Fly4free.pl

Ferie zimowe w Dubaju za 2355 PLN. Bezpośrednie loty z Krakowa i tydzień w 3* hotelu Holiday Inn ze śniadaniami

2355 PLN
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie „ciepłego” miejsca na spędzenie zimowej przerwy w nauce? Wybierzcie Zjednoczone Emiraty Arabskie! Poza relaksem na plażach (Sufouh, Palm West, Marina), będziecie mogli zakosztować zabawy na najwyższym poziomie, zaglądając na tarasy widokowe do: Burdż Chalifa, The Dubai Frame czy Ain Dubai.

Na wypoczynek udacie się w okresie trwania ferii zimowych w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim oraz śląskim.

Do Dubaju wylecicie 18 lutego z krakowskiego lotniska w Balicach, a do Polski wrócicie po tygodniu spędzonym nad Zatoką Perską (25.02). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Flydubai. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach (55 x 38 x 20 cm).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym 3* hotelu Holiday Inn Express Dubai, który znajduje się nieopodal plaży Sufouh. Z międzynarodowego portu lotniczego w Dubaju w okolice miejsca noclegowego dojedziecie metrem za ok. 4 PLN.

Termin podróży: 18 – 25 lutego 2022 r.
Linia lotnicza: FlyDubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za bezpośrednie loty oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2355 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 2373 PLN/2 osoby

Kraków – Dubaj – Kraków »

Hotel 2337 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dubaju rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Holiday Inn Express Dubai

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Zima w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

W lutym w Dubaju panować będą idealne warunki do plażowania, słońce towarzyszyć wam będzie przez ponad 9 godzin, a temperatury powietrza oscylować będą w graniach 27-30 stopni Celsjusza. W takich warunkach o relaks nie będzie trudno.

Aby ułatwić sobie pakowanie w małą walizkę, nie zabierajcie ze olejków do opalania oraz żeli pod prysznic, te bez problemu kupicie po przylocie do Dubaju. Nastawiacie się na całodzienny relaks w prominiach słonecznych, ale nie wiecie, którą plażę wybrać? Może ten ranking będzie pomocy.

Potrzebujecie praktycznych porad i wskazówek? Idealnie się składa, bowiem w ostatnim czasie nasza redakcyjna koleżanka spędziła kilkanaście dni w mieście nad Zatoką Perską. Sporo ciekawych informacji zamieściła w swojej relacji, którą znajdziecie pod tym linkiem.

Foto: esherez / Shutterstock
plaża dubaj
Foto: berni0004 / Shutterstock.com
Foto: Majd H / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Wszyscy pasażerowie przylatujący do Dubaju z dowolnego kierunku, muszą okazać świadectwo ujemnego wyniku testu PCR wykonanego do 72 godzin przed wylotem.
  • Przed wyjazdem upewnijcie się, że macie międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne obejmujące koszty związane z COVID-19
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
  • Dubaj się zmienia! Turyści odwiedzający miasto, bez problemu kupią w nim alkohol.
  • Słynny „żagiel”, czyli Burdż al-Arab możecie w końcu zwiedzać bez konieczności rezerwacji „drogich” noclegów
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • W przypadku podróży z krajów nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim EFTA kwarantanna może zostać skrócona w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu antygenowego lub PCR wykonanego nie wcześniej niż 7 dni po przekroczeniu granicy Polski.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »