Fly4free.pl

W stronę słońca! Cypr, Malta i Hiszpania w jednej podróży z Warszawy za 346 PLN

346 PLN
Foto: Lizzy Komen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Listopadowa ucieczka przed szarą i smutną jesienią? Świetny pomysł! Ruszcie odkrywać gorące południe Europy! Odpoczniecie w niezwykłym Pafos, odkryjecie zabytki Valletty oraz odwiedzicie zjawiskową Sewillę.

Wasza wycieczka rozpocznie się 18 listopada, kiedy to z warszawskiego Modlina polecicie do Pafos. Na miejscu zostaniecie do 21 listopada, po czym udacie się na Maltę. 24 listopada skierujecie się do Sewilli. Powrót do Polski zaplanowany jest na 27 listopada. Po drodze czeka was nieco ponad 3-godzinna przesiadka w Bolonii.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Plan podróży:
Warszawa (Modlin) – Pafos 18 listopada
Pafos – Malta 21 listopada
Malta – Sewilla 24 listopada
Sewilla – Bolonia – Warszawa (Modlin) 27 listopada

Termin podróży: 18–27 listopada
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W Pafos rekomenduję wam noclegi w luksusowym 4* kompleksie Capital Coast. To bogato wyposażony obiekt przy samym wybrzeżu. Znajdziecie w nim: baseny, strefę spa i prywatną plażę. W cenie wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Malcie proponuję wam przenocować w 4* hotelu The Vincent, który położony jest w samym centrum Valletty. Wnętrze obiektu jest bardzo przytulne i klimatyczne, a ponadto pokoje są kompleksowo wyposażone. Otrzymacie również bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Sewilli zatrzymajcie się w 4* Ac Hotel Sevilla Torneo By Marriott. To wysokiej klasy obiekt położony w samym centrum miasta. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z siłowni i bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę?

Będąc na Cyprze, warto odpocząć na plaży. W listopadzie nadal możecie liczyć na temperaturę ponad 20 stopni Celsjusza. Szczególnie rekomenduję wam wizytę na Pissouri Beach, Coral Bay i Lara Beach. Interesującym miejscem w okolicy Pafos jest Petra tou Romiou. To legendarne miejsce narodzin Afrodyty, w którym znajdziecie piękne widoki i formacje skalne. W mieście natomiast polecam odwiedzić Grobowce Królewskie oraz park archeologiczny Nea Pafos.

W trakcie waszego pobytu na Malcie musicie zwiedzić Vallettę. Stolica kraju jest jednym wielkim muzeum na świeżym powietrzu. Na miejscu czeka na was ponad 300 zabytków! W szczególności polecam wam zobaczyć: Pałac Wielkich Mistrzów, kontrkatedrę św. Jana oraz teatr Manoela. Na wyspie znajdziecie również wiele pięknych plaż, wysokich klifów i zachwycających widoków!

W Sewilli warto zobaczyć starą część miasta. Natkniecie się tam na Catedral de Sevilla przy Plaza del Triunfo. Poza tym przyjdźcie na Plac Hiszpański oraz odwiedźcie kompleks pałacowy Alkazar. Rekomenduję wam również wizytę w najstarszej dzielnicy, czyli Barrio de Santa Cruz.

Foto: Alexilena / Shutterstock
Foto: In Green / Shutterstock
sewilla widok na miasto
Foto: LucVi / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Zaszczepieni podróżni mogą podróżować na Cypr bez ograniczeń. Pozostałe osoby muszą wykonać 2 testy PCR: jeden przed podróżą, kolejny na lotnisku po wylądowaniu.
  • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »