Fly4free.pl

Tylko 78 PLN za loty na Cypr, Maltę, Sardynię i Sycylię. Podróże z 6 polskich miast!

78 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Karina Movsesyan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zamiast narzekać na brzydką pogodę i krótkie dni, weźcie sprawy w swoje ręce i zarezerwujcie tanie bilety na jedną z czterech śródziemnomorskich wysp. Podładujcie swoje akumulatory na słonecznym Cyprze, pospacerujcie po najdalej wysuniętej na południe europejskiej stolicy (Valletta) oraz oddajcie się kulinarnej uczcie na włoskich wyspach.

W podróż na Cypr (Pafos), Maltę, Sardynię (Alghero, Cagliari) oraz Sycylię (Katania, Palermo) wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy 8 grudnia a 31 stycznia 2022 roku. Dostępnych jest wiele dat, które znajdziecie wypisane poniżej. Część z nich swoim terminem obejmuje dni wolne od pracy (sobota-niedziela) oraz święta Bożego Narodzenia.

Do każdego miejsca podróżować będziecie bezpośrednio z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, warszawskiego lotniska w Modlinie lub Wrocławia. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: grudzień 2021 r. – styczeń 2022 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 105 PLN/2 osoby/noc

Na Malcie polecam wam noclegi w 4* hotelu Solana & Spa, który znajduje się na północnym wybrzeży, w miejscowości Mellieha. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, krytego basenu oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Na Cyprze proponuję wam noclegi w 4* ośrodku wypoczynkowym Capital Coast Resort And Spa, który położony jest tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego w Pafos.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Natomiast w Palermo proponuję wam noclegi w 4* hotelu ibis Styles Palermo Cristal, który położony jest w zabytkowym części miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor, czajnik elektryczny i minibar.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Palermo
Foto: Lucky Team Studio / Shutterstock
Foto: Secret Travel Guide / usplash.com
malta
Foto: maloff / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
 • Nowe zasady wjazdu na Cypr obowiązują do 10 stycznia. Będziecie musieli śledzić sytuację na bieżąco, przed planowaną datą podróży.
 • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie się pakować w małą walizkę lub plecak.
 • Na Malcie funkcjonuje bardzo dobrze rozwinięta sieć autobusowa. W niskim sezonie za jednorazowy bilet zapłacicie 1,5 EUR (ok. 7 PLN). Tygodniowy bilet, upoważniający do nielimitowanych przejazdów kosztuje 21 EUR (ok. 98 PLN).
 • Malta: gdzie jeść, aby nie przepłacać. Sprawdźcie listę polecanych restauracji.
 • Chcecie dowiedzieć się więcej o atrakcjach w Katanii i okolicach? Odwiedźcie koniecznie nasze forum.
 • TOP 10 atrakcji na Sycylii. Sprawdźcie, czego nie możecie przegapić.
 • Sprawdźcie, co warto zobaczyć w Pafos i okolicy.
 • Pafos, jak dojechać z lotniska do centrum miasta?
 • Nasze forum to skarbnica wiedzy. Zajrzyjcie tam koniecznie przed planowaniem urlopu.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Aktualnie na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »