Fly4free.pl

Super! City break w Barcelonie za 388 PLN. Loty z Gdańska i 3 noce w hotelu

388 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: itsmejust / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pamiętajcie, kto wcześniej planuje, ten taniej podróżuje! I tak właśnie jest w przygotowanej przeze mnie ofercie. Jeżeli dziś zdecydujecie się na wyjazd do stolicy Katalonii, to za bilety w dwie strony zapłacicie tylko 98 PLN! Prawda, że to znakomita cena za loty do „świątyni” Gaudiego?

Jak wspomniałem na wstępie, jest to ofert first minute, ponieważ nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego udacie dopiero w terminie 11-14.12. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na gdańskim lotnisku im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air, a za bilety zapłacicie tylko 98 PLN/osoba. W takiej cenie polecą członkowie Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Barcelonie zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Viladomat by Silken, który od Placu Katalońskiego oddalony jest o nieco ponad 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 30 PLN.

Termin podróży: 11 – 14 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 388 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 580 PLN/2 osoby/3 noce

W Hiszpanii rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Viladomat by Silken. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »