Zwiedzanie Chicago i relaks w Miami. Ciekawa podróż z Warszawy za 2258 PLN

2258 PLN Miami + Chicago z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Niech pochłonie was eksploracja miejskiej dżungli, jaką niewątpliwie jest Wietrzne Miasto. Gdy znudzi was chodzenie z głową skierowaną ku górze – zmieńcie otoczenie na bardziej rajskie i przenieście się do Słonecznego Stanu – tam odpoczniecie na pięknych plażach.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Podróż do Stanów Zjednoczonych rozpoczniecie 4 listopada przelotem ze stołecznego lotniska im. Chopina do Chicago. Natomiast w drogę powrotną do stolicy Polski wyruszycie 15 listopada z Miami. Do USA i z powrotem polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze oraz Sztokholmie.

Z Wietrznego Miasta do Słonecznego Stanu polecicie bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Spirit Airlines. Na wycieczkę udacie się z małym bagażem podręcznym. Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży podręcznych, będziecie musieli zapłacić ok. 25 USD/ za lot krajowy w USA.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: Scandinavian Airlines System oraz Spirit Airlines
Bagaż: podręczny

Plan podróży po USA za 2258 PLN:
Warszawa – Chicago 4.11
Chicago – Miami 9.11
Miami – Warszawa 15.11

Hotel od 739 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w 3* hotelu Versey Days Inn by Wyndham, który znajduje się nieopodal parku Lincoln. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Miami proponuję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Circa 39 Miami Beach, który od plaży oddalony jest o jedyne 50 metrów. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się klimatyzacje, wentylator, telewizor LCD, lodówka oraz czajnik elektryczny. W łazience jest wanna z prysznicem. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 374 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na Florydzie chcielibyście wybrać się na przylądek Key West albo do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego? Do obu tych miejsc łatwo i wygodnie dojedziecie samochodem, dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Miami.

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 5.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
✨Wycieczka jak z marzeń, widok jak z bajki 😍 Nowy Jork 🤩🗽 Loty i tydzień w hotelu Sheraton za 4400 PLN 😎
Nowy Jork z Berlina 4400 PLN

Amerykański sen z widokiem na Manhattan. Loty i noclegi w Sheratonie

„Szalona Środa” od Rumunii po Kalifornię 😍🤭 Bilety od 331 PLN na wakacyjne i letnie podróże
Szalona Środa w PLL LOT 331 PLN

Sprawdź, aktualną listę z promocyjnymi kierunkami od PLL LOT

Wycieczka do Nowego Jorku za 2978 PLN 🗽😍 Loty i 6 nocy w hotelu ze śniadaniami ☕🥞
Nowy Jork z Berlina 2978 PLN

Nowy Jork, to miasto które warto zobaczyć chociaż raz w życiu!

Od neonów Tokio po palmy Hawajów 🌃🌴Podróż dookoła świata za 3567 PLN 🌏🤩
Tokio i Hawaje z Warszawy 3567 PLN

Od neonów Tokio po palmy Hawajów Podróż dookoła świata 🤩

Lake Zurich (5 dni) w Holiday Inn Express Hotel & Suites, a Lake Zurich-Barrington by IHG z Krakowa
OD 3729 PLN

Lake Zurich (5 dni) w Holiday Inn Express Hotel & Suites, a Lake Zurich-Barrington by IHG z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Chicago (5 dni) w Fairmont Chicago at Millennium Park z Warszawy
OD 5069 PLN

Chicago (5 dni) w Fairmont Chicago at Millennium Park z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Chicago (5 dni) w Le Méridien Essex Chicago z Warszawy
OD 4469 PLN

Chicago (5 dni) w Le Méridien Essex Chicago z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Chicago (5 dni) w Radisson Blu Aqua Hotel Chicago z Warszawy
OD 5389 PLN

Chicago (5 dni) w Radisson Blu Aqua Hotel Chicago z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?