Fly4free.pl

Mega! Europejskie loty z Warszawy za jedyne 44 PLN. Wiele podróży okołoweekendowych

44 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ryanair
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co za oferta! Za rewelacyjne 44 PLN możecie udać się w lotniczą podróż do jednego z europejskich miast. Tylko od was zależy czy postawicie na pizzę we Włoszech, fish nad chips w Londynie czy zwiedzanie jednego ze skandynawskich miast.

Na europejskie wojaże wybrać się możecie w lutym i marcu. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy – część z nich znajdziecie wypisanych poniżej.

Podróż rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku w Modlinie. Do Anglii, Austrii, Finlandii, Szwecji, Włoch oraz na Łotwę, Słowację i Ukrainę polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: luty – marzec
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W stolicy Szwecji rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Comfort Xpress Stockholm Central. Wszystkie pokoje są nowocześnie urządzone i posiadają prywatne łazienki. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W stolicy Anglii zatrzymajcie się w 3* hotelu Queens Bayswater, gdzie zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W prywatnej łazience do dyspozycji będziecie mieli prysznic oraz suszarkę do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

londyn picadliy circus
Foto: Georgethefourth / Shutterstock.com
Foto: Grisha Bruev / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »