Fly4free.pl

Łatwe 200 PLN premii od banku w jesiennej promocji za założenie konta osobistego

200 PLN
Pieniądze
Foto: LadyPhotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji na zdobycie łatwego bonusu od banku, spełnijcie kilka prostych warunków, a premia w gotówce trafi na wasze konto. Bez dodatkowych wymagań, do wykorzystania na dowolny cel.

Wszyscy lubimy dobre okazje na zaoszczędzenie pieniędzy – lub otrzymanie przyjemnego bonusu w gotówce! Skorzystajcie z aktualnie trwającej promocji, spełnijcie kilka prostych warunków, a następnie podreperujcie swój budżet – gwarantowana premia trafi na wasze konto.

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 200 PLN >>

Podstawowy warunkiem, jak również w przypadku innych tego typu promocji, jest bycie nowym klientem banku. Oznacza to, że z wzięcia udziału w akcji wykluczone są osoby, które posiadały jakiekolwiek konto w banku Credit Agricole po 1 kwietnia 2018 r., jak również osoby, które brały w przeszłości udział w promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Łapiecie się na ten warunek? Świetnie, oznacza to, że wasza premia w kwocie 200 PLN jest coraz bliżej!

Warunki do zdobycia nagordy:

Na początek, w terminie do 30 listopada 2020 r. powinniście złożyć wniosek o otwarcie promocyjnego Konta dla Ciebie. Następnie powinniście wybrać, którą z premii chcecie otrzymać: nagrodę w wysokości 200 PLN za przeniesienie konta, zwrot 200 PLN za płatności mobilne lub 200 PLN w formie zaokrągleń CAsaver.

200 PLN za przeniesienie konta

Aby załapać się na bonus z tego tytułu powinniście:

200 PLN za płatności mobilne i płatności kartą

W przypadku tej opcji warunki wyglądają następująco:

  • bank zwraca 5% od płatności mobilnych (kartą dodaną do Google Pay, Apple Pay lub BLIK) oraz 2%  od zwykłych płatności kartą;
  • należy dokonać minimum 3 transakcji w miesiącu;
  • bank wymaga również miesięcznego wpływu na konto w wysokości 1000 PLN.

Do zyskania macie maksymalnie 200 PLN w czasie 12 miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta (maksymalnie 16,67 PLN/miesięcznie).

200 PLN w ramach zaokrągleń

Za transakcje objęte mechanizmem CAsaver  (usługa ta polega na zaokrąglaniu transakcji dokonanych kartą do pełnych kwot) również możecie otrzymać bonus:

  • bank zwróci maksymalnie 16,67 PLN/mies. (200 PLN w ciągu 12 miesięcy) dokładając od siebie 50% zaokrąglenia CAsaver;
  • wymagany jest również wpływ w wysokości 1000 PLN na konto;
  • należy także wydać kartą min. 200 PLN w danym miesiącu.

Jakie są koszty uczestnictwa w programie? Konto dla Ciebie będzie darmowe, jeżeli na wasz rachunek wpłynie min. 1000 PLN oraz jeżeli dokonacie min. 1 transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Zarejestrujcie swój wniosek do udziału w promocji >>

Pełna treść regulaminu >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »