Fly4free.pl

City break w Larnace za 758 PLN. Loty (bez WDC) z Wrocławia i 4 noce w hotelu apartamentowym

758 PLN
Foto: Blue Cat Studio / Shuttertock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie od czasu do czasu wybrać się gdzieś na kilka dni? Co powiecie na krótką wycieczkę na śródziemnomorską wyspę? W czerwcu na Cyprze spodziewać się możecie wysokich temperatur oraz dużo słońca. Jest to idealny kierunek, dla osób, które muszą odpocząć od codziennych obowiązków i naładować „swoje akumulatory”.

Na Wyspę Afrodyty wylecicie 7 czerwca z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika, a do stolicy województwa dolnośląskiego wrócicie 11 czerwca. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Ważne! Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Larnace zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Blazer Residence, który znajduje się nieopodal centrum miasta. Z lotniska w okolice oferowanego noclegu dojedziecie autobusem nr 425 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 7 – 11 czerwca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 758 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 527 PLN/2 osoby

Wrocław – Larnaka – Wrocław »

Hotel 989 PLN/2 osoby/4 noce

Na śródziemnomorskiej wyspie zatrzymacie się w hotelu apartamentowym Blazer Residence, który znajduje się nieopodal plaży Finikoudes. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. W obiekcie będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi i miejsca parkingowego.

Samochód 601 PLN/4 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »