Fly4free.pl

Do 300 PLN łącznego bonusu od banku za założenie konta osobistego oraz lokaty

300 PLN
Pieniądze
Foto: studioflara / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kolejna odsłona organizowanej przez bank promocji, w ramach której możecie zgarnąć pokaźny bonus w gotówce. Na przyszłe podróże, dla podreperowania budżetu lub by powiększyć zgromadzone oszczędności – to już będzie wasza indywidualna sprawa.

Banki regularnie starają się przyciągnąć nowych klientów, oferując w zamian różnorakie bonusy. My zaś skwapliwie informujemy was o tego typu szansach – w końcu, kto nie lubi dodatkowej gotówki na prostych warunkach?

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie premię w wysokości 300 PLN >>

Banner
Foto: Bank Millennium

Na początku klasyczny warunek w przypadku tego typu akcji: promocja skierowana jest do nowych użytkowników. Co dokładnie to oznacza? Że w akcji mogą wziąć udział osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji nie dysponują żadnym produktem Millennium Banku, nie są w trakcie wnioskowania o żaden produkt, oraz nie brały w przeszłości udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start”. Łapiecie się na te kryteria? To świetnie, bo to oznacza, że wasz bonus jest coraz bliżej!

Zarejestrujcie się do udziału w akcji i zdobądźcie premię >>

Warunki do zdobycia 200 PLN:

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku o otwarcie Konta 360° wraz z kartą debetową. Macie na to czas do 28 października, do tego dnia powinniście również podpisać umową (istnieje możliwość zrobienia tego w sposób zdalny). Radzę nie zwlekać z rejestracją – obowiązuje limit 1000 promocyjnych wniosków.

Kolejne warunki są już bardzo proste. Aby otrzymać 200 PLN należy:

  • do 29 stycznia 2021 r. aktywować aplikację mobilną banku;
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 PLN;
  • wykonać co najmniej jedną operację kartą debetową lub BLIKiem.

Drugi i trzeci krok należy powtórzyć przez 3 kolejne miesiące: w listopadzie, grudniu oraz styczniu. Są to równocześnie warunki bezpłatności konta, zatem zdobywając premię nie zapłacicie nic za prowadzenie rachunku! Po spełnieniu warunków premia trafi na wasze konto do 28 lutego 2021 r.

Dodatkowe 100 PLN bonusu:

Dodatkowe 100 PLN możecie otrzymać za założenie lokaty strukturyzowanej. W tym celu należy otworzyć lokatę  (wpłacając min. 1000 PLN) poprzez system bankowości internetowej banku nie później niż do 31 października 2020 r. oraz utrzymać ją minimum do 31 stycznia 2021 r. Jeżeli spełnicie te dwa warunki, do 28 lutego 2021 r. na wasze konto trafi łącznie 300 PLN.

Pamiętajcie tylko, że lokata strukturyzowana różni się w swojej konstrukcji od klasycznej lokaty bankowej. Więcej na ten temat będziecie mogli przeczytać w warunkach promocji.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »