Fly4free.pl

Cypr first minute: loty do Larnaki z Wrocławia i tydzień w hotelu za 563 PLN

563 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Okazja na wypoczynek na Wyspie Afrodyty. Rezerwując z dużym wyprzedzeniem za tygodniowy pakiet na greckiej części Cypru zapłacicie nieco ponad 5 „stówek”.

Do Larnaki udacie się w terminie 7-14 lutego, z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Sun Hall Beach Hotel Apts., który znajduje się nieopodal centrum Larnaki. Z lotniska w okolice oferowanego noclegu dojedziecie autobusem nr 425 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: luty 2023 r.
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 563 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 930 PLN/2 osoby/7 nocy

Na śródziemnomorskiej wyspie zatrzymacie się w hotelu apartamentowym Sun Hall Beach Hotel Apts., który znajduje się nieopodal plaży Finikoudes. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. W obiekcie będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi i miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 321 PLN/pobyt

W niskim sezonie wynajem samochodu to znakomity wybór, jeżeli planujecie zwiedzać. Za wynajem samochodu z segmentu ekonomicznego zapłacicie już od 69 PLN/doba.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »