Fly4free.pl

375 PLN łącznego bonusu (275 PLN + 100 PLN w bonie) za założenie konta? Lubimy takie promocje!

375 PLN
Foto: Montri Thipsorn / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Łatwa kasa w ciężkich czasach? Oprócz informowania was o promocjach na tanie loty, wyłuskujemy także okazje z rynku bankowego. A najnowsza promocja BNP Paribas z pewnością do takich należy. Spełnijcie łatwe warunki i zgarnijcie całkiem przyjemny bonus!

Banki próbują skusić nowych klientów różnymi formami upominków i promocji – przyznajemy się do tego, że z chęcią wykorzystujemy takie okazje. A co powiecie na zwiększenie stanu swojego posiadania o 375 PLN (275 PLN w postaci gotówki i dodatkowo 100 PLN w formie e-kodu na zakupy do sieci sklepów)? Jeżeli jesteście zainteresowani, sprawdźcie najnowszą akcję promocyjną banku BNP Paribas.

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie do 375 PLN bonusu >>

Promocja „Zakupowy szał”, jak to często bywa, skierowana jest do nowych klientów BNP Paribas. Kim jest nowy klient? To osoba, która w ciągu ostatnich 15 miesięcy nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas.

Mamy dobrą wiadomość dla tych spośród naszych czytelników, którzy posiadają inne produkty tego banku (przykładem jest chociażby popularna karta kredytowa Mastercard WIZZ Air Polska) – nie blokuje to możliwości wzięcia udziału w promocji!

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie do 375 PLN bonusu >>

Warunki do zdobycia nagrody

Jakie kroki dzielą was od obiecanego bonusu w wysokości 375 PLN? Zacznijcie od zarejestrowania się na stronie, która jest dedykowana tej promocji – i złóżcie wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej.

Do kiedy należy to zrobić? Macie na to czas do 31.10.2020 r., a w dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i bezpiecznie, wykorzystując aplikację GOmobile. Dla lubiących inne rozwiązania, BNP Paribas umożliwia alternatywny sposób: otworzenie konta przez internet i podpisanie umowy za pomocą SMSa.

Co zrobić, by otrzymać premię?

Cóż, warunki są wyjątkowo proste do spełnienia. Wystarczy… korzystać z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej banku BNP Paribas. A jak wygląda to w szczegółach?

I…to tyle. Po spełnieniu powyższych warunków, możecie cieszyć się dodatkowymi funduszami, które na pewno w doskonały sposób da się spożytkować – na przykład na tanie bilety lotnicze i inne okazje turystyczne, o których informujemy na naszych łamach.

Zainteresowani? Cóż, do dzieła – skorzystajcie z promocji banku BNP Paribas >>

A jeżeli chcecie znać wszystkie punkty regulaminu całej akcji promocyjnej „Zakupowy szał”, możecie się z nimi zapoznać pod tym linkiem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »