Fly4free.pl

City break w Paryżu za 635 PLN. Loty (bez WDC) z Warszawy i 3 noce w hotelu

635 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na spacer ulicami światowej stolicy zakochanych. Zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie ze słynną wieżą Eiffla oraz zajrzyjcie do niesamowitego muzeum – Luwru! Atmosferę niech podsyci fakt, że do Francji udacie się w terminie obejmującym dni wolne od pracy!

Do Paryża (lotnisko Orly) podróżować będziecie w terminie 26-29 listopada (sobota-wtorek) z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W stolicy Francji zakwaterowani będziecie w hotelu De Bordeaux, który znajduje się nieopodal dworca Gare de l’Est. Z lotniska (Paryż Orly) w okolice miejsca noclegowe dojedziecie pociągiem.

Termin podróży: 26 – 29 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za okołoweekendową wycieczkę do Paryża zapłacicie 635 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 864 PLN/2 osoby/3 noce

W Paryżu proponuję wam noclegi w hotelu De Bordeaux. Każdy pokoju wyposażony został w ogrzewanie, telewizor oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 194 PLN/osoba

W Paryżu obowiązkowo musicie udać się pod wieżę Eiffla – a gdyby tak wejść na jej szczyt, w celu podziwiania widoków?

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »