Fly4free.pl

Duża premia od banku: aż 350 PLN bonusu do zdobycia za założenie konta osobistego

350 PLN
Pieniądze
Foto: ASkwarczynski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Większy niż zwykle bonus! Dobra okazja, by za założenie konta w banku i spełnienie kilku prostych warunków zdobyć dodatkowe środki w gotówce – na przyszłe podróże, dla podreperowania budżetu lub na jakikolwiek inny dowolny cel.

Banki regularnie oferują nowym klientom różnego rodzaju zachęty za otworzenie konta osobistego – to świetna okazja, by kosztem niewielkiego wysiłku odrobinę zarobić. Tym razem przed wami szansa na całkiem pokaźną nagrodę – jednak nie zwlekajcie z udziałem w promocji, pula wniosków jest ograniczona!

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie 350 PLN bonusu >>

Foto: BNP Paribas

Podstawowym warunkiem, którego spełnienie jest konieczne do wzięcia udziału w promocji, jest bycie nowym klientem banku. Co to oznacza? W akcji udział wziąć mogą osoby, które przez ostatnie 15 miesięcy nie posiadały w BNP Paribas żadnego konta osobistego.

Łapiecie się na powyższe kryteria? Świetnie, wasza premia w wysokości 350 PLN jest w zasięgu ręki!

Warunki do zdobycia nagrody:

Teraz wystarczy, że do 25 października 2020 r. zarejestrujecie się do promocji, składając wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową. Na podpisanie umowy oraz aktywację karty macie czas do 6 listopada 2020 r., jednak radzę nie zwlekać – tym razem pula wniosków biorących udział w akcji ograniczona została do 2000.

Co zrobić, by otrzymać premię?

Nagroda, jak i warunki do jej zdobycia, podzielone zostały na 3 części. Pierwszą z nich, czyli 150 PLN w gotówce otrzymacie w zamian za:

  • podpisanie umowy;
  • wykonanie transakcji kartą w listopadzie na kwotę min. 300 PLN;
  • dokonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej w listopadzie.

Kolejne 150 PLN w gotówce otrzymacie, jeżeli w grudniu:

  • zalogujecie się do bankowości elektronicznej;
  • wykonacie min. 4 płatności BLIK;
  • zapewnicie wpływ na konto w wysokości min. 1000 PLN.

Ostatnie 50 PLN w formie kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka otrzymacie po spełnieniu powyższych warunków, pod warunkiem, że wciąż będziecie posiadaczami promocyjnego konta w dniu 3o kwietnia 2021 r.

Kiedy można spodziewać się otrzymania nagrody? Pierwszą z nich otrzymacie do 31 grudnia 2020 r., kolejną do 31 stycznia 2021 r., natomiast kod do wykorzystania w Biedronce – do 24 maja 2021 r.

Ile kosztuje udział w programie? Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest bezpłatne, natomiast dokonanie min. jednej transakcji kartą zwolni was również za opłatę z tytułu jej posiadania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »