Fly4free.pl

Fly&drive na Islandii za 568 PLN. Loty z Katowic + SUV na czas pobytu

568 PLN
zorza na islandii
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Krissanapong Wongsawarng : Shutterstock
Odkryj niezwykłą krainę ognia i lodu na własną rękę! Wybierz się na Islandię i zobacz na niesamowite piękno przyrody na tej wyjątkowej wyspie. Przy odrobinie szczęścia może zobaczysz wspaniałą zorzę polarną.

Na Islandię udasz się w terminie 3-6 lutego (piątek-poniedziałek). Czeka cię bezpośredni lot z Katowic, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air.

Po przylocie na wyspę rekomenduję ci wynajem samochodu typu SUV, by bez problemu odkryć najważniejsze atrakcje kraju ognia i lodu. Do jego wypożyczenia wystarczy polskie prawo jazdy (oraz karta kredytowa).

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Samochód: SUV

Za loty w dwie strony oraz wypożyczenie samochodu zapłacisz 568 PLN za osobę, przy 2 podróżnych biorących udział w wycieczce.

Podróż 568 PLN/2 osoby

Katowice – Keflavik – Katowice >>

Hotel od 439 PLN/pokój

Hotel Kvika to świetnie oceniany obiekt, który będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania wyspy. Na miejscu znajdziesz pokój z prywatną łazienką. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W trakcie podróży na Islandię punktem obowiązkowym jest wizyta w miejscowości Vik. Na miejscu polecam pobyt w 3* hotelu Volcano. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 568 PLN/2 osoby

Będąc na Islandii, wypożycz samochód zaraz po przylocie. Dzięki terenowemu pojazdowi typu SUV będziesz mógł odkryć najważniejsze atrakcje wyspy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »