Fly4free.pl

Darmowy smartfon LG o wartości 599 PLN w zamian za wyrobienie karty kredytowej

Smartfon o wartości 599 PLN
Turystka
Foto: RossHelen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Myśleliście ostatnio o wymianie telefonu? A może przyda wam się dodatkowe urządzenie? Zamiast szukać okazji w sklepie… załóżcie kartę kredytową, spełnijcie proste warunki, a nowy telefon trafi do was jako nagroda.

Banki regularnie organizują akcje promocyjne, w których starają się zachęcić do swoich produktów w zamian za przyznanie różnego rodzaju premii i nagród. My zaś skwapliwie informujemy was o atrakcyjnych okazjach. Tym razem stajecie przed szansą zdobycia nowego smartfona LG K30 Dual Sim LMX320EMW z 24-miesięczną gwarancją.

Banner
Foto: Citi Handlowy

Wstępnym kryterium jest bycie nowym klientem banku, tzn. osobą nieposiadającą żadnej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 lipca 2018 r. Posiadanie innych produktów banku (np. konta osobistego) nie wyklucza was z udziału w promocji!

Dodatkowo, wnioskując o przyznanie karty kredytowej będziecie musieli spełnić kryteria dochodowe stawiane przez bank:

  • wiek min. 18 lat;
  • dochód netto min. 1200 PLN;
  • w przypadku przedsiębiorców: min. 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej oraz dochód netto min. 2500 PLN.

Łapiecie się na te kryteria? Doskonale, wasza nagroda jest coraz bliżej!

Warunki do otrzymania nagrody:

Po pierwsze przejdźcie na dedykowaną stronę promocji i zarejestrujcie swój wniosek. Następnie, po otrzymaniu karty należy:

  • zalogować się do aplikacji mobilnej banku;
  • wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub w internecie na kwotę min. 1500 PLN

I to wszystko! Na spełnienie pierwszego warunku macie czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po podpisaniu umowy, drugiego – do końca kolejnego miesiąca.

Decyzja o przyznaniu nagrody pojawi się w waszej skrzynce odbiorczej do końca miesiąca następującego po spełnieniu obu warunków. Nagrodę otrzymacie najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po otrzymaniu wiadomości o spełnieniu warunków.

Jakie są koszty uczestnictwa w programie? Spłacając kartę kredytową w terminie nie zostaniecie obciążeni żadnymi odsetkami. Natomiast opłaty za korzystanie z karty kredytowej (12 PLN/mies.) możecie uniknąć wydając nią min. 1000 PLN w każdym miesiącu.

Pozostałe promocje:

Na naszych łamach regularnie informujemy was o promocjach, w ramach których macie szansę zdobyć dodatkowe środki. Skorzystajcie z tych, które wciąż są aktywne:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dostaniecie telefon którego nie chcecie i na tynku wtórnym sprzedacie pewnie za kilka stówek a bank i tak wyjdzie na swoje - 12zł miesięcznie w opłatach to 142zł rocznie no chyba że wydajecie 1000zł miesięcznie...
goliat45, 29 września 2020, 13:25 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »