiac. Azja jest bardziej kompatybilna z godzinami pracy w UK.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1147 PostWysłany: 25 Paź 2018 22:15 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Fajnie macie z ta praca zdalna ja niestety nie mogę i raczej nie będę mógł :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1148 PostWysłany: 25 Paź 2018 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
Aga_podrozniczka napisał(a):
Jestem teraz na wyjezdzie i pracuje zdalnie i wcale nie jest fajnie. Business hours wypadaja mi od 22.00 do 6.00, wiec codzienne zarwana noc, a nie ma kiedy odsypiac. Azja jest bardziej kompatybilna z godzinami pracy w UK.


Tak, to znaczy, że jeteś po drugiej stronie globu zasadniczo.

Osobiście mam szwajcarskie business hours i te 5-6h różnicy jest absolutnie akceptowalne, szczególnie, że wynegocjowałem pracę do 1300 czasu CET.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#1149 PostWysłany: 25 Paź 2018 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 6
Loty: 100
Kilometry: 167 697
Melduję się jako nowa osoba z problemem.
Od jakiegoś czasu nie przypominam sobie dnia bez myślenia o lotach, podróżach i następnych planach.
Praca i urlop nie pozwala na korzystanie ze wszystkie do woli, ale wiem, że muszę to zmienić.

Co jest akurat dobre, to ograniczenie innych używek na rzecz kupowania kolejnych biletów. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Antares lubi ten post.
 
      
#1150 PostWysłany: 25 Paź 2018 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
martasielska.pl napisał(a):

Co jest akurat dobre, to ograniczenie innych używek na rzecz kupowania kolejnych biletów. :D


To źle, nie wolno ograniczać ;)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
BooBooZB lubi ten post.
 
      
#1151 PostWysłany: 25 Paź 2018 22:44 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
I ja zaczynam dzień od wyszukiwarek lotów... :ugeek: I czuję się nieswojo, gdy nie mam zaplanowanych (w sensie kupionych biletów) co najmniej 2 wyjazdów naprzód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1152 PostWysłany: 10 Lis 2018 22:34 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 430
Loty: 267
Kilometry: 329 797
niebieski
Nie mogłem już dłużej wytrzymać i w krótkim odstępie czasu kupiłem Ateny z Krakowa i Lizbonę przez Tel Awiw :D Potem, by zagłuszyć wyrzuty sumienia kupiłem żonie ekspres do kawy. Teraz żona się cieszy a ja cieszę się jeszcze bardziej :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1153 PostWysłany: 10 Lis 2018 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@thurin.cz, a to tak ladnie, bez Malzonki? 8-)
W CH praktykowane jest np., ze Malzonek jedzie z kolegami na ryby do Norwegii, a Malzonka z kolega do USA, znam takie malzenstwo. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1154 PostWysłany: 10 Lis 2018 23:09 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 430
Loty: 267
Kilometry: 329 797
niebieski
@cccc Czy ja pisałem, że bez małżonki? :lol: Przynajmniej do Aten ją zabiorę, na durnolot do Lizbony bym się nie ważył. Ona to raczej rozsądna jest...
Góra
 Profil Relacje PM off
peta lubi ten post.
 
      
#1155 PostWysłany: 22 Lis 2018 02:42 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 20
Loty: 57
Kilometry: 149 562
Miło że inni mają podobne problemy;) Ja nie mając kupionego biletu na przynajmniej najbliższy wyjazd czuję że coś mi nie styka. I tak mi właśnie nie stykało i uznałam że w sumie nie mam z kim i nawet jeszcze nie mam założonego budżetu ale nawet nie taka zła cena za te bilety a na error fare raczej nie ma co liczyć na tej trasie, więc będą dwa miesiące w azji płd-wsch. Pod warunkiem że nie zwariuję od paranoi związanej ze szczepieniami.
Oraz pomijam to że wyjazd dopiero w marcu więc co jakiś czas nachodzi mnie myśl, że a może jeszcze jakiś szybki taniutki weekendzik machnę na początku roku. Ech
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1156 PostWysłany: 22 Lis 2018 07:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Aleksandra czy coś napisał(a):
Pod warunkiem że nie zwariuję od paranoi związanej ze szczepieniami.
Oraz pomijam to że wyjazd dopiero w marcu więc co jakiś czas nachodzi mnie myśl, że a może jeszcze jakiś szybki taniutki weekendzik machnę na początku .

U mnie ten problem sam sie rozwiazal, po tym jak doszlo do powiklan po koktajlu szczepien to od tamtej pory unikam jak ognia. ;)
Wracajac do meritim, mysle ze jak sie lata na weekendy na dalekie destynacje np. NY, HK czy praktycznie co tydzien na krotsze destynacje to jest pewnego rodzaju uzaleznienie. :D
Btw ten dlugi weekend w HK mnie przyjemnie zaskoczyl, byl Mega!
Tyle sie dzialo i nocy bylo malo, spokojnie mozna oddac kilka innych za taki jeden... ?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
#1157 PostWysłany: 22 Lis 2018 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
HK jest fajne na weekendy. Ale pogoda popsula mi plan wypadu do NYC. Chcialam skoczyc ma plener jesienny, a tu zima... Ale moze skocze na swiateczne dekoracje :-)
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1158 PostWysłany: 22 Lis 2018 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Aga_podrozniczka, NY jest wlasnie ciekawy w zimowej szacie, jak jest bialo i less tourists. :D
Spedzilem kilka wspanialych weekendow w listopadzie i grudniu zeszlego roku, chyba 4.
Byl fajny swiateczny nastroj, dostalem nabita kk w prezencie od Sw. Mikolaja, po tym jak nie zapomnialem o Bezdomnych, byla nawet okazja spotkac sie z jednym Forumowiczem. ?

new-york-city,250,111317&p=1007206&hilit=karte#p1007206

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1159 PostWysłany: 22 Lis 2018 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nie watpie, ze zima jest fajnie, ale ja lubie Central Park jesienia i w tym roku nie wyszlo, bo zima przyszla wczesniej ;-) W poprzednich latach bylam w listopadzie i bylo jeszcze w miare cieplo. A w rejonach Thanksgiving hotele sa tanie, bo wszyscy jada do domu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1160 PostWysłany: 25 Lis 2018 12:08 

Rejestracja: 25 Lis 2018
Posty: 0
Zbanowany
Central Park bardzo sprawdzona opcja, uzależniona jestem od takich lotów:) Wszystko wskazuje na to, że jeszcze na początku przyszłego roku wybiorę się tam z moją siostrą, która będzie wracać z terapii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: farciarz, seal oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group