Fly4free.pl

Dwa tygodnie w Dominikanie za 3766 PLN. Loty do Punta Cana z Krakowa + noclegi w hotelu przy plaży

3766 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli macie ochotę wybrać się w egzotyczną podróż, to idealnie się składa. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu do Dominikany i wypocznijcie na rajskich plażach np. Bavaro. Do tego odwiedźcie wyspę Sanoa.

W podróż do Dominikany udacie się w terminie 1 – 15 (16) marca. Czekają was loty z Krakowa, realizowane na pokładzie samolotów Air Canada i Lufthansa. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Niemczech i Kanadzie. Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny.

Nad Morzem Karaibskim będziecie zakwaterowani w hotelu Cortecito Inn Bavaro, który znajduje się przy wybrzeżu. W obiekcie będziecie mogli skorzystać również z odkrytego basenu.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Lufthansa i Air Canada
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3766 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Podróż 4102 PLN/2 osoby

Kraków– Punta Cana – Kraków>>

Hotel 3429PLN/2 osoby/pobyt

Na miejscu proponuje wam zakwaterowanie w hotelu Cortecito Inn Bavaro. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką i WiFi. Do tego będziecie mogli skorzystać z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 376 PLN/osoba

Wybierzcie się w niezapomniany rejs na wyspę Saona, popływajcie w błękitnej lagunie oraz odkryjcie Park Narodowy Cotubanama!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »