Fly4free.pl

City break w Edynburgu za 564 PLN. Loty z Gdańska i 3 noce w hotelu

564 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sergii Figurnyi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czy może być coś lepszego niż propozycja wyjazdu w naprawdę atrakcyjnej cenie do najlepszego miasta na świecie? Chyba nie 😉 Jeżeli skorzystacie z przygotowanej przeze mnie propozycji, to do pięknego Edynburga udacie się za 52 PLN (w jedną stronę).

Do Szkocji udacie się w terminie 9-12 listopada (środa-sobota) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC za loty zapłacą więcej.

W Edynburgu zakwaterowani będziecie w hotelu Travelodge Haymarket, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o 2 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Haymarket) dojedziecie tramwajem za 6,5 GBP.

Termin podróży: 9 – 12 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w hotelu zapłacicie 564 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 208 PLN/2 osoby

Gdańsk – Edynburg – Gdańsk »

Hotel 919 PLN/2 osoby/3 noce

W Edynburgu zakwaterowani będziecie w hotelu Travelodge Haymarket. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 200 PLN/osoba

Gustujecie w nietypowych atrakcjach? W takim razie obowiązkowo musicie udać się z wizytą do najbardziej znanych gorzelni w Szkocji.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »