Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#1181 PostWysłany: 16 Sty 2019 15:39 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 629
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
no ale za to trzeba zapłacić :lol: :lol:
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#1182 PostWysłany: 28 Sty 2019 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Dowiedzialam sie dzisiaj rano, ze niedlugo bede bezrobotna/wolna. Co robie od 11.00? Szukam roznych biletow, pol dnia kombinowania jak dostac sie tanio do Fairbanks, potem rozwazanie czy leciec na Tajwan na sezon wisniowy, itp. Wlasciwie to zaczelam sprawdzac bilety na Alaske juz pare dni temu, bo spodziewalam sie tej wiadomosci. Na razie jeszcze nic nie kupilam i ciesze sie, ze mam pusty kalendarz, bo bede miala wieksza swobode wyboru.

Dobrze chociaz, ze pomalowali mi dom i juz zaplacilam, bo tak moglabym to odlozyc na rzecz podrozy. Ale pewne elementy wyposazenia na pewno ida na liste oczekujaca, bo po co mi w domu, skoro ja bede i tak w podrozy?
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
 
      
#1183 PostWysłany: 29 Sty 2019 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Czy podroze uzalezniaja, prawdopodobnie tak, ale moze nie tylko samo podrozowanie, ale niektore destynacje potrafia uzalezniac.
Na poczatku sierpnia ur. bylem pierwszy raz w Belgradzie i tak mnie potrafil oczarowac, ze w przeciagu pol roku spedzilem tam az 9 mniej lub bardziej zwariowanych weekendow. :D
Tylko teraz w styczniu bylem az 3 razy!
Owszem pomiedzy Belgradem byly wypady do Rygi, kilka razy Kijow, Wa-wa, Tirana, Istambul, Izrael, HK, 2 x Kanary, NY, Dubaj czy tez tydzien na Tajwanie, aby calkowicie sie nie uzaleznic od tego fascynujacego miasta. :D
@Aga_podrozniczka to przykre z ta praca, wspolczuje i pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1184 PostWysłany: 29 Sty 2019 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nie ma powodu, zeby bylo Ci przykro. Wolnosc nadeszla i nie bede musiala byc przywiazana do Google'a i Hangouta, ktorych nie znosze. Bede mogla spokojnie wylaczyc telefony i delektowac sie tym co zwiedzam. Praca zdalna wydaje sie niektorym niezla opcja, ale jest rownie wiazaca jak ta w biurze. Ciagle jeszcze nie kupilam zadnych biletow, ale jestem na etapie planowania dwoch podrozy w jednej, co by zaoszczedzic sobie latania w te i z powrotem przez Atlantyk. Jeszcze nie bralam na jeden wyjazd ciuchow na -30C i sprzetu do snorkowania ;-)
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#1185 PostWysłany: 29 Sty 2019 23:03 

Aga_podrozniczka napisał(a):
Nie ma powodu, zeby bylo Ci przykro. Wolnosc nadeszla

Fajnie jest w UK. Teraz to się już nie dziwię, że wszyscy tam ciągną.
Nie trzeba chodzić do roboty jak głupi, tylko się podròżuje. :D
. Pozazdrościć.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1186 PostWysłany: 29 Sty 2019 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Aga_podrozniczka napisał(a):
Jeszcze nie bralam na jeden wyjazd ciuchow na -30C i sprzetu do snorkowania ;-)

Widocznie nie lecialas zima z Kiruny na Socotre albo np. nie laczylas poludnia Chile z Wyspa Wielkanocna. :)
Btw w Ushuaia musialem kupic ciepla kurtke, zwiedzalem tropikalna polnoc, w Aerolineas mozna zabrac tylko 15kg, a Ushuaia powitala sniegiem i mroznym wiatrem.
Poza tym nie wiedzialem, ze w drodze na Antarktyde dostaniemy cieple kurtki, ktore mozna zabrac ze soba.
Warto poswieciec wiecej czasu i zapoznac sie z programem.
Bywalo nieraz, ze pakujac sie krotko przed wyjazdem zapominam jakichs rzeczy i musialem kupic na miejscu. :)
Ostatnio sie zastanawialem, ze powinno sie miec 2 spakowane bagaze, nawet jak sie nic nic planuje.
Na ambitne wyprawy raczej ciezko z podrecznym.
Zdarzalo sie, ze pomiedzy wyjazdami jest tylko 1 dzien czy 1 noc przerwy i znow to pranie, pakowanie...
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1187 PostWysłany: 30 Sty 2019 03:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Moj rekord to 2h w domu miedzy wyjazdami. Powrot z cieplego kraju i wylot do listopadowego NYC. Wpadlam przepakowac sie i pojechac na drugie lotnisko. A ostatnio, to nawet nie jechalam do domu, tylko przestawilam samochod miedzy parkingami na tym samym lotnisku i zmienilam lekko zawartosc walizki.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1188 PostWysłany: 30 Sty 2019 05:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Aga, ale to wyglada na powazne uzaleznienie. :D
Btw mam nadzieje, ze nie ryzykowalas 2h przesiadki z oddzielnymi biletami.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#1189 PostWysłany: 30 Sty 2019 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Przesiadka byla dluzsza, tylko po odliczeniu przejazdow, w domu zostawaly 2h. Oczywiście osobne bilety. W drugim przypadku mialam 7h na Heathrow, ale spoznilam sie 24h na przylocie ;-) Ubezpieczenie zaplacilo za zmiane biletu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1190 PostWysłany: 21 Mar 2019 20:58 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3370
złoty
Czy koniecznosc przewijania ekranu w checkmytrip to juz objaw uzaleznienia?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1191 PostWysłany: 21 Mar 2019 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Konieczność chyba jeszcze nie, ale czerpanie z tego przyjemności raczej już na pewno :D

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1192 PostWysłany: 22 Mar 2019 00:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Gdzieś kiedyś przeczytałem mądre myśli, że wydawanie oszczędności na rzeczy niematerialne (czyli właśnie podróże) jest nawet dobre dla zdrowia niż kupienie kolejnego domu lub drogiego auta ;)

Co do samego uzależnienia to coś w tym jest. Mimo wszystko jest to zdrowy narkotyk, z którego warto korzystać :)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
foodtravel.pl lubi ten post.
 
      
#1193 PostWysłany: 22 Mar 2019 03:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
A kupienie dobrego audio to jest materialne czy nie? Bo wyglądać nie musi, ma grać. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1194 PostWysłany: 22 Mar 2019 05:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Materialne to miałem na myśli takie, które się zużyją i po jakimś czasie będą bezużyteczne :) czyli audio też, bo można kupić drugie, jednak to już nie będzie to samo. A rzeczy niematerialne, czyli podróże dają wspomnienia na całe życie i choćbyś miał kolejnego dnia wylądować na ulicy i być bezdomnym to w głowie masz te super przeżycia :D audio Ci trochę pogra, a jak się zepsuje to na ulicy nie będzie o czym wspominać, a jedyne co to będzie się zawiedziony, że ulubione audio już nie gra jak dawniej ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1195 PostWysłany: 22 Mar 2019 08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja jestem na przymusowym odwyku zalatwionym przez kota. Musialam wrócić wcześniej z podróży i na razie nie moge nigdzie wyjechać, bo kot ciagle chory i w zasadzie, to nie wiadomo co dalej, poza tym, ze koszty podrozy, to pikus przy kosztach weterynarza.

Bede musiala ograniczyc sie do weekendów i spontanicznych parodniowek. Z wielkim zalem patrzyłam wczoraj na bilety w biznes na Alaske. Moznaby natrzaskac punktów do statusu i mieć dobre wakacje.

W międzyczasie pocieszyłam sie innym hobby i będę jeździć po okolicy, robiac duzo halasu. Materialna rzecz, która daje niematerialne wrazenia.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1196 PostWysłany: 03 Kwi 2019 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Trochę się siebie boję, wypstrykałem się ze wszystkich mil na 13-dniową podróż dookoła świata. Będę leciał UA 154. Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać.

@Aga_podrozniczka 3mam kciuki za kota!
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off
Gregggor lubi ten post.
 
      
#1197 PostWysłany: 03 Kwi 2019 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Cieszyc sie z widokow z Island Hoppera. Ja mam juz nazbierane na nastepnego. Tutaj akurat kot sie przyczynil ze swoimi wydatkami, chociaz wolalabym dozbierac te mile inaczej.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1198 PostWysłany: 03 Kwi 2019 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
grzegorz84 napisał(a):
wypstrykałem się ze wszystkich mil na 13-dniową podróż dookoła świata. Będę leciał UA 154

@grzegorz84 Czy Island Hoppera rezerwowales za mile, oneway? Ile mil i doplat Cie to kosztowalo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1199 PostWysłany: 03 Kwi 2019 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Tak. Oneway z 2 dobami w PNI. Slabo mi, ale jeszcze dziś kupię PEK-WAW. Chyba, ze sa lepsze opcje na powrót?
To jest szaleństwo. Image
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1200 PostWysłany: 03 Kwi 2019 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jakbys robil powrotny Island Hopperem, to moglbys miec darmowe stopovers w kazda strone i wyszloby tylko 5K mil wiecej. A wtedy daloby rade zwiedzic dwa miejsca na trasie. Ja następnym razem planuje stop na Majuro i powtornie na Kosrae.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group