Fly4free.pl

Boże Narodzenie za kołem podbiegunowym! Loty (dla wszystkich) z Gdańska do Tromso za 44 PLN

44 PLN
Foto: V. Belov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na Święta z prawdziwego zdarzenia? Skorzystajcie ze świetnej okazji i wybierzcie się za koło podbiegunowe: renifery, duuużo śniegu i malownicze fiordy. Do tego zorza polarna, surowe krajobrazy i bliskość Arktyki. W końcu to najpiękniejszy okres w roku, dlaczego nie dodać by mu jeszcze więcej magii 😊?

Do Norwegii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Wizz Air z lotniska w Gdańsku. Na wycieczkę wybierzecie się w terminie obejmującym święta Bożego Narodzenia: 23 – 30 grudnia. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club. Bez dodatkowych kosztów do Tromso udacie się wyłącznie z bagażem podręcznym. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: 23 – 30 grudnia
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Podróż 44 PLN/osoba

Gdańsk – Tromso – Gdańsk >>

Hotel od 365 PLN/2 osoby/noc

Zamieszkajcie w samym sercu Tromso w 3* Smarthotelu! Do dyspozycji gości oddano komfortowe pokoje wyposażone w prywatne łazienki i bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może noclegi z widokiem? Zatrzymajcie się w 3* hotelu Scandic Grand, który położony jest blisko katedry. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, a w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania – co w przypadku tego kierunku podróży pozwoli wam zaoszczędzić.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2576 PLN/7 dni

Poszukiwanie zorzy polarnej ułatwi wam wypożyczony samochód. To najwygodniejszy sposób, aby dostać się za miasto. W przypadku tej podróży polecam wam rozważyć wypożyczenie większego auta, które ułatwi wam zimową podróż po okolicy.

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Norwegia to doskonały kierunek podróży dla wszystkich szukających inspiracji na Święta z prawdziwego zdarzenia! W terminie waszej podróży będzie panować tam noc polarna – to idealny moment, aby zapolować na zorzę! Żeby doświadczyć tego magicznego zjawiska w Tromso, współczynnik KP musi wskazywać 1-2 punkty – sprawdzicie go tutaj.

Co robić w mieście? Odwiedźcie Polarmuseum poświęcone historii wypraw polarnych. Wiedzieliście, że to właśnie stąd na podbój Arktyki ruszali wielcy zdobywcy, np. Roald Amundsen – pierwszy człowiek, który dotarł do bieguna południowego?

Zaplanujcie także długi spacer wzdłuż Skansenu – miejsca, gdzie znajdują się najstarsze i najpiękniejsze budynki w charakterystycznej dla regionu zabudowie.

Co jeszcze robić w okolicy? Przeczytajcie nasz artykuł: Fiordy na wyciągnięcie ręki i prawdziwa Arktyka.

Foto: Sergey Uryadnikov / Shutterstock
Foto: MU YEE TING / Shutterstock
Foto: pawopa3336 / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Norwegia zaostrzyła przepisy. Osoby posiadają unijny certyfikat COVID zobowiązane są zarejestrować swoją podróż do Norwegii i przetestować się przejściu granicznym (lub w innym punkcie testowania w przeciągu 24h od wjazdu).
  • Więcej na temat obostrzeń w Norwegii przeczytacie tutaj.
  • W Wizz Air możecie zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat Norwegii!
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
W takiej samej cenie do:- Narviku (lonisko Harstad/Narvik w miejscowości Evenes); terminy: tam - 22. i 26.12, z powrotem - 26. i 30.12.- Trondheim; termin: 21.-30.12.- Stavanger; terminy: tam - 23., 24., 26., z powrotem - 26., 27,. 29., 30., 31.12.- z Krakowa do Bergen, termin: tam - 21. lub 23., z powrotem - 28. lub 30.12.- i oczywiście Oslo z różnych miast
Alborz1, 7 grudnia 2021, 10:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »